Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Smiltes dienoraštis
2014-02-07 08:38:52
Nenusivilk! Būna sunkesnių būna lengvesnių savaičių! Kiekvienas patiriame tą svorio kritimo pauzę, kuomet norisi nuleisti rankas, bet tai tik išbandymas tavo valios ir stiprybės :) Laikykis!!! :))
2014-02-07 09:30:52
Gal nepatingėtum įmest savo sporto programą? :)
Kadangi tavo ūgio ir svorio santykis yra geras, o kaip pati sakai nori numest tik nuo klubų ir šlaunų tai taip ir gaunasi.. Kad ir kaip mes visi norėtume, kad svoris kristų tik nuo pilvo, klubo ar šlaunų dėje taip nėra:) Svoris krenta tolygiai nuo viso kūno.

Galėtum pamėgint įtraukt daugiau papildomų pratimų skirtų apatiniai kūno daliai, sutvirtėtų raumuo ir visai kitaip tos apimtys atrodytų :)
2014-02-14 11:48:44
Sveiki ;) jau beveik trys savaites kaip laikausi mitybos plano ir rezultatai tokie is viso -3,7 kg ;))
Krutine -3 cm
Liemuo -4 cm
Klubai -2 cm
Slaunys -2 cm
Kolkas letai ;) bet jei taip ir toliau tai per tris menesius pasieksiu savo tiksla ;)) ^_^
2014-02-14 11:50:37
nieksnetinka>> mano sportine programa krepsinis su vyrais 2h gryno zaidimo ir moteru varzybos arba treniruote sekmadieniais ;) pagriinde....
o laisvesnem dienom paminu dvirati namie...
2014-02-17 03:41:51
Šaunuolė Smilte, kad vėl pradėjai sportuoti ir randi savyje valios ir noro tobulėti:)
2014-02-17 15:26:54
Ačiū. Stengiuos atgaut kažkada buvusią formą, bet kaip merginai sunku rasti kur pasitreniruot krepšinį ;) nes vieno karto ir varžybų atrodo per mažai.
Bet geriausia, kad ant xbox'o parsisiunciau "nike training" ir "fitness shaping" ir šiandien išbandysiu, gal patiks ir taip treniruosiuos namie ;))
2014-02-17 15:55:41
xbox'as! Woohoo! :) ka dar turi? Cia toks offtopikas nusimato...
2014-02-17 16:29:33
Apart xboxo nekazka ;D bet va pavalgiau pietus palauksiu kol pravirskins ir eisiu pora treniruociu sumest ;D idomu kaip bus nes jos su kinectu tai gal stebes ar teisingai darau pratimus ir skaiciuos uz mane ;))
2014-02-17 17:32:12
Rasyk paskui mano vidinis geek'as nori zinoti kaip sekesi :))
2014-02-18 12:02:27
Ziauriai patiko man nike training... sunkus pratimai viskas savo kunu, biski skauda raumenukus sian, bet manau verta. Virtualus treneriukas kartu su manim daro pratimus rodo kaip reikia ir jei blogai darai sako istiesk nugara daryk leciau arba greiciau ;) manau neblogas atradimas. Pries treniruote padare testa mano reikejo begt vietoj aukstai keliant kelius pritupimus ant abieju koju po to ant vienos itupstus ir atsispaudimus daryt ir dar daug kitu pratimu. Po to nustate mano pasiruosima ir sako 'gerai turim ka veikt' :DD
O su kitu zaidimu your fitness dariau zen treniruotes tempimo irgi labai gerai ;)
Zodziu viskas super ;) bandysiu reguliariai dirbt ziuresim kas gausis ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS