Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Smiltes dienoraštis
2014-11-26 23:30:33
ojezau, mano tevai sede ant to Koralinio kubo :( ir papildus perka, ir ta vandenuka su priedais geria, ir is kraujo laso tyrimus uz simtus litu darosi... mano asmenine nuomone - ten sarlatanizmas ir pinigu viliojimas.
2014-11-27 00:55:39
Man daugelis tų "sveikatinimo" įstaigų atrodo kaip grynas šarlatanizmas :)))) Pvz. vienu metu populiarus maisto netoleravimo testas... Surašytas tušinuku. Ir net ne produktai, o gaminiai, pvz. pyragas :)))) Nors pyragų yra n rūšių. Pati kartą ėjau svertis ant to "protingo" prietaiso, kur rodo riebalus, vandenį ir pan. Na ką... 166 cm. svėriau 74.9 kg (pavalgius, su rūbais). Su manim ėmė bendrauti kaip su visiška ligone, sakė, kad esu labai stipriai nutukusi ir pan., nors pažiūrėjau vėliau internete - puse dar velnio tos visos normos. Tai supratau, kad tiesiog norėjo "pasigauti" klientę. Apskritai, daug kas gyvenime labai elementaru :) O kai siūlo stebuklingus vandenis, stebuklingus organizmo valymus ir pan., tai man visados atrodo, kad bando "iš š... išspausti dėduką" (labai senoviškas posakis).
2014-11-27 09:33:35
Tai reik atsirinkt kur darytis tokius tyrimus ;) tarkim zinau kad zveryno tyrimu centre ar pan daro tikrai patikimus. O Kai sveriausi ant tu protingu svarstykliu man rode svori 1,5 kg didesni nes su rubais pasakiau ir pakele procentine israiska pagal tai. Plius nors mano riebalu kiekis vos tilpo i normas 33% o 34% jau nutukimas manes nei stora nei nutukusia nevadino ir sake tikrai viskas normalu ;) as pati labiau ant saves variau nei jie ;) realiai pasake tik kad reiktu daugiau vandens gert
2014-11-27 10:32:03
Smiltuze, vos 20 Lt kainavo ta nesąmonė :) Nebuvo verta gilintis :) O dėl "maisto netoleravimo" testų, tai niekad nesu jų dariusis, nors mačiau ne vieną sudarytą, tai aš būčiau apsiverkus, jei už tokią nesąmonę būčiau palikus 500 ar daugiau Lt :))) Bet čia tik keli pavyzdžiai. Iš tiesų daug tokių įstaigų manipuliuoja pasitikėjimu ir ne daugiau ;) Kol žmonės to nesupras, taip ir bus. Čia panašiai kaip su preparatais svorio metimui... Esu išbandžiusi pvz. Orlistat, Chilli Burn, obuolių sidro kapsules, dar kažką... Ką aš galiu pasakyti :) MAKSIMALIAI atlaisvina vidurius. Bet tai galima pasiekti pigesniais preparatais virškinimui gerinti :) Svorio metimas apskritai viena iš geriausių sričių šarlatanams, nes ko tik nesiims moteris, norinti atsikratyti n kg. - ji ir tabletes gers, ir stebuklingą vandenį, ir stebuklingus organizmo valymus darysis, ir stebukingą žolę vartos... Tereikia sugalvoti kokį naują "stebuklą" ir še tau - puikus pasipelnymo šaltinis jau tavo rankose :)
2014-11-27 12:09:07
Siaip nelabai supratau is kur tokia diskusija cia issirutuliavo ;) nes mano nuomone jei noresi but apgautas tave ir apgaus ;) be to esu maciusi maisto toleravimo rezultata ;) pazistu pora merginu kurios vadovavosi viena del svorio metimo kita del dermatito ;) ir abiems konkreciu atveju pavyko pasiekti rezultatu vadovaujantis gautu rezultatu ;) o visos tabletes nepadarys jokiu stebuklu. Jos tik pagalbine priemone pagerinti rezultatus. Cia panasiai kaip jei isgerei dietines kolos dabar gali valgyt big maca :) tai taip tikrai nebus :)
2014-11-27 12:11:25
Svarelis. Man realiai jie nieko nekiso. As tik pasidariau nemokama tyrima. Tiksliau pasisveriau ir pati savo noru nusipirkau tu vandens papildu ir nusprendziau po menesio pakartot ta pati nemokama tyrima. Kas tikrai gerai kad kai metiesi papildus i vandeni tai ji tikrai isgeri :D ne taip kaip dabar kartais visa buteli kartais visai nieko. O kita ju produkcija manes visiskai nedomina.
2014-12-01 14:55:27
Juk ir normalūs oficialūs dietologai turi tą aparatą įvertinti kūno sandarai. Kas čia tokio? Šarltanizmas yra ne pasidaryt tokį tyrimą, o dar pradėt pirkt visokius šūdukus (atsiprašau, bet taip vadinu visokias pseudosvoriometimopriemones kaip tabletės, miltukai ir pan.) ir bandyt tik tom priemonėm viską pakeist. Tai vadinama placebo. Ir kai kuriems žmonėms gal veikia :-)
O maisto netoleravimo testuose yra logikos ir yra tikrai labai alergiškų, jautrių žmonių, kuriems tam tikri produktai sukelia ligą - ypač visokie dermatitai... Tai jiems dieta tampa pagrindiniu gydymo būdu. Viskas mediciniška, nėr ko šaipytis.
2014-12-01 16:30:12
As irgi taip manau Gazele ;) man toks tyrimas butu naudingas realiai nes kankina dermatitas ant ranku, bet pagrinde paumeja nuo sokolado citrusiniu vaisiu didelio vartojimo ir labai smarkiai reaguoja i salti ir dulkes.
2014-12-01 17:04:37
Gazele, ar žmogus gali būti alergiškas PYRAGUI? :) Manau, ne. Nes yra šokoladinis pyragas, varškės pyragas, net mėsos pyragas... Tai koks čia "alergenų" tyrimas? Normaliai alergenai nustatomi pagal kraują arba sąlytį su oda. Nėra alergenų tyrimo pvz. kai tau kamuoliuku vedžioja per ranką ir aiškina, kad atseit užsidega netoleruojamas produktas... Prieš ginant šitą tyrimą, labai reiktų pasidomėti, kaip jis visgi daromas ir kokie jo rezultatai ;) Alergologas padės daug labiau. Tikrai. Be to, alergenai nėra nustatomi neribotą laiką. Paprastai galima nustatyt alergeną tik tada, kai žmogus turėjo su juo kontaktą palyginti neseniai (tai labai apsunkina alergijų nustatymą ir gydymą). Rimtas alergenų tyrimas yra sudėtingas darbas, o ne pseudo tyrimukas dėl pyragų ir šokoladų netoleravimo. Mačiau mažiausiai 3 tokius tyrimus - visi jie atrodė tiek neprofesionaliai, kad žemiau nebebuvo kur. Kaip ir minėjau - tyrimą atseit daro kompiuteriu, o duoda ant lapo tušinuku sužymėtus patiekalus... Ir nustebsit, bet pagrindinė dalis žmonių matyt yra alergiški kiaulienai, šokoladams, pyragams ir bulvėms (tai iš principo 50 proc. Lietuvos jau turėjo nusibaigti nuo alergijos). Aš be reikalo nieko taip nekritikuoju, bet visi šitie "sveikatinimo" centrai realiai XXI a. raganystės. P.S. Yra tokia puri rusaitė, kuri viena pirmųjų pradėjo pudrinti smegenis... Pažiūrėkit į ją ;)
2014-12-01 17:11:03
Ir P.S. Manau, buvo klaidingai suprasta, kad čia kažkas prieš to tyrimo darymą. Bent aš tik pasidalinau info, kad vengt reikia tokių įstaigų ir tiek :) Beje, to tyrimo patikimumu irgi labai abejoju, nes kai pradėjau klausinėti, koks mano optimalus svoris ir pan., tai ėmė kažkaip keistai mykti, kad čia kitą tyrimą darytis reikėjo, daug brangesnį, kad čia toks standartinis ir pan. Turiu įtarimą, kad jie ten pagal ūgio ir svorio santykį tas proporcijas daugmaž paskaičiuoja ir tiek.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS