Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Smiltes dienoraštis
2014-11-14 15:28:49
aš čia jau nuo balandžio...;D taip ilgai, nes su protarpiais sėkmingai...;D ne geležinė mano valia, ne geležinė;)
2014-11-14 17:20:44
Man tai nera problemu kol cia esu ;) nei valios nereik viskas savaime gaunasi ;) o per lucky day buna kas nors skanaus vyno biski ir ramu ateinancia savaite ;)
2014-11-18 14:33:58
Siandien buvau tokiam coral club, kur daro nemokama diagnostini kuno tyrima tai rezultatai tokie:
Riebalu kiekis organizme 33% (norma 21-33%)
Visceraliniai (vidiniai riebalai) 3% (norma 1-12%)
Raumenų masė 64%
Vandens kieki organizme 50,2% (norma 45-60%)
Metabolinis amzius 38 (tai reiškia kad organizmas linkęs kaupti riebaliukus)

Tai po tokio tyrimo reik biski susimastyt ir dar daugiau stengtis :))) nes rezultatai tikrai nekazka ;//
2014-11-18 14:33:58
Siandien buvau tokiam coral club, kur daro nemokama diagnostini kuno tyrima tai rezultatai tokie:
Riebalu kiekis organizme 33% (norma 21-33%)
Visceraliniai (vidiniai riebalai) 3% (norma 1-12%)
Raumenų masė 64%
Vandens kieki organizme 50,2% (norma 45-60%)
Metabolinis amzius 38 (tai reiškia kad organizmas linkęs kaupti riebaliukus)

Tai po tokio tyrimo reik biski susimastyt ir dar daugiau stengtis :))) nes rezultatai tikrai nekazka ;//
2014-11-18 15:25:06
Tai kad viskas normos ribose, kodėl ,,rezultatai nekokie''? :-)
2014-11-18 15:26:28
nes 33 proc riebalu (vos i norma tilpau) ir metabolinis amzius 38 kai tau 24 nera geras rezultatas ;)
2014-11-18 15:28:12
Riebalai sutirps ir viskas bus ok. :-)
2014-11-19 14:16:47
Sveikos merginos. Smiltuze, o kur randasi tas coral club ir kokia to tyrimo eiga?
2014-11-19 16:39:11
Nemiga jis Vilniuje lvovo g. 89 ant duru parasyta coral club. O radau per fb.
Per 2 minutes pamatavo ant svarstykliu ir uzkist lakmuso popiereli po liezuviu. Po to nusiuncia pas konsultanta kuris paaiskina issamiai tavo duomenis ir kaip geriau pakeist vienus ar kitus.

Irasas fb pagal kuri nuejau i tyrima:
Sveiki! Vėl rytoj ir penktadienį (17d. ir 21 d., 11.30-18.30) VILNIUJE kviečiame į nemokamą sveikatos būklės testavimą „PAŽINK SAVO KŪNĄ IR BŪK SVEIKAS“.
Susitikimo metu Jūs galėsite:
- sužinoti savo metabolinį amžių;
- išmatuoti vandens kiekį organizme;
- įvertinti kaulų ir raumenų būklę;
- išmatuoti vandenį, kurį mes geriame (galite atsinešti savo);
- išmatuoti seilių pH.
Programoje:
1. Parametrų fiksavimas svarstyklėmis TANITA (metabolinis amžius, kaulų, raumenų, riebalų masės indeksai).
2. Sveikatos atstatymo rekomendacijos.
3. Geriamo vandens matavimai ORP ir pH metru (gyvas ir negyvas vanduo).
Žmonės registuojami po vieną: kiekvienam norinčiam paskiriamas laikas ir testuojama asmeniškai. Išankstinė registracija telefonu 8 612 49252 arba FACEBOOK asmenine žinute. Testavimas trunka 30 min.
Neringa
2014-11-20 15:42:20
Dekoju tau labai :) Labai noriu suzinonti kiek turiu riebaliuku :) Beje saunus tavo rezultatai :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS