Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Gintarės Angel dienoraštis
2014-04-11 10:23:05
Ačiū už išsamų atsakymą ;)

Aš bulvių visai nevalgau. Makaronų irgi retai - 1-2kartus per savaitę ir tik pilno grūdo. Grikių, ryžių irgi labai retai. Ne kasdien pietus valgau su makaronais, ryžiais ar grikiais. Va tik pusryčiams angliavandenių jau sočiai gaunasi, nes valgau arba avižinę košę arba gerąsias skaidulas su sojos pienu.

Tai gal nelabai kur ir turiu mažinti angliavandenius? :(
Aš susidėliojau meniu, kad man daugiausiai baltymų būtų. Mano meniu askritimo juostelės skiriasi nuo kilo.lt rekomenduojamo - manajame angliavandenių visomis dienomis mažiau, nei rekomenduojama, o baltymų daugiau.

2014-04-11 10:26:50
Nors žiūriu truputį apsimelavau.
Panašiai angliavandenių kaip rekomenduojama, tik pagal sudarytą meniu jų buvo dar daugiau, tai kai kuriuos patiekalus pakeičiau liesa varške, taip padidindama baltymų kiekį, o angliavandenių nelabai gaunasi nuimt.
2014-04-11 12:18:22
Pranaršiau internetą skersai išilgai ir va ką radau apie angliavandenių, riebalų ir baltymų santykį.
Racioną turi sudaryti:
25% procentai baltymai
60% angliavandeniai
15% riebalai.

Norint didesnio rezultato, reiktų laikytis baltyminės mitybos (kelis kartus per metus, ne nuolat), tuomet balansas turėtų būti toks:
35% baltymų
45% angliavandenių
20% riebalų

Peržiūrėjau savo mitybos lenteles ir matau, kad mano mityboje angliavandeniai sudaro tik 35-50 proc., tad kaip ir nėra per daug. Manau, jų jau nemažinsiu. Bijau prisidirbti kokių blogų dalykų :(
2014-04-14 12:34:59
Šiandienos mityba:
7:00 Avižinių dribsnių košė su obuoliu ir cinamonu
10:00 2 maži bananai
12:00 Gabalėlis torto :( Kolegės gimtadienis... papildomi 330 kcal.
12:30 Salotos su karšta lašiša
16:00 Silpnai sūdyta lašiša
20:00 Liesa varškė su medumi ir cinamonu

Viso: 1460 kcal
Riebalų 25 g
Angliavandenių 193 g
Baltymų 118 g

Vakare - 1 val aerobikos apie 600 kcal
1460kcal-600 kcal= liks 860 kcal

Šeštadienio rytą buvo -2,9 kg, po savaitgalio turiu -2,3 kg
2014-04-16 08:28:15
Sveiki :)

Šiandienos mityba:
7:00 Avižinių dribsnių košė su obuoliu ir cinamonu
10:00 65 g silpnai sūdytos lašišos
12:15 Pilno grūdo makaronai su lašiša, cukinijom, pomidorais ir pievagrybiais
16:00 Liesa varškė su medumi ir cinamonu
21:00 Vištienos krūtinėlė su pomidoru ir Iceberg'u
Viso: 1053 kcal

Riebalų 25 g
Angliavandenių 99 g
Baltymų 101 g

Vakare - treniruotė su svoriais
1053kcal-400 kcal= lieka 653 kcal

Šiai dienai -2,9 kg
2014-04-16 08:32:39
Šiandien sapnavau, kad 2 dienas iš eilės prie čia sudaryto meniu dar valgiau cepelinus su spirgučių padažu :)))))))))))))) Ir sapne mąsčiau - ką aš darau???? Gi negalima :))))) O kai pabudau, labai nudžiugau, kad tai buvo tik sapnas :) Cepelinų nemėgstu ir jų tikrai realiam gyvenime visai nenoriu - čia man turbūt atsiliepia tai, kad su tokio mažo kaloringumo valgiaraščiu ir daug sporto prieš pat miegą jaučiu, kad esu alkana :) Tada greit greit bandau užmigt, kad tik ko nesugalvočiau ko suvalgyt :) Ir... Vakar vyras įkalbinėjo išlenkt po taurę vyno... Labai blogai jaučiausi atsisakydama :( Va tas iki šiol graužia :( Bet ir bijau vėl prisidėti +2 kg. Šiandienos svoris jau pats minimaliausias, kokį yra pavykę pasiekti būnant čia, tad bandau tvirtai laikytis ir šios saavaitės tikslas pagaliau svarstyklėse išvysti 69 kg :) :) :)
2014-04-16 09:13:32
Šaunuolė, nestresuok ir pasitikėk Kilo.lt treneriu bei dietologe ir viskas bus gerai. Aš čia jau nuo vasario 7 dienos, buvo visokių nuklydimų, kurie kaip ir visiems pasitaiko, dėl kurių svoris nekrito, tačiau nenusimenu, po tokių dienų labai susiimu ir pradedu iš naujo. Žinoma mano tikslas jau greit bus pasiektas, nes svoris nebuvo didelis ir nedaug reikėjo numesti. šiuo metu jau esu numetus 4 kg. Mitybos plano stengiuosi laikytis, aišku ne visada pavyksta. Dažniausias mano mitybos racionas, pusryčiai - virtas kiaušinis su šaukšteliu lieso jogurto ir duonos rieke (40 g.), bei kavos puodelis (kavą geriu be cukraus, jau turbūt kokie 10 metų), priešpiečiams - džiovintų vaisių, pvz. slyvos ar abrikosai (35 g.), pietums dažniausiai daržovių salotos su šlakeliu aliejaus ir prieskoniais, pavakariams - obuolys arba apelsinas ar kitas vaisius, na o vakarienei dažniausiai liesas jogurtas (bios). Mityba esu patenkinta, jaučiuosi puikiai, pradėjus taip maitintis jaučiuosi labai žvali :) Tai ir tau rekomenduoju laikytis jų sudarytu planu, jei kas netinka paprašyk kad paderintu ir viskas bus ok :)
2014-04-16 10:43:13
Ačiū, sniegūračka, už tokią šaunią motyvaciją ;)
Kiek kcal sudaro tavo mitybos planas 1 dienai?
2014-04-16 10:46:07
Sniegūračka, o tu žuvies, vištienos krūtinėlės visai nevartoji?
2014-04-16 18:13:49
Pagal sudarytą meniu turiu suvartoti 1200kcal, tačiau dažniausiai mažiau suvartoju, nes dažniausiai neturiu laiko pietų pasigaminti, t.y. Žuvies ar ten kokios vištienos išsikepti, todėl dažniausiai valgau daržoves, na ir šeip nesu mėsėdė, labiau renkuosi kitus produktus.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS