Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Gintarės Angel dienoraštis
2014-04-25 12:10:09
Labas, brigita.s :) Mano bėda buvo tokia, kad svoris nuo Kalėdų stovėjo vietoj (svorį metu jau lygiai metus), todėl čia prisijungiau tikėdamasi, kad kažką pakeitusi numesiu dar kelis kg :)
Tai vat, iki čia prisijungiant jau buvau numetusi kelis kg. Todėl žinojau, kad dabar jau lėčiau kris, nei kad iš pradžių krito. Sausio pabaigoj prisijungiau čia su 73 kg (pernai kai pradėjau mesti svorį, svėriau 78,8 kg, iki birželio buvau numetusi 9 kg, tačiau 2-3 kg vis sugrįždavo, tai vėl krisdavo).
Nuo prisijungimo čia svoris ilgai beveik nejudėjo. Arba nukrisdavo kažkiek, per tik suvalgau kažko iš ne meniu, kad ir mažą kiekį, ir vėl sugrįžta 1-2 kg.
Bet dabar (tfu tfu tfu) pradėjo kristi be sugrįžimų kol kas :) Beje, beveik atsisakiau Lucky dienos - tą dieną valgau pagal čia sudarytą valgiaraštį, tik pietums ar vakarienei kažką pati susigalvoju, ko labai norėčiau, bet kaloringumą skaičiuoju. Saldumynų ir kito nelabai palankaus mums maisto nevalgau net per Lucky Day.
Tai nuo prisijungimo čia (bet realiai per paskutinį gal 1,5mėnesio) numečiau 4,2 kg :)
Maisto iš pradžių man buvo per daug pietums. Reikdavo suvalgyti 600 kcal, tai niekaip nesisekė to padaryti. O vakare badaudavau - vakarienė 200 kcal. Vėliau paprašius perskirstė kalorijas - padidino priešpiečių ir pavakarių kaloringumą, tad ir vakare sotesnė dabar jaučiuosi, ir pietus jau beveik įveikiu. Nors žiūrint koks patiekalas :)

Vat silpnai jaustis tai pradėjau :( Paskutinį mėnesį vis tai žvaigždutės akyse pasirodo, tai galva svaigsta, ir nuovargį labai jaučiu. Gal per mažai miegu?

Mano dieta 1200 kcal, šiuo metu sportuoju 3-4 kartus per savaitę (praeitą savaitę sumažinau sporto kiekį, nes fiziškai jaučiu, kad organizmas jau neatlaiko krūvių, sunku dirbti pervargusiai ir neišsimiegojusiai).

Bet nukritusius kg jau jaučiu ant rūbų :) Jau nebesilaiko nei vienas sijonas, smunka gana žemai - va tas labai džiugina :)

Tai va tiek :)

O kaip tau sekasi?
2014-04-25 12:10:30
spurga, man dar neteko tęsti narystės :)
2014-04-25 13:11:50
Ačiu Angel už atsakymą, aš čia tik antra diena, nes iki to laiko visokių nesamingų alinančių dietų laikiausi, sportas iki samonės netekimo, apskui gausus valgymas ir vėl viskas iš pradžių. Manau mano duomenys yra panašūs į tavo, ūgis 172 cm. svoris 70 kg. norimas ir idealus mano svoris 63 kg, sportuoju taip pat 3- 4 k. per savaitę, an ten visokios funkcinės treniruotės, stepas, intervalinės ir t.t. Labai stengsiuosi siekti to svorio, bet maisto atrodo daugoka, nors puikiai suprantu, kad tai ideali mityba, esu perskaičiusi puse bibliotekos apie sveiką mitybą, ir galybę tokių knygų namie, tai tikrai žinau , kad čia tiesa ir taip ir turi būti. Čia įstojau dėl to kad būtų motyvacija ir palaikymas, nes vienai, nors ir žinant ką ir kaip valgyti laaaaaaaaaaaabai sunku... O ar būdavo dienų kai jausdavaisi alkana, atrodo dramblį galėtum suvalgyti ? Šito labiausiai bijau, nors taip būti netūrėtų nes šis planas turi aprūpinti visomis reikalingomis medžiagomis mūsų kūną.
2014-04-25 13:14:31
Atsiprašau už klaidas, labai skubėjau :-)
2014-04-25 13:18:12
Pasikeičiau niką, iš Brigitos .s. į maksim , lauksiu atsakymo.
2014-04-25 13:27:43
Ne, man tokių dienų nebūdavo - kad jausčiausi lanai alkana :) Nebent kartais vakare - vakar kažką panašaus jaučiau į tą "dramblį subvalgyčiau":) Bet tikrai labai retas man toks reiškinys :)

Aš iki atėjimo į protą turbūt panašiai kaip tu, brigita.s, maitinaus - konkrečių dietų nesilaikiau, bet stengiausi kuo mažiau valgyti, nes nuo mažens esu apkūni. Dar vaikystėje turėjau didelį kompleksą dėl valgymo ir prie žmonių apskritai nevalgydavau.

Tai va iki pernai pavasario mano mityba buvo tokia - pusryčiams nieko, pietums pasukų varškytė (130 g), pavakariams kokį sausainuką su kava sugrauždavau, o vakare jau normaliai pavalgydavau - karštą patiekalą. Kažkaip atrodė, kad jei mažai valgysiu, svoris kris, ar bent neaugs. Labai bijodavau valgyti, nes man kg auga kaip ant mielių. Tarkim pernai per Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpį (per 2 sav) priaugau 5 kg, nors turėjau daug darbo tomis dienomis, labai mažai miegjau ir per šventes tikrai nepersivalgydavau, tiesiog mišrainės su majonezu, trupučiukas torto ir pan. maisto ir +5 kg - buvo šokas. O pasirodo labai klaidingai mąsčiau - mažas maisto kiekis dar nereiškia, kad kris kg. Svarbiausia ką valgai ir žinoma protingas kiekis, o ne 300-500 kcal.

Manau, čia pateikiami mitybos planai yra tikrai geri. Ir turėtum priprasti prie tokio kiekio maisto, brigita :)

Va dar ką prisiminiau, pernai kai pradėjau sveikai ir subalansuotai maitintis, pusryčiams reikdavo suvalgyti 40 g avižinių dribsnių (svoris sausų, košę virdavau), tai didelė bėda man buvo. Vos ne vos įveikdavau 15-20 g, bet su laiku vis didinau porcijas ir dabar jau įveikiu ir košę, virtą iš 40 g avižinių dribsnių :) Viskas ateina su laiku ;)

Tad sėkmės tau, brigita -, ir noriu palinkėti, kad daugiau niekaad gyvenime nešautų į galvą laikytis alinančių dietų, kurių apstu nete.
2014-04-25 13:36:16
Na keista, aš maitinausi lygiai taip pat- pusryčiams nieko, na o toliau labai mažai ko nors, o vakare, o ypač į nakties pusę, ne tik kad pavalgydavau, bet daug pavalgydavau visko, nes organizmas deja, savo atsiima, ir unikalūs yra tie žmonės , kurie gali būti žaliavalgiai ar vegetarai, man tokia mityba labai patiktų, oj kiek bandžiau, buvau prieš mėsą ir pieno produktus, bet deja organizmas atsiimė savo VISADA, suvalgydavau dvigubai. Hmmm. šiandieninė mano avižų košė- 100 g. , dar ir apačioje pridurta, kad svoris skaičiuojamas nevirtų kruopų, o išvirus bus 300 g., iš tikro ir neįveikiau, bet dabar gailiuosi, bijau, kad vakare neatsirūgtų ir kad nebūtų žveriško apetito... Tau taip pat linkiu sekmės, matau irgi ilga laiką eksperimentavai su mityba, bet kaip sakoma, kas ieško- tas randa !!!
2014-04-25 14:47:11
Tikrai taip, jau labai ilgą laiką ieškau metodo, kuris man padėtų atsikratyti nereikalingų kg ir kuris leistų sužinoti, kas yra būti lieknai, kas yra paplūdimyje vilkėti 2 dalių maudymosi kostiumėlį... Va tokios mano svajonės :) Labai norėtųsi, kad daugiau nenukrypčiau nuo šio kelio :)

Šiuo metu esu tokioje stadijoje, kad labai jau retai užsimanau kažko neleistino ar kaloringo ir gal jau net per daug save pajungiau sveikai mitybai, nes paskutinę savaitę, jaučiu, kad bijau kolegų gimtadienio nes ten bus tortas. Va ryt atvažiuoja svečių, pasakė, kad atsiveš šašlykų, ir man vėl akys ant galvos, baimė iš kart, ką reiks daryti? Kaip jų nevalgyt? Juk sakys, kad išsidirbinėju ir šiaip nemandagu neparagauti. Gal čia jau per daug? kaip galvojat? Man realiai nei tų tortų, nei šašlykų jau senokai nesinori.
2014-04-25 14:49:21
maksim, o kokio kaloringumo tavo dieta? 100 g avižinių dribsnių tai labai daug sakyčiau...
2014-04-25 15:17:28
1500 kcal. dieta, na taip daug gaunasi su obuoliu 411 kcal., o visoje dienoje viso 1500, na keli uzkandukai po 150 kcal. gal ir išsilygina, bijau keisti į mažesnio kcal dietą, nes bijau , kad vėl eilinį kartą prives prie persivalgymo, nes kai sportuoju, laikrodukas rodo kad sudeginu 580- 650 kcal. tai manau 1200 kcal. dieta per " kūda" bet žinoma, jei nekris svoris, paprašysiu pakeisti. Va va , aš irgi bijau ir svečių ir jau žmonių pradėsiu bijoti turbūt, visi savaitgaliais gurkšnoja vyną, šašlykai , tortai, esu sulaukusi ir labai kandžių pastabų, kad išsidirbinėju ir panašiai, bet yra kaip yra, ne visiems gamta dave puikią medžiagų apykaitą, tokios kaip mes turime ištisai dėl to dirbti ir stengtis, svajoju, kad kada turėsiu daug daugiau bendraminčių šalia, kurie taip pat sveikai maitinsis ir nesityčios kai aš plaku žaliąjį kokteilį iš keulpienių banano ir kitų žolių :-D, sunku, kai nei šeima nei draugai tuo nesidomi, mano rate ant bangos karaliauja šernienos šašlykiukai, briedienos rūkytos dešros, žvėriena ir visa kita prieš ką aš esu prieš...Tikiu, kad ir tu ir dar daug daug kitų su tuo susiduria...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS