Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Smiltes dienoraštis
2014-12-01 17:20:11
Tuomet mes kalbam apie visiškai skirtingus dalykus! Tą patį maisto produktų netoleravimo testą mes žinome skirtingais pavidalais. Aš apie tą kažkokį šarlatanišką net nesu girdėjusi ir, aišku, kad jis nesąmonė. Alergologo atliekamą ir turėjau omeny, nereikia čia paklodžių rašyti ir emocijų lieti, kokie visi nemokšos mes ir vaje vaje. :-D
2014-12-01 18:42:49
Aš nemokšomis nieko nelaikau :) Atsiprašau, jei taip pasirodė. Norėjau kaip geriau, o gavosi kaip... Pagailėjau svetimų pinigų ir matyt be reikalo. P.S. Pati galvojau apie tą tyrimą, kol nepamačiau kelių variantų. Todėl ir pasidalinau įspūdžiais. Dar kartą atsiprašau.
2014-12-01 21:36:28
Ligita maisto netoleravimo tyrimas nekainuoja 20 lt ;D
http://www.naturalimedicina.lt/lt/tyrimai-ir-diagnostika/maisto-netoleravimo-testas-1
cia nuoroda pasidomet kaip atrodo tikras tyrimas kuris kainuoja apie 1000 lt priklausomai ar nori issitirt 150 ar 200 toleruojamus maisto produktus ;)
2014-12-02 11:10:15
dar reiktu pazymeti kad si tyrima reikia daryti pakartotinai, rekomenduojama po metu. pasidarius po metu, produktai keiciasi.
2014-12-02 12:38:05
Smiltuze, aš ir nemanau, kad jis kainuoja 20 Lt :) Kalbėjau apie 2 skirtingus tyrimus - maisto netoleraavimo ir tą, kur ale parodo raumenis, vandenis ir pan. O dėl to maisto netoleravimo... Kas nori, tegul darosi :) Aš manau, kad svoris auga dėl maisto kiekio, o ne dėl netoleravimo ;) Kai sumažinu kiekį, man viskas "toleruojasi" :) Sunkiau - lengviau virškinamas maistas vėlgi ne naujiena ir tą galima sužinot iš daugybės kitų šaltinių... Na, šiaip ar taip, žmonės visais laikais daugiausia mokėdavo už nežinojimą :)
2014-12-02 12:40:38
Oi, Dievaži, juk vienas iš tų testų, tušinuku surašytų, ir buvo darytas pas jau minėtą purią rusaitę (Tulčiną) :)))) Nebent dabar jau atspausdina PC :) Bet šiaip kad ten įtaiga aukščiausio lygio, tai teko girdėti :)
2014-12-02 15:30:24
Ligita tai nereiskia kad jei jus pakliuvot ant pyraginio tyrimo kad visi kiti tyrimai yra sudas atsiprasant :) nes man atrodo kad butent taip ir atrodo jums. Ir tokie tyrimai daznai daromi del ligu alergiju, kurios tikrai nepadaro geresnio gyvenimo. Jei jums kokie nors produktai sukelia nemalonius organizmo reiskinius jus su jais susigyvenat ir atrodo kad taip turi but ;) ir manot kad jusu organizmas viska toleruoja. Tiesiog. O toks tyrimas leidzia zmogui eksperimentuot ir paziuret ar nevartojant arba vartojant maziau netoleruojamo produkto jis jausis geriau ar gal dings kokie nors ligu alergiju simptomai. Tik tiek :)
2014-12-02 16:42:07
Aš pati turiu protarpiais pasireiškiančią ūminę veido alergiją :) Deja, kaip suprantu, mano veidas reaguoja į tam tikras kosmetikos, o ne maisto sudedamąsias dalis. Kadangi tikrai nemalonu kartais pabusti raudonu niežtinčiu veidu, tai tiesiog domėjausi, kokia tikimybė nustatyti konkretų alergeną ir pan. Deja, tikimybė neįkvepianti... Apskritai, su tais alergijų tyrimais yra labai sudėtinga. Alergijos yra vienos sunkiausiai nustatomų ir gydomų ligų, todėl ir vertinu skeptiškai tokius "pasipinigavimus" :) Jei alergija tikra, tai jos nepastebėti neįmanoma ;) Jei jos nėra, tai, aišku, galima įsikalbėti :) Mano mama ėjo pas tą ponią Tulčiną, kuri jai papasakojo, kad mano mama bulvėms alergiška ir todėl storėja :))) Nu negirdėjau aš dar tokios alergijos :) Ir dar ten bruka tokį organizmo valymą (iš esmės žarnyno išplovimą). Mama kartą pabandė ir daugiau nėjo, nes ir nemalonu labai, ir jautėsi po to nekaip... Vėliau jau teko girdėti, kad tas žarnyno išplovimas yra didelis blogis, nes išplauna taip pat ir gerąsias bakterijas. Ką aš per savo patirtį supratau, kad šiame pasaulyje, kur daugybė žmonių kenčia nuo nutukimo, kasdien daugės visokių centrų, vaistų, papildų ir t.t. ir pan. Vietoj to, kad elementariai išaiškinti, kiek galima valgyti :)
2014-12-03 19:03:08
Tai faktas kad yra ir apsimeteliu. Bet prie ko cia ta Tulcina kisi i diskusija. Nieks neuzsimine ir net nezada uzsimint ar tuo labiau eit pas toki zmogu :D
2014-12-05 12:03:26
Esu buvusi toje Tulcinos klinikoje prieš gal kokius 6 metus ir dariausi čia taip smerkiamą maisto netoleravimo testą. Na, jokių pyragų jame nebuvo, testą darė ne iš kokių tai kamuoliukų, o iš kraujo, ir rezultatai buvo normaliai atspausdinti. Numečiau 9 kg per 2 mėn ir savijauta buvo gerokai pagerėjusi. Tik paskui išvažiavau į užsienį ir ten kai kurių produktų nebuvo, arba kainos labai jau nedraugiškos buvo. Bet ir dabar stengiuosi dažniau rinktis tikusius produktus. Tikrai nesigailiu, kad jį dariau, bet dabar gal kas pasikeitė.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS