Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Gintarės Angel dienoraštis
2014-05-02 23:21:02
o tu parasei dietologei atsakyma? idomu butu isgirsti, kaip istikruju yra...
2014-05-03 00:07:43
na makaronai nėra kruopos. bet man kažkaip natūralu atrodo, kad matuoji virtą kiekį. Kai ryte reikia išsivirti 100g avižų dribsnių, tai įsivaizduojate koks kiekis būtų nevirtų dribsnių??? savaitę valgyti turbūt reikėtų tą išvirtą 100 :D
2014-05-03 10:43:35
Aš jau pirmą dieną parašiau jai, kad neatitinka receptūra ir gaminimo eigoje pateikiami produktai ir dabar vėl parašiau, kad tegul kažkas viską tvarko, nes juk visur yra pažymėta, kad sveriami nevirti ryžiai ir visa kita. Na, aštiesą sakant ramiai įveikiu 70 g avižinių dribsnių, esu įpratusi sočiai pusryčiauti :) pikta tik, kad nėra jų bendro darbo, juk taip ir mes gauname nekokybišką paslaugą. Norėtųsi, kad būtų kitaip. Su tais makaronais, tai pirmą kartą kai išviriau, supratau, kad bus be šansų įveitki :) ir tai viriau tada 100 g :)
2014-05-03 15:23:44
Išvirtą kiekį būtų nesamonė skaičiuoti, nes verdant prisideda tik vanduo ir niekad nežinai, kiek tos kruopos vandens sugers. Be to, kaip tada žinoti kiek į puodą dėti ir kaip pasverti, jei gaminimo eigoj į tas kruopas reikia kažką sudėti? Ir šiaip sausus produktus sverti patogiau. Tik galėtų suderinti, kad visuose receptuose būtų vienodai.
2014-05-06 09:16:12
O tai kaip iš tikrųjų yra su tom kruopom, makaronais ir visu kuo kitu? Jei neklystu, kažkur mačiau atsakymą, kad receptuose visi produktai pateikiami neapdoroti. Tai jei tai netiesa, tai nežinau tada :)))) Tada tikrai keista, kad bent kažkiek svoris krenta :)))))
2014-05-06 11:07:19
pagal dietologę, reikia sverti išvirtus makaronus ar kruopas. tai ji man parašė šįryt:
"radome klaidą, receptuose parašyta teisingai, bet puslapyje šmėžuoja sakinys, kad produktų kaloringumas skaičiuojamas prieš apdorojimą, viskas tvarkoma programiškai :) "
2014-05-06 13:24:01
Šiaip reikėtų tvarkyti ne tą sakinį, kuris visiškai teisingai šmėžuoja, o keisti receptus, jeigu ten pritaikyta kita logika :) Nu nesu girdėjus, kad reiktų sverti išvirtas kruopas/makaronus. O ir praktiškai sudėtingai įgyvendinama, pvz. pabandykit pasverti ryžius sriuboje :D Kaloringumas nepasikeičia, kai kruopos prisipumpuoja vandens :) mitybos dalį jiems reikia tvarkyti, ir stipriai :)
2014-05-06 13:42:39
Aš jiems tą jau rašiau, bet ar žmonių trūkumas, ar blogas darbo paskirstymas, bet kažkas blogai veikia...
2014-05-06 14:05:12
as irgi pastebejau, kad kas liecia mityba ir dietologe, tai labai slubuoja sita dalis. atsakymai buna neissamus, neatsakoma i visus pateiktus klausimus. kas liecia sporto skilti, tai neturiu priekaistu. buvo tikrai i viska atsizvelgta ir suteikta papildoma informacija.
2014-05-06 14:49:53
Nu sorry, 30 gramų virtų avižinių dribsnių? Čia kiek, vienas šaukštas gal?:D Mano manymu skaičiuojami neapdoroti produktai.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS