Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-08-08 21:30:26
sveikos merginos,pratesiau naryste vel 3men,nes galvoju,kad pradesiu vel ir vienai man tikrai nepavyks,nemetam nemetam Dija:) judam i prieki,juk mes stiprios ir galim,ant svarstykliu nebuvau uzlipus,ryt prisiduosiu,sekmes sau ir visoms
2014-08-08 21:31:41
Puiku marioks, mes tave palaikom :)
2014-08-09 11:01:13
Sveika,Marioks.Manau,puiku,kad prasitesei naryste.As taip pat esu prasitesusi pusei metu.Bandziau be Kilo gyventi,taciau nieko neisejo. Padrikas maitinimasis,visiskai nesportavau:( Vasara is viso labai sunku susilaikyti nuo visu pagundu:) Tau nors svoris nepakilo,o as prisidejau 2kg.Nuo sios savaites pradejau sportuoti,tai jau pradedu grizti ir prie mitybos plano.Manau,gal jau grisiu i savas vezes:) O tau linkiu geru rezultatu!!!
2014-08-10 12:44:00
sveikutes,aciu uz palaikyma merginos,viskas bus ok,rytoj isleidziu paskutinius svecius,baigsis atostogos,baliukai,pagundos,stosiu i doros kelia,svoris tas pats,numesta is viso 11kg,taigi nuo rytojaus naujas startas,ypac kreipsiu demesi sportui,sekmes merginos,
2014-08-10 20:49:32
Sekmes Marioks ;)
O jeigu megsti ir gali begioti, fesbuke yra tokia grupe "Begimo klubas", prisijunk, ten labai aktyvi grupe, ir motyvacijos jura :)
As vis paskaitineju, gal kada ir isbegsiu ...... :)
2014-08-11 07:56:46
Ir aš ten esu tam Bėgimo klube ;) Smagu ten :)
2014-08-11 10:24:16
sveikutes,as nelabai megstu begioti:) man labiau greitas ejimas,pratimai,dviratis,svarbu prisiverst pratimus padaryt,kurie priklauso,o po to jau galima laviruoti,taigi su nauju startu mane ir visoms sekmes,laikomes ir grazejam,sveikejam;)
2014-08-22 06:18:54
sveiki visi.kaip jums sekasi>>? man banguotai,visaip,zodziu neispaudziu is saves to ko noreciau,nebezinau ko griebtis,kaip pastrigau tuos kelis men taip ir tebesu,vasara baiges,sveciai visi isvyko,maniau nu dabar kad griebsiu jauti uz ragu,bet,,,, atleidau visai vadzias,nu bet aisku dar kibsiuos,nepasiduodu,saldumynu kazko labai norisi,gal kad salta,nesuprantu,sekmes visiems
2014-08-22 07:10:38
Marioks, pabandykit baltymu kokteilius darytis. yra ir sokolado, vaniles, braskiu ir tt. skoniu. gersit baltymus, bus saldu, neprisismaliziausit visokiu anglevandeniniu saldumynu.
2014-08-22 07:12:12
"angliavandeniniu" turetu but tekste
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS