Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-03-09 11:23:56
na va as jau 2men cia,3 sav sutrukde liga,prisiduodu,nukrito 7kg,pradinis svoris 102kg,dabar sveriu 95kg,ugis 170cm,amzius 42m. apimtys; klubai -10cm,liemuo-17cm,krutine-4cm,slaunys-5cm,na va tokie rezultatai,dziaugiuos jais,:)dar liko numest bent 15kg,sekmes man ir visiems,jauciu nauja ikvepima ir kad ledai vel pajudejo,tik reikes daugiau demesio skirti sportui,tiesa kunas padailejo,ypac kojos,slaunys,mano figura yra kriauses formos ,todel problemines vietos ir yra apatine kuno dalis,slaunys,klubai,smagu,kai jau matosi pokyciai,laikykimes visi
2014-03-10 08:51:49
na tikrai ledai pajudejo.si ryta svarstykles parode 94,6.valio:) super nuotaika,atsirado naujas stimulas siekti tikslo toliau ir labiau stengtis,sekmes visiems
2014-03-10 09:31:44
Taip ir toliau .... smagu girdet :)
2014-03-10 21:05:12
aciu uz palaikyma
2014-03-11 10:34:43
si ryta dar minus 600g,per 3d 2 kg,krenta svoris kaip pries 2men pradzioje,jau esu numetusi 8kg,valio:) laikausi ir norisi vis daugiau pasiekti,sekmes taip ir toliau:)
2014-03-12 08:54:05
nesuprantu,bet krenta kasdien po 600g,sia savaite vel pasieksiu turbut rekorda,kaip ir pirma savaite,neatsidziaugiu,per kelias dienas jau -2,4kg,vakarienes valgau gal per puse maziau,nes daugiau nelenda,sporto nepadauginau,bet vis atsiranda fizines veiklos,lauke aplinka tvarkausi,gal ir tas dasidejo,fainai,seniai bemaciau tokius skaiciukus,gal pries 3metus:),sekmes sekmes man ir visiems:)
2014-03-12 09:10:15
Labai dziaugiuosi, kad pas tave tokie fajni rezultatai. Saunuole :)
2014-03-12 10:21:12
Labutis, skaitau jūsų komentarus ir norisi žliumbti, nes man nieko gero nebeišeina. Aš jau čias 2 mėn. ir tik trys kg nukrito, apimtys vos po keletą cm, o vakar iš viso šoką gavau- vėl į viršų 1,5 kg. Viską darau kaip reikia, sportuoju kas antrą dieną, emociškai visai palūžau, nes matau kokie pas visus rezultatai. Nevykėlė esu. Mano diena pasirinkta yra šeštadienis, tad per kovo 8-ąją su draugėmis vakare suvalgėme graikiškų salotų ir po tris taures šampano. Ir va , še tau, kg vėl į viršų. Jau bijau ir ką bevalgyt, viltis visai žlugo. Padėkit- ką ne taip darau, o ką jūs darot, kad tokie stebuklingi rezultatai?
2014-03-12 12:02:59
malune44 nezliumbkit, nes ne jums vienai nesiseka :)
Man situacija analogiska, nukrito 2kg ir toliau nei is vietos. Vis galvoju ka negerai darau, bet mentorius parase, kad sportuojan, ypac su svarmenimis, dega riebalai ir formuojasi raumenys, todel taip gali buti. Bet turetu kristi nuo liemens cm :) O man niekas nuo niekur nebejuda . Bandau nepasiduoti ir judeti toliau. Bandykite ir jus !
2014-03-12 14:45:40
O gal yra priežasčių, kurios lėtina svorio metimą, pvz., dėl kokios nors ligos sulėtėjusi medžiagų apykaita, ar vartojate kažkokius vaistus, kurių toks pašalinis poveikis?
O maitinatės 5 kartus pagal pateiktą valgiaraštį ar laisviau?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS