Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Gintarės Angel dienoraštis
2014-04-25 15:18:13
Man irgi 100 g avižinių dribsnių porcijoje, tai po pirmo karto verdu 70 g :) įveikiu, būnų soti, džiaugiuosi šiuo pusryčių variantu. Svoris po truputį krenta. Mano dieta 1500 kcal. Nors galvoju prašyti mažiau, noriu, kad svoris greičiau kristų :)
2014-04-25 15:28:13
jo aš irgi norėčiau greičiau, iš tikro per vėlai susigriebėm, reikėjo nuo sausio pradėti ir lėtai ir sveikai būtume sulausuios pavasario :-)
2014-04-25 16:39:33
Va va, maksim, man irgi sunkiausia tai, kad mažai kas supranta mano tokią mitybą :( ir tai vadina tiesiog išdiribinėjimu arba maivymusi... Daugelis sako - nesąmonės, kol esame sveiki ir galime viską valgyti, tai taip ir reikia daryti... bet tai jeigu viską valgant atsiranda krūva psichologinių ir fizinių problemų, kažin ar tai gerai. Aišku, dažniausiai tokius kaip mus smerkia tie, kurie gali bet ką į save krauti ir jiems kg neauga. Jie net nenutuokia, kad kai kurie tiesiog negali visko valgyti, nes kitaip turi problemų su antsvoriu.
Ir man dar kas skaudu, kad nelabai kas ir tiki, kad paslapčia kur nors neprisikemšu kokių bandelių ar šiaip kitokio kaloringo maisto. Esu girdėjusi kaip kolegės paslapčia apie mane kalbėjo ir buvo mesta frazė, kad aš tik darbe vaidinu, kad taip sveikai maitinuosi, o kai niekas nemato - prisikemšu, nes jei iš tikro valgyčiau tik tai ką jos mato, nebūčiau tokia stora :( Žiauru iš tikrųjų.. Bet tokie dalykai iš tikrųjų tik dar labiau pastūmėja siekti savo tikslo. Ir jau antrą savaitę tikrai be galo esu laiminga, kad pagaliau svoris pajudėjo iš vietos :)

maksim, jūsų dietos matau gana stprios - nors tik 200 kcal skirtumas, bet kiekiai kaip supratau smarkiai skiriasi :) Nekeisk jokiu būdu kaloringumo. Per mažas kaloringumas irgi nieko gero.

Va mano svajonė valgyti sotesnią vakarienę :) Labai nusivyliau, kai prašydama, kad sumažintų pietų porcijas, man jas sumažino, bet padidinone vakarienės kaloringumą, o priešpiečių ir pavakarių :))))))))) Tikrai kartais labai sunku išsisukt su 200 kcal dieta, ypač sporto dienomis, kai irgi sudeginu 500-800 kcal, na bet jei taip sudarė, vadinas taip reikia :) Kol svoris krenta, tikrai nesiruošiu nieko keisti :)
2014-04-25 16:42:08
Lung, tau taip pat nepatariu prašyt mažesnio kaloringumo dietos. 1200 kcal tikrai yra labai sunku išlaikyti - iki pavakarių viskas ok, bet grįžus namo 18 val ir einant miegot 24 val išsisukti su 200 kcal tikrai būna nelengva :) Ypač kai vyras sėdi šalia ir su didžiausiu pasigardžiavimu ką nors skanaus skanaus ir kvapnaus kvapnaus valgo :)))))))))

Na, merginos, ištvermės mums visoms :)
2014-04-25 16:52:13
Tos kolegės tai tikrai .... Bet iš tikro taip ir yra nepabuvęs kito kailyje nesuprasi kaip jam ir kas yra, juk kiek vienas norime būti lengvas kaip plunksnelė, kam patiktu lipti į kokį trečią aukštą ir uždusti, juk niekam, tai jei mes kūdinames, tai reiškia kažkas mums negerai ir tai trukdo tai gyventi, na tavo situacija prastesnė nei mano, nes aš atsiprašant rydavau ne valgydavau, va todėl ir ansvoris, nors 6 maždaug kg. bet vis tiek jis man lb. trukdo, o mano draugė taip kaip tu valgo nedaug o nekūsta nė kiek , aš pas ją buvau sode, savaitę, valgėm vienodai, t.y. taip kaip ji įpratusi nedaug, tai grįžau namo vėjo plaikstoma be kokių minimum 3 kg. o jai svoris stovi nors tu ka, va čia tai prastokai, aš tai prisipažinsiu man nuo gausaus maisto taip, jei db. įgaučiau tuos teisingus maitinimosi įpročius būčiau tokia laiminga...Manu mums pavyks, tik reikia siekti tikslo, man tai skaudu nes aš nuo pat paauglystės, visada kova- pasiekiu išsvajotą svorį, tada valgau, priaugu vėl 7 kg. tada vel viskas nuo pradziu, džiaugsmas, liudesys, negaliu patikėti kad gali tapti normaliu zmogumi, bet taip galima !!!! Didžiausi storuliai sukūta ir išlaiko svori visam laikui, savaitgali mažai prie kompo būnu, ydomu būtų paplepėti ką dar esi išbandžiusi, mane labai dar domina lieknėju paskutinį kartą su Ieva Gerčiene, bet jos skype konsultacijos nepigios, būtų viskas ok., bet esu įsitikinusi , kad išmesiu pinigus į balą, jei tai duotų rezultatų visam visam laikui tikriausiai kažin kiek sumokėtume ...
2014-04-26 11:02:37
Aš irgi domiuosi viskuo, kuo dalinasi Ieva :) Nusipirkau jos knygą, tik dar neperskaičiau :)))) Kai bus laisva minutė, reikės pastudijuoti :) Galbūt tikrai padės išmokti sveikai maitintis visą likusį gyvenimą :) Nes mano taip pat tok tikslas - numesti nereikalingus kg ir palaikyti norimą svorį, bet kai kg auga kaip iš oro, tai tą padaryti tikrai labai labai sunku :) Tas posakis, kad man svoris auga iš oro tikrai nėra savęs pačios paguodimas ir visko nurašymas nežinia kam :) Taip sako mano vyras, nes mato ką ir kaip valgau ir kaip atrodau :) Jis juokiasi, sako - norėčiau pamatyti kaip tu atrodytum, jei valgytum kaip visi žmonės :)))) O aš tikrai to nenorėčiau pamatyti, nes garantuoju, jei smarkiai nesispausčiau, tikrai 100 kg greitai pasiekčiau. O toliau ir toliau kg augtų, nes su mano galiom (per 2 sav priaugti 5 kg) įmanoma viskas :D

Tad laikomės, merginos :) Visos mes skirtingos, ir netiks mums visoms vienodi būdai ir metodai norint būti lieknoms, tad linkiu visoms atrasti tą būdą, kuris tiktų būtent jums :)
2014-04-26 14:09:21
Na va, šiandienos rezultatas +0,4 kg daugiau nei vakar :( Nebesuprantu kodėl... Labai sąžiningai maitinuos tik uo, kas parašyta :(

Taigi šiandienos skaičiukai: 69,2 kg (viso -3,8 kg)

Šiandien pas mane renkasi draugai kepti šašlykų - nežinau kaip teks atsišaudyti nuo pasiūlymų paragauti to ir ano, išlenkti taurę vyno... Stengsiuosi nereaguoti į kančias pašaipas, kad išsidirbinėju. Labai tikiuosi, kad pavyks viską atlaikyti ir pirmadienį negrįšiu vėl su +2 kg ir viso tik -1,8 kg.
2014-04-26 16:08:01
Angel, nežinau, kaip jums, bet man mėnesyje būna kelios dienos, kai iš oro pasidaro + visas kg. ;) Bet po kelių dienų sėkmingai jis dingsta. Manau, supratot, apie ką aš :)
2014-04-26 20:32:10
Angel, kiek skaičiau jūsų istoriją, jūs save dar labiau ribojate, nei planas liepia, o tai tiek pat negerai, kaip ir persivalgyti. Gal jei nedarote lucky dienų, jūsų orgaanizmas galvoja, kad badmetis atėjo ir dar labiau spaudžia kiekvieną kaloriją? Šiandien girdėjau per radiją pokalbį su maratonų bėgike, ji sakė, kad prieš varžybas ji visada tris dienas laikosi baltymų dietos, nes po jos kūnas tiesiog susiurbia angliavandenius. Jai tai gerai, nes sportui reikia to, o mums taip ir liktų išderintas organizmas.
2014-04-28 09:25:40
Žuvele, apie iš oro atsirandančius kg taip, žinau ir suprantu apie ką jūs :) Tik man jie gaila, bet niekada savaime nedingsta... Vis reikia imtis kažkokių priemonių (arba papildomai smarkiai pasispaust su maistu, arba papildomai pasportuot).

Conti, pritaru jau jums :) Konsultavaus su vienu iš asmeninių trenerių, jis man tą patį pasakė. Kad gali būti taip, kad mano organizmas jau per daug nualintas mažo kaloringumo mitybos ir dideliu sporto kiekiu ir patarė po truputį didinti kalorijų skaičų ir treniruotis ne daugiau kaip 3 kartus.

Va dėl baltymų dietos nieko nesu girdėjusi :) Reiks pasieškoti informacijos - sudominote :) Bet ar tikrai ta baltymų dieta išderina organizmą?

Aš turbūt kažką panašaus vakar padariau, nes šeštadienį turėjau svečių ir nepavyko išvengti nei vyno, nei vištienos šašlyko ir kitų užkandėlių, tad viską pasiskaičiavus kiek kcal suvartojau, gavosi, kad šeštadienį suvartojau 600 kcal daugiau, nei man nustatyti. Ir baltymų per mažai suvartojau, todėl vakar mano dieta sudarė tik 1000 kcal, iš kurių didžioji dalis buvo baltymai ir be sporto programos papildomai dar myniau dviratį, kol papildomai išdeginau 715 kcal. Tad vakar gavosi baltymų diena ir ką suvalgiau, tiek ir išsportavau :) Su sporto programa išsportavau 1127 kcal.

Na bet šiandien vistiek negaliu pasigirti stulbinamais rezultatais - sveriu 69,1 kg :) Panašu, kad vėl apsistojau ties svorio riba ir nejudu žemyn :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS