Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Rm34
2014-01-29 11:15:24
Sveiki,
Esu naujas kilo.lt narys, tikiuosi rezultatai bus dziuginantys ir netapsiu vieno menesio narys:)
Situacija tokia :) Mano ugis 187cm svoris 97kg. Tikrai neisjuaciu labai apkunus ,sportuoju boksa du kartus per savaite, tai mano manymu gaunu ganetinai nemazai Kardio kruvio. Planuoju pajungti ir krosa , miske, viena karta per savaite , pvz sestadieniais rytais. Siaip jegos ir istvermes tikrai pakanka atlaikyti nemaza kruvi treniruociu metu. Taciau pripazystu, kad maitinuosi neteisingai, ir sportuodamas negaunu norimo rezultato . Noreciau "numesti " apie 10 kg , ir paryskinti raumenis. Manau sureguliavus mityba , man puikiai pavyktu. Desiu savo rezultatus i dienorasti , kad paciam butu papildoma Motyacija, jei kam idomu, prasau skaitykite dalinkites savo patarimais:) o kolkas laukiam mitybos plano:)
2014-01-29 12:55:56
Sveikas :) jei tvarkingai laikysies mitybos plano - per pirmą savaitę nukris 2-3 kg :) (man 3 nukrito :) Svarbiausia - mityba!
Viskas tavo rankose! :) Sėkmės :)
2014-01-29 17:24:16
Ir aš palinkėsiu sėkmės, pati pirmą sav. numečiau 4kg., antrą tik vieną, laikiausi griežtos dietos tik nesportavau, bet aš labai patenkinta, viskas priklauso nuo mitybos, va kai nuo vasario pradėsiu eiti į salę , manau rezultatai bus dar geresni, tiesa dar paminėsiu, kad labai sumažėjo apimtys, atrodo kas tie 5kg., kadangi mano ūgis182cm., bet rezultatai geri, jausmas geras, visiem sėkmės.
2014-01-29 17:42:11
Sėkmės!
2014-01-29 20:46:45
Rm34, linkiu sekmes! ;) Pirma savaite sunkesne buna, bet jau antra kur kas lengvesne.
2014-02-06 08:44:46
Sveiki,
na ka :) tikrai nuosirdziai pasakius nesilaikant GRIEZTAI mitybos plano , gal kokia tik 70 proc . apie 1,5kg per savaite nukrito.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS