Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Gintarės Angel dienoraštis
2014-04-09 14:56:33
Na va ir prisigyriau :(
Sekėsi gerai iki Lucky Day. O tik suvalgius vakarienei kinietiško maisto (pusryčius ir pietus valgiau pagal kilo.lt), sugrįžo vis numesti kg ir vėl nuo pirmadienio iš naujo viską metu...

Ar kam nors taip yra? Kad iki Lucky day nukrenta pora kg, o pavalgius kad ir nedidelėm porcijom kitokio maisto, vėl viskas grįžta ir po Lucky Day esate pradiniame taške? :(

Jau nevilti ima, kad nepavyksta numesti tų nereikalingų kg :(
Sportuoju 4-6 kartus per savaitę, mityba mano 1200 kcal, bet svoris kaip laikosi, taip laikosi :(
2014-04-09 15:09:54
Bandysiu vesti čia savo dienoraštį.
Galbūt kas nors ką nors pastebėsite, dėl ko man nekrenta svoris...

Šiandienos mityba:
7:00 Gerosios skaidulos su sojos pienu
10:00 Silpnai sūdyta lašiša
12:00 Grikiai su pievagrybiais
16:00 Liesa varškė su medumi ir cinamonu
20:00 Vištienos krūtinėlė su šviežiomis salotomis

Viso: 1116 kcal
Riebalų 23 g
Angliavandenių 121 g
Baltymų 103 g
2014-04-09 15:17:38
Rytoj bus (2014-04-10)
7:00 Avižinių dribsnių košė su obuoliu ir cinamonu
10:00 Džiovintos figos
12:00 Salotos su serano kumpiu
16:00 Silpnai sūdyta lašiša

19:00 Aerobika (Kūno dizainas)

20:30 Liesa varškė su medumi ir cinamonu

Viso: 1126 kcal - kūno dizainas 500 kcal = 626 kcal
R - 38 g
A - 104 g
B - 97 g
2014-04-09 15:17:43
O taip, Angel. Man irgi taip buvo visą antrą mėnesį. Svoris grįždavo po savaitgalio. Neviltis ir panika... Buvau pikta, pasimetusi, nieko nesinorėjo, tik kažko saldaus. Šį mėnesį pabandžiau daryti pirmadieniais iškrovos dieną.Geriu tik vandenį. Tai dabar svoris bent jau neauga į viršų. Ir kaip pagalvoji, jog visada ,net ir savaitgaliais, negali atsipalaiduoti, ima pyktis. Priklausomybė nuo maisto. Kažkoks siaubas. Jei per gimtadienį turi visiems aiškinti, kad negali paragauti visų patiekalų,nes po to vėl viskas iš naujo, tai apima toks apmaudas.Na,žodžiu, jei turi kantrybės kovoti su vėjo malūnais, visą gyvenimą, sėkmės.
2014-04-09 15:23:29
Ir dar. Bent jau man, krenta svoris kai tik sumažinu angliavandenių kiekį. Nors mūsų duotuose patiekaluose jų nemažai, bandau koreguoti, kad bent vakarienėje jų nebūtų. Tada bent jau kažkoks rezultatas būna. Bet, kaip sakau, čia man tinka, nes jau pusę metų, kaip laikausi tokio principo.
2014-04-09 15:43:51
Ir kaip dabar tau sekasi mesti svorį? Ar sumažinus angliavandenių kiekį krenta svoris?

Labai gerai parašei - kovoti su vėjo malūnais... Žiauriai jaučiuosi, nes beveik niekas net ir netiki, kad su tokiu režimu galima tiek svert ir kad nekrenta svoris :( O dar didesnis apmaudas ima, kai iš draugių girdžiu, jog nustojo valgyti saldumynus ir kaip mat per 2 sav 3 kg nukrito... Aš tarkim saldumynų niekada nebuvau didelė mėgėja, tad neturiu jau kaip ir ko atsisakyti :(

Gal ir man pamėgint smarkiai sumažint angliavandenių kiekį?
Kažin koks yra minimalus paros angliavandenių kiekis? Nes šiaip iš akies bijau mažinti.

malune44, kiek tu dabar suvartoji kcal ir kokį angliavandenių kiekį?
2014-04-09 18:07:32
Kcal priklauso 1500, bet kartais nesuvartoju ir gaunasi 1400 su trupučiais. Aš pradėjau viską jau rugsėjį. Tada ir perėjau prie baltiminio maisto,o su kilo.lt esu nuo sausio 21d. Iki kilo.lt numečiau pati, be jų pagalbos apie 9 kg, o dabar jau trečias mėnuo ir tik 3,8 kg. Gal todėl, kad jau mažesnis svoris ir lėčiau krenta. Bet man atrodo, kad tikrai perdaug angliavandenių, todėl jau šį mėn. žiūriu valgiaraštį pati, jį keičiu, kad skalėje kuri yra ties patiekalu, būtų kuo mažiau angliavandenių.Kelias savaites kai laikiausi griežtai pagal valgiaraštį man priaugo 1,8 kg va tada ir buvau panikoje. Todėl pradėjau pagal baltimus orientuotis. Dabar po truputį vėl krenta. Vadinasi mano organizmui netinka angliavandeniai, juos vartoju tik iki pietųl
2014-04-09 23:51:38
nenusimink, pradejau kartu su tavimi 01/28 d. dabar -9 su trupučiu kg. 2 men. svoris ir man beveik nekrito o po sėkmingos dienos ir dabar paauga ,bet per 3 dienas nukrenta, o per kitas 3d dar po 0,5 kg ,tai gaunasi po 0,5 kg kas savaite netenku, as pradejau nuo 93 o dabar 83,5. o gal tavo svoris nera toks didelis kad greitai kristu, juk tu daug spurtuoji gal apimtys mažeja? tik nebandyk nutraukti to ką pradejai ir niekada nentresuok. SĖKMES TAU.
2014-04-10 08:55:13
Ačiū labai už palaikymą :)
Sustoti tikrai neketinu :) Ir kuo labiau svori nekrenta, tuo labiau ieškau būdų, kaip man jį pajudinti, nes tvirtai žinau, NORIU PASIEKTI savo tikslo :)
Na mėginsiu ir aš mažinti angliavandenius :)
spurga, mano svoris nėra mažas - dabar 71,5 kg. Praeitą penktadienį jau buvo nukritęs iki 70.8 kg - labai džiaugiausi :) Iki pirmadienio :D Ir šią savaitę greičiausiai nepavyks pasiekti 70.8 kg, o kad dar mažiau būtų, tai net nesitikiu jau :) Bet gal kitą savaitę pavyks :)

Aš svorį metu jau lygiai metus. Kai tik pradėjau, ir man buvo taip kaip tau, spurga :) Kad po savaitgalio daugiau sveriu, nei penktadienį, bet iki kokio trečiadienio svoris nukrenta iki buvusio ir iki penktadienio dar bent 0,5 kg pakrenta ir taip galutiniam rezultate gaudavosi, kad kažkiek numesdavau. Bet va dabar kai sustojau prieš Kalėdas taip ir stoviu galima sakyti vietoje. Tai pirmyn tai atgal tie 2 kg. Kaip užburti kokie :))))
2014-04-10 16:48:53
Rytojaus mityba:
Rytoj bus (2014-04-10)
7:00 Virti kiaušiniai įdaryti lašiša
10:00 Silpnai sūdyta lašiša
12:00 Čili krevetės su makaronais
16:00 Obuoliai

18:00 Treniruotė su svoriais

20:00 Liesa varškė su medumi ir cinamonu
Viso: 1233 kcal - treniruotė su svoriais 400 kcal = 833 kcal
R - 33 g
A - 124 g
B - 110 g
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS