Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Gintarės Angel dienoraštis
2014-04-17 14:45:10
Nesilpna tau nuo tokio maisto?
Man kažkodėl paskutiniu metu akyse žvaigždutės pradėjo rodytis :( Ir pradedu jausti alkio jausmą - miegoti paskutines kelias dienas visada jau nueitu su "grojančiu" skrandžiu ir ryte kai pabundu laaaabai noriu valgyt, po pusryčių valandai gal ramu ir vėl alkio jausmas pareina :( Nebūdinga man taip. Kad jausčiau alkio jausmą. Sakau, gal čia nuo tos 1200 kcal mitybos, nes daug sportuojant tai tikrai yra labai mažo kaloringumo dieta.

Tau taip nesidaro, sniegūračka?
Kokio kaloringumo tavo vakarienė?
2014-04-17 14:46:37
Šiandien taip ir nepamačiau ant svarstyklių to stebuklingo skaičiuko 69 :( Kaip buvo 70.1 taip ir šiandien tas pats :( O toookia alkana jaučiuosi :( Nors konkrečiai maistas netraukia ir pati nežinočiau ką valgyčiau jei taip staiga pradėčiau galėt valgyti bet ką, bet alkio jausmas pradeda varginti...

Na laikomės toliau.
2014-04-17 22:49:42
Mano vakarienė nėra labai kaloringa, nes suvalgau tik jogurtą arba išgeriu pasukų, tai Pvz. pasukų pakelis 177 kcal. Iš Pat pradžių jausdavau alkio jausmą, bet vėliau pripratau ir alkio kaip nebūta. Manau ir tau tai tik laikina būsena. Aišku prieš tas mūsų moteriškas dieneles alkio jausmas prabunda, tuomet būna labai sunku, atrodo visą šaldytuvą su visom durim suvalgyčiau :) bet stengiuosi nepalūšti ir atsilaikyti. Tai ir tau tikrai linkiu nepalūžti ir siekti savo tikslo, na o jei jau tas alkio jausmas nepraeis po kurio laiko pakalbėjo su dietologe. Tiesa alkio jausmą numalšinu keliais puodeliais vandens arba jei jau baisus alkis padeda, kas nors šilto Pvz. Arbata aišku be cukraus.
2014-04-17 22:50:38
Oi turėjo būti pakalbėk su dietologe :)
2014-04-18 09:24:52
Man su tuo alkiu yra taip, kad va pora mėn. viskas bu gerai, o dabar pradėjau jau jausti alkį. Gal per daug jau organizmą iškankinau? Na reiks pasitarti su dietologe :)

Vandens aš labai daug išgeriu :) Tarp valgių vis gurkšnoju :) Iki pietų apie 1-1,5 l, po pietų truputuką mažiau, nes jau būna sotu po pietų ir laikausi taisyklės, kad po valgo 2 val negalima valgyti, tad ir vandenuko mažiau išgeriu. Bet vakare kai sportuoju vėl išgėriu 1,5 l ir namuose dar geriu, tai viso per dieną apie 3-4 l vandens sunaikinu :D Bet alkį vistiek jau beveik nuolat jaučiu...

Ačiū už patarimus, sniegūračka :) Ir už linkėjimus :) Ir tau didelės sėkmės siekiant savo tikslo ;)

Beje, šiandien pagaliau jau išvydau 69 ant svarstyklių :) To skaičiuko nebuvau mačiusi apie metus :) Geras jausmas :)

Šiandienos svoris 69,7 kg. Nuo prisijungimo čia viso -3,1 kg. Labai nedaug, bet vis šis tas :) Didžiausias mano tikslas buvo nusirist bent iki 69, o tada stengtis, kad vėl nepamatyt 70 :D Riedam toliau su alkio jausmu ir gana jau pabodusiais patiekaliukais :))))) Reiks turbūt prašyt dietologės ir kad valgiaraštį jau pakeistų, nes tikrai daugelį patiekalų, kuriuos labai gardžiai iš pradžių valgydavau, jau valgau per prievartą :)
2014-04-18 12:16:50
Šaunuolė, taip ir toliau :) o pasiekus tikslą, nenuleisk rankų, pamatysi, kad kuo toliau tuo labiau norėsi numesti svorio dar ir dar... Man taip buvo, kad kai svėriau 65 kg, norėjau numesti iki 60, pasiekus 60 jau norėjau 55, o dabar mano tikslas 50 :) aišku pasiekus 50 jau tada bandysiu išlaikyti, nes daugiau kaip ir nenorėčiau numesti, nes man jau nebegražu, mergina vistiek turi turėti moteriškas formas.
2014-04-18 14:47:33
Taip, pritariu tau :)
Mano minimalus svoris yra ne mažiau kaip 63 kg, nes kai sveriu mažiau, jau baisiai atrodau - klubų kaulai atsikiša, tarp kojų atsiranda plyšys, šonkauliai baisiai išlenda :) Mano kaulai labai stambūs, tad jau ne kartą pastebėjau, kad tokio pat ūgio ir apimčių mergina dažniausiai sveria beveik 10 kg mažiau už mane :D Ir man pačiai niekada niekas neduoda tiek kg, kiek realiai sveriu :)))))) Visada 7-10 kg mažiau pasako :D Tad dėl skaičiuko labai nepergyvenu :) Žinau, kad daugeliui 60 yra nemažai, o man jau kaip ir mažoka :) Tad tikiuosi nesukvailiosiu ir jei pavyks pasiekti galutinį tikslą - sverti 63-65 kg, tuo labai džiaugsiuos :)

O tau 50 nebus per mažai, sniegūračka? :O Nors gal čia tik man taip atrodo, kad tas 50 turėtų būti visiškas sliekas :D Su mano kaulų struktūra jei sverčiau 50 kg turbūt jau kaip anoreksikė atrodyčiau :D

Nors mano dukrytė sveria 52 kg, bet yra labai liekna - manekeniško sudėjimo, tik turi riestą užpakaliuką. Ūgis jos 175. Tai ir pagal ją palyginus 50 kg jau turėtų būti labai mažai :) Nenusimažink per daug ;) Nes tikrai labai pritariu, kad mergina turi turėti moteriškas formas :)

2014-04-18 17:36:36
Mano ūgis tik 165 cm tai ir 50 kg svoris normalus, KMI normalus, visada svėriau 49 - 50 kg. Tuomet jaučiuosi puikiai ir sau patinku :)
2014-04-22 11:52:57
Supratau :)
Kaip pavyko per Velykas atlaikyt pagundas? :)
2014-04-22 14:28:37
Velykos praūžė, truputį palengvėjo, nes jau nebekamuoja nerimas - ar pavyks atlaikyti skanaus maist pagundas :)
PAVYKO ! Valio !!! :)

1 Velykų dieną truputį užkandau ir to, ko nėra mūsų kasdieniame racione, bet tikrai nepiktnaudžiavau :) O vakar jau laikiausi mitybos plano ir dviračiu numažiau 26 km (sudeginau 809 kcal) ne pagal sporto grafiką, o tam, kad išpirkčiau Velykų 1 dienos nuodėmę :))))) Šiandien turiu truputį daugiau kg, nei prieš šventes buvo (o iki švenčių jau buvo pavykę numest iki 68,9 kg), bet jau smarkiai nesijaudinu - pripratau, kad suvalgius kaloringo maisto, kad ir 100 g, svoris išauga. Tik keista, kad vakar svėriau 0,7 kg mažiau nei šiandien :))) Matyt užvakar dienos nudėmės tik šiandien pasirodė :D
Svoris:
2014-04-19 68,9 kg
2014-04-20 69,7 kg
2014-04-21 69,5 kg
2014-04-22 70,2 kg

Sunkiai, sunkiai judu, bet jau džiaugiuosi, kad pagaliau nebematau skaičiukų 72-73 kg :D :D :D

Važiuojam toliau !!! :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS