Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / dar vienas dienorastis
2014-02-03 10:40:46
Sveiki kolegos (tikiuosi galiu Jumis taip vadinti nuo siol :) ). Jungiuosi prie Jusu. Tikslas: -10 kg. Jei pavyktu daugiau, dziaugciausi labai. Turiu tam laiko 4men, nes isteku birzeli. Palaikykit mane!
2014-02-03 12:41:00
sveika prisijungus,as greit jau busiu kaip menuo cia,ir zadu toliau pirktis naryste,smagu ,kai gauni cia viska ko reikia,kaip taisyklingai maitintis,sportuoti,palaikyma ir atsakymus i rupimus klausimus,belieka tik savo pastangu ideti,nepamesti visko pusiaukely ir judeti link tikslo,sekmes tau
2014-02-03 13:23:00
O kiek kg atsikratei? as pasiryzusi numesti del kilnaus tikslo :)) tik svarbiausia atsilaikyti. laukiu savo meniu dar :)
2014-02-03 13:42:12
Sveiki, ir aš ką tik prisijungiau. Mano tikslas -11 kg. Noriu atrodyti sau gražesnė ir nebesinervuoti kai neina susilenkti batų užsirišti ir kad nėra ko apsirengti ... :)
2014-02-03 13:43:07
Ramune pas mane tos pacios bedos ;)
2014-02-03 14:00:40
tiesiog pasitikejimas kitas savimi buna kai sukusti, itelpi i mazesni dydi. mes galim!!!!!!!
2014-02-04 13:38:09
Kadangi, pats jau numečiau 5 kg, tai galio pasakyti, kad jausmas labai geras :D o dar kai aplinkiniiai pastebi.... Visi galim, tik reikia labai norėti!
2014-02-04 13:39:41
Sėkmės, Greta ;) Proga labai svarbi - būtinai tave palaikysim ;)
2014-02-04 18:45:19
Aš irgi nesenai pradėjau su kilo.lt - dar tik antra savaitė, bet labai smagu, viskas sekasi. O šiaip pradėjau savo tikslo siekti nuo rugsėjo 9 d. Tad šiai dienai esu jau numetusi 10 kg. Tikrai pavyks ir tau, jei tik norėsi. Sėkmės ir kantrybės.
2014-02-04 18:57:04
Sekmes Gretai ir visiem naujokam! Mano tikslas -20-25 kg, jau numeciau 5 kg. Labai dziaugiuos, kad pradejau kitaip maitintis, nebeuzkandziauju, nesinori saldumynu, o be ju gyvent negalejau :D Formos jau keiciasi, svoris krenta - nuostabu :) Jei noras stiprus ir yra uzsispyrimo, tai viskas imanoma!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS