Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Smiltes dienoraštis
2014-01-29 20:43:02
Sveiki, visi bendro tikslo siekėjai. Istorija mano paprasta sportavau 7 metus, žaidziau krepšinį, vienu metu beveik profesionaliai. Bet atėjo laikas rinktis mokslas ar sportas ir pasirinkau mokslą, konkrečiau architektūrą. Sportuodama svėriau 65-68 ir net kvadračiukus ant pilvo turėjau. Bet šeši metai mokslo, kuris tikrai nebuvo iš lengviausiu ir pagrindą sudarė sedėjimas prie kompiuterio, padarė savo ir dabar sveriu 78 kg, mano ūgis 183. Na gėris tik tame, kad auga proporcingai bet didžioji dalys riebalų nusėdo ant šiknos ir šlaunų, tai dabar esu pagerinta kriaušytė. ;)) Užsiregistravau penktadienį ir nuo pat registracijos kol laukiau mitybos plano stengiaus maitintis sveikai. Nuo pirmadienio vakaro jau maitinausi pagal planelį ir dabar -1kg. O apimtys nuo kai kurių vietų sumažėjo po vieną cm. Prieš mėnesį vėl pradėjau žaist krepšinį porą kartų per savaitę tai pavargstu bent biški. Žiūrėsim kokie bus rezultatai nes 5ienį sversiuos ir pridavinėsiu rezultatus :))
2014-01-29 21:25:51
Smilte, sekmes tau! Mityba labai daug duoda, greitai pasimatys rezultatas. Svarbu, kantrybe ir ryztas, ir nepasiduot pagundoms :) Bet pagundoms turim Lucky day :)
2014-01-29 23:32:50
Nu aisku -10 kg gal ir nieko, bet ir dabar manau pagal toki ugi ir tiek sverdama vistiek turi gerai atroditi, tai nematau dideles problemos labai labai smarkiais stengtis, o po biski net ir paciai malonu bus ir svoris kris ;)
2014-01-31 09:06:05
Na mano virsutine dalis gan normali per krutine net 90 buna ;) bet viskas nusede klubuose ;))
Siandien pasisveriau valgiau pagal dieta nuo pirmadienio pietu (nes tik tada gavau) ir rezultatai tokie -1,7kg. Krutine -2 cm, liemuo -2 cm, klubai -1cm ;) vat.... ziuresim kaip seksis toliau, nes sekmadieni laukia Lucky Day ;D
2014-02-02 16:51:04
Sveiki,
Siandien Lucky Day ^_^ bet tikrai per daug neleidau sau, tik pusryciams issikepiau kiausiniene su varske pagal proseneles recepta ;) (du kiausiniai ir 80g varskes) o kitiems dienos valgiams rinkausi tuos patiekalus kurie buvo skaniausi per visa savaite ;))
Vakar buvo krepsinio varzybos biski gavau i sonkaulius tai db siek tiek sunku judet... manau pora dienu su sportu neskubesiu. Gal praeis ;))
2014-02-02 18:18:54
Sveika, Smilte :) Rezultatai geri tavo :) pamatysi, antrą savaitę daugiau nukris. Kai įpranti prie šio režimo, nėra sunku jo laikytis, plius pokyčiai motyvuoja. Tad sėkmės :)
2014-02-03 12:56:44
Sveiki pirmadieni praejau melyniu kokteiliu ir jauciuos tikrai gerai ;)
mano pirmoji Lucky Day baigesi manau tikrai sekmingai tik per vakariene isipyliau taure balto vyno ;) Su nekantrumu lauksiu penktadienio kai priduosiu rezultatus. Mitybos plano tikrai planuoju laikytis idealiai ^_^
2014-02-05 16:59:13
Sveiki, valgau pagal planiuka viskas super ;) katik po kopustu ir morku salotu (deja cia mano nemegstamiausias pietu patiekalas). Nuo sestadienio sportavau labai palengva tik dvirati pamyniau, nes per tik sian geriau jauciuos del savo nugaros sumusimo ;)) o ta proga 1,5 val krepsinio su vyrais tai isprakaituosiu ir pabegiosiu kaip reikiant :))
Sversiuos penktadieni ir labai tikiuos kad organizmas nesposaus ir nukris bent 1.5kg ;)) tai tiek. O kaip Jums sekas?
2014-02-05 17:55:34
Šaunuolė, Smiltužė :)
man po trijų savaičių : minus 4 kg, apimtys nuo pilvo, krūtinės sumažėjo po 7 cm :) užsikabliavau su tuo mitybos ir sporto planu - rezultatai įkvėpia :) smagu, kai plonėja riebalinis sluoksnis - tada ir krepšinio aikštelėje daugiau gali padaryti ir savijauta geresnė :)
Tai judam toliau :)
2014-02-07 08:29:39
Sveiki, nelabai kokia mano sverimosi diena.. Kaip ir valgiau viska pagal plana, bet nepavyko pasiekti tokiu rezultatu kaip pirmaja savaite.
Taigi, per savaite -400g ;/// krutine -1cm, liemuo -1cm, klubai stovi vietoje, slaunys -1cm.
Is viso 2,2 kg. krutine -3cm, liemuo -3cm, klubai -1cm, slaunys -2cm...
Siek tiek nusivyliau bet ir toliau sieksiu savo tikslo, gal moteriski dalykai cia taip kisa koja rezultatams... paziuresim kita savaite ;))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS