Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-04-11 08:33:06
sveika vestur,smagu girdet,o as kaip tik tavo paskaitau dienorasti ir nepasiduoda,tu cia esi pavyzdyd,berods minus 18kg,saunuole,as tik zinau,kad dabar vel uzkabino ir nepasiduosiu,nemesiu visko,sekmes visiems ir geros dienos,o svoris jei uzstringa ,tai normalu,svarbu islaukt.:)
2014-04-16 09:07:50
reiketu daugiau skirt laiko sportui,o su maistu atrodo viskas g erai,penktad tikiuosi nors minus 1kg,butu puiku,o 2kg is vis super:) sekmes visiems,ta naujove su taskais geras dalykas,geras spyris i uzpakali,sekmes man ir visiems
2014-04-16 11:00:16
O kodėl su sportu nesiseka? :)
2014-04-16 11:16:13
Labas marioks :) saunuole ir tu, kad atejai i "doros" kelia. Po truputi, po truputi ir pirmyn, mes laiko turim, o ir tikslai musu tokie zemiski, Ir as noreciau apie 80 sverti.
Mane tai savaitgaliai zudo, zinau,kad visada po ju priaugu, stengiuos neatsipalaiduoti, nes zinau kas bus, bet ..... matyt vien tai, kad sedi namuose svoriui labai patinka :)
2014-04-17 18:51:57
sveika Daiva:),jo jei namuose sedima ir vienintelis sportas iki saldytuvo,:) tai nieko gero,man ziema buvo sunkiau,o dabar pavasari as randu daug veiklos,aplinkos tvarkymas,darzeliai,medeliu sodinimas,tik sukis:) o ir siandien gerai pasidarbavau,nu sportuot si vakara gal jau nelabai yra jegu,uztat vakariene lengvesne rinksiuos,viskas gerai,sekmes visiems:)
2014-04-24 08:21:38
senokai cia berasiau,matyt del to,kad nelabai turiu kuom pasigirt,jau menuo turbut svoris galima sakyt uzstrigo,nors as pati ir esu kalta priezastys aiskios,vis randu pasiteisinimu kodel mazai besportuoju,siuo metu esu blogos emocines busenos,uzvirto daug rupesciu,nelabai yra upo kazka daryt,nepasiduodu ,nesakau stopnepaleisiu visko,kad atgal vel griztu tie kg,bet sunkiausia,kad kai yra stresas norisi saldumynu,o dar po svenciu ju visur pilna,reiks turbut i sefa uzdaryt:) sekmes visiems ir geros dienos
2014-04-24 08:32:55
Labutis marioks :) nepasiduok, ir as nesportuoju intensyviai, kartais mankstele padarau, bet juk didziausia dali musu kilogramu metimui sudaro mityba !!!! O svarbiausia islaikyt svori, taip ,kad jis neaugtu. O jei nori ji vel isjudint padaryk iskrovos diena (vien varske,vien obuoliukai ar vien kruopos) man tai padeda, ir si karta visai nebuvo sunku, po Velyku antradieni 'sedejau' vien ant obuoliuku.
2014-04-25 14:37:22
aciu Daiva,jo iskrovos dienos gera ideja,taip reiks ateity ir padaryt,judesim toliau,sekmes tau ir mums visiems:)
2014-04-25 19:17:22
marioks, man su saldumynais lygiai tas pats :( pilnos spinteles po svenciu, vaikams pridovanota, o as neduodu joms. tai vyras po biskiuka naikina :) as irgi iki uzvakar viena kita isimesdavau burnon, bet atlikus ispazinti andriui, pasiemiau velniu ir jau rami :D kazin ar ilgam...
2014-04-25 19:52:40
man saldumynai - jokia problema. Vat negalėti išgerti skanaus vyno ar kokteilio - didelis trūkumas..:\ kaip tai baisiai beskambėtų :D
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS