Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-02-20 10:52:19
ir vel liga atkrito,vel esu nekokios formos,maista reguliuoju,su sportu vel beda.nu ka vistiek isgysiu,laikysiuos toliau
2014-02-20 14:33:21
Sveik greiciau, o svarbiausia nepasiduok, man irgi kazkaip pasidare psichologiskai sunkiau, svoris kaip ir stovi vietoje dvi savaites, nei gramo nenumeciau.... o tai taip nervina, bet mes galingi ir mes laimesim :)
2014-02-21 11:06:02
aciukas vestur,jo is man kelias savaites po 1kg tai i pliusa tai i minusa,prisiduodu,per 6 savaites nukrito 7kg,apimtys; klubai-7cm, liemuo-17cm, krutine-4cm,,slaunys-5cm,vien paziurejus i apimtis smagu,jauciasi ant rubu,kai kuriuos nesiojau net braskedavo siules,dabar graziai atrodo,tai jau duoda stimula,nepasiduosiu aisku,kova tik prasidejo,viskas bus ok,manau pajudes tie lasinukai,juk zinau skaiciau ,buna ,kad uzstringa svorio kritimas,po to vel pajudes,tik reik islaukti,ta liga daug ka sustabde,ypac sporta,siandien jau nebeturiu temperaturos,bandysiu jau daryt pratimus,sekmes man ir visiems:)
2014-02-21 15:15:28
Super šaunuolė
2014-02-21 23:31:07
Puikus rezultatai! Ypac liemuo :) Isduok paslapti, kaip sitiek pradanginai :D Sveikatytes ;)
2014-02-22 10:07:20
julikon mano figuros tipas yra kriauses,platus klubai,kaip nebutu kaista daugiasiai krenta nuo liemens ,o sunkiausiai nuo klubu,:(,nesilaikiau visko saziningai,ir sportavau maziau,tik dabar nebejuda svoris,bet apimtys mazeja,bandziau roll shaper limfodrenazini masaza,tai kokias 3dienas bijojau ir pagalvot apie sporta :),vaiksciojau kaip sulauzyta,gele visa kuna,dar gripas uzpuole lengva forma apie 2 sav,tai tik maista derinau,su sportu buvo nekas,baigias jau ligos,judesiu toliau,tikiu,kad pasiseks si karta,bet svarbiausia bus islaikyti numesta svori,o ne priaugti atgal,noriu pavasari islindus is paltu pasitikti lengvesne ir grakstesne,sekmes visiems
2014-02-22 21:18:16
Kad ir su kliūtimis, bet vis tiek keliauji link savo tikslo! :)
2014-02-24 12:01:50
ir vel atkrito liga,vel is naujo slogos,kosulys ziaurus,nera sveikatos,temperatura ,nors ir nedidele,nervai ima,kad negaliu sportuot ir sustojo svorio kritimas,taip norisi pajudet is mirties tasko nu niekaip nepajudu,tikiuos.kad greit paleis tos ligos,sekmes visiems,nesirkit
2014-02-24 14:00:08
Na, nieko greitai pavasaris, praeis ligų sezonas :)
2014-02-25 15:28:15
tikiuosi,kad viskas greit vel stos i vezias,tiesa,as nesiojau 50 ar 52 dydzio rubus,siandien ilindau i 46 dydzio suknele,jega:),judam i prieki,maista reguliuoju,nepasiduodu tik su sportu tebera stopas del ligos.sekmes visiems,su pavasario tokia grazia diena visus:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS