Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-03-28 16:00:33
sveiki visi,buvau nuklydusi i sona biskuti,nes priverte aplinkybes.nu 1kg vel grizo,judam pirmyn,sekmes man ir visiems
2014-03-31 08:18:49
na va pradedu vel nauja starta,stoju i doros kelia,priimkit vargse paklydele:) laukia dar sunkus darbas,anržtra desimtis kg,bet zinau,kad sugebesiu,perlipsiu per save,bet pasieksiu savo,sekmes man ir visiems
2014-03-31 23:10:05
Spindulėli tu:)) Kaip ten mėgsti sakyt - judam į priekį:D
2014-04-02 10:15:03
aciu anovi:) uz spinduleli:)))))) judam judam:) si ryta trapuciai su lasisa pusryciams,nu skanu,susideliojau vel meniu pagal save ir pagal tai ka galima rasti siandien saldytuve:) sekmes visiems,vakare sportas laukia,tikrai yra sunku susijimt,kai jau numeti nemazai kg tai ir aptingsti,nors tai tera tik puse norimo rezultato,bet zinau ,kad vienas kitas spyris i sikna ir vel igausiu naujo kvepavimo,gal yra norinciu tai padaryt:) neisizeisiu,o anaiptol padekosiu,aciu is anksto
2014-04-07 18:47:49
per praeita savaite visai susimoviau,uzejo persivalgymo priepuoliai,matyt organizmas irgi kovoja nenori atiduot riebaliuku:) bet as irgi dar nepasiduodu,naryste cia baigsis uz 1men,bet vistiek vel ja pratesiu,kovosiu toliau,dabar sunkus man periodas,kovoju su savimi ir apetito padidejimu,sekmes man ir visiems,ka jus darot tokiais momentais?
2014-04-08 08:50:36
vakar tik vakariene padauginau,bet jauciu,kad lipu jau is duobes,si ryta pradejau su grudeta varske su avietemis,taigi bandysiu atsilaikyt kaip ta melnikaite:) o p[o to po biski vel isivaziuosiu,geros dienos ir sekmes visiems
2014-04-08 15:17:50
O kaip su kilogramais reikaliukai, ar neprilipo per atsipalaidavimo laikotarpi ? Sumokejai pinigus tai ir laikykis ;) ner cia ko tinginiaut !
O as kaip numeciau is pradziu 5 kg, dabar jau gal 2 savaites nebekrenta, nors laikausi maitinimosi rezimo, saldumynu nepamenu kada ragavau ...... o taip noooorisi :) gal vis delto sporto truksta ;?
2014-04-09 08:42:21
sveika Daiva69,taip beveik 2kg prilipo atgal,vakar ir maista atsilaikiau ir sportavau,manau viskas pajudejo,bet as tuos prilipusius kg nuridensiu per kelias dienas,sporta irgi buvau primirsusi,nuo ryto pasizadedavau,kad sportuosiu,palikdavau vakarui,o vakare rasdavau pasiteisinimu,kad nedaryt,o del sustojusio kritimo ir man taip buvo,reik islaukti ir vel pajudes svoris,man nekrito pradzioj apie 3 sav nors sportavau,valgiau kaip priklauso,tai normalu,organizmas irgi kovoja,sekmes ir tau ir man:)
2014-04-10 08:55:36
na va igavau naujo kvepavimo,laikausi toliau,nukrito tie uzlipe 2kg,sveriu tiek kiek buvau numetusi daugiausiai 92,5kg.pradzioj sveriau 102kg,taigi praejo juodasis laikotarpis,dabar yra tikslas perzengti 90kg riba,maziau nei 90kg sveriau gal pries 5m.ir zinau,kad nedaug beliko,tik reik laikytis ir nebepasiduoti,tikslas dar minus 10kg,sekmes man ir visiems cia esantiems
2014-04-10 09:02:26
Saunuole marioks, tikrai tu visiems cia suteiki tokios vilties. Mano tikslas dar 20 kg numesti, sia savaite nieko nenukrito... bet tikrai nepasiduosiu. :)
Sekmes ;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS