Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-03-12 14:51:41
Jokių vaistų nevartoju, išskyrus vitaminus OMEGA 3.
2014-03-12 14:55:49
edipri, dėkui už palaikymą, bet kažkodėl motyvacija krito. Aišku, bandysiu nepasiduoti, gal pavyks.
2014-03-13 10:16:48
Gavau mitybos plana, taciau jo laikantis jokiu rezultatu.
Sudaryta sporto programa tik vienai dienai. Bet nejaugi tik viena karta per savaite reik spoetuot? ar kam taip buvo? gal ko nesuprantu ir reikia laukti ilga laika tos sporto programos? o gal reikia susidaryti paciam pagal tuos pasirinkimus? aciu uz atsakyma :)
2014-03-13 13:57:32
Bandykite tiesiogiai treneriui rašyti žinutę ir klausti.
Man sporto programa yra 3 kartus per savaitę, kas antrą dieną. Aš tik dienas pasikeičiau, kuriomis man patogiau sportuoti. Sporto programa visomis dienomis ta pati. Dar matau keletą kitokių sporto programų, bet pagal jas niekada nebandžiau sportuoti.
2014-03-13 20:31:54
sveiki visi,o kiek visi cia prirase:)aciu uz palaikyma ir kad pasidziaugiat mano sekme,malune44 man irgi buvo svoris pastriges,svarbu islaukti,bet apimtys mazejo,jei kas neaisku reik klausti,rasyt zinutes,visada atsako ir paaiskina ir palaiko,as kaip tik maziau sportuoju,daugiau i maista sutelkusi esu demesi,dar kasdien randu fizines veiklos ir dar 2k i savaite einu i masazus su roll shaper,sekmes visiems, svarbu pusiaukelej nesustot ir nenukabint nosies,
2014-03-14 14:39:40
si savaite man buvo super,nukrito -2,8kg,apimtys nepakito,jauciuosi puikiai,judu toliau,jau numeciau 8.800kg.liuks,sekmes visiems
2014-03-14 15:53:37
aš čia naujokė, tai nieko nepažįstu. O kiek laiko laikotės? kiek jau numetėt? ar sportuojate, ar pagerėjo sveikata, savijauta? man svarbu ne tik svoris, norėčiau ir sveikesnė būti. kiek kc jūsų dieta?
2014-03-15 19:26:43
sveika Roberta,as cia esu 2men su trupuciu.svoris tai krenta,tai sustoja,pradzioj kiek pastebejau visiems apimtys labai smarkiai sumazeja,po to po truputi,jauciuosi grakstesne,daugiau energijos,nebedustu lipdama laiptais,maisto uztenka,net buna per daug,per tuos 2men jau ipratau prie sveiko maisto,nors pries tai valgiau viska is eiles ir pro sokoladus nepraeidavau ramiai:) dabar ju nepasigendu,nesilaikiau viska saziningai,sirgau gripu apie 3 sav,tai buvo sustojes svoris,buna paslydimu,bet atsikeli ir vel toliau judi,svarbu nemest visko numetus kelis kg ir nepasiekus norimo tikslo,vasara dar tolokai,tai turim laiko,smagu kai kiti pastebi pokycius ir kai ilendi i rubus,kurie jau buvo padeti i sona:) tai va laikomes,dziaugiames kiekviena diena ir judam link tikslo,sekmes Robertai ir visiems:)
2014-03-18 07:55:31
sveiki,savaitgalis buvo nuodemingas,su maitinimu susimoviau o ir organizmui tuoj atsiliepe ,buvo skrandis sustojes,skausmai ,spazmai,supratau,kad i mityba kuri buvo pries tai nera prasmes lysti nes bus tik blogiau,nebenoriu jausti to sunkumo skrandyje,apatiskumo ir tinguliuko,as sau labiau patinku ,kai sveikai maitinuosi ir energijos turiu daugiau ir nuotaika kitokia,ir nuostabus jausmas,kai uzlipi ant svarstykliu ir matai mazesnius skaiciukus,sia savaite buvo planas numest dar bent 1kg kad butu jau 10numesta,manau tai imanoma,tik reik tiketi ir pasistengti,judam toliau,sekmes visiems ir man;)
2014-03-18 08:46:22
Labas, o kiek zinau limfodrenazinis masazas labai brangus malonumas (100-200 lt), gal zinot vilniuj kur ji daro gal pigiau? aciu
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS