Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-07-27 15:49:09
Tai net nežinau kaip čia mergaites įvertinti ;) Dija priaugo tris bet vieno atskkratė. Tai čia tipo +2 kg, o marioks, kiek pastave buvo iki 91? ;)
2014-07-28 17:33:55
sveikos,nu galima sakyt per men jokiu rezultatu,tie 11kg nukrito ir po to ne krust
bet aisku yra skirtumas,maitinimosi planas belekoks,su sportu pievos,dar tie karsciai,as abejoju ar mes ka su Dija realiai numesim,geriausiu atveju 5kg,jei labai pasistengus.
zodziu ne koks vaizdelis,geda baisiausia,bet nenuleidziu dar ranku,sekmes visiems,
2014-07-28 17:39:41
zodziu per 1men tas pats svoris,tas 1kg plius minus svyruoja,rezultatas nulis,10kg nusikelia dar toliau,nerealu per men numest 10kg ir nesveika,taigi,ziuresim po menesiuko kaip bus,as svajoju nors 4 ar 5kg,paziuresim,stenkimes ir pasiseks,sekmesssss
2014-07-29 17:09:13
Labukas :)

Na taip, priezasciu galim surasti daug kodel mums nebekrenta, bet reik ieskoti galimybiu. As buvau pas savo endokrinologe, (turiu problemu) tai ji mane aisku pagyre, kad atsikraciau apie 10 kg, ir patare nesiparinti, kad nebekrenta, sako stenkis uzfiksuoti ka numetei, ir jokiu budu neprisiaugink atgal. O po kiek laiko vel susiimt ir mesti toliau. Savaitgali,kad ir neisvaziavau prie juros, tai namie prisislaviau, nepriaugau :) bet ir nenumeciau:( .
Laukiam penktadienio, tikekimes su geresnem ziniom.
Sekmes Marioks Egoistei ir kitoms !
2014-08-01 13:44:32
Siandien 110,8 juhuuu :))) as jau dziaugiuos ir nedideliais pikyciais, bet bile tik zemyn, o ne aukstyn.

2014-08-02 00:00:50
as prisiduodu 90,5kg,irgi i minusiuka,laikomes stengiames,sekmes visoms
2014-08-04 08:15:33
Šaunuolės merginos, taip ir toliau ;)
2014-08-08 10:00:42
sveikos,norai buvo dideli,o rezultatu jokiu,tik tioek,kad tie numesti 11kg atgal negrizo o uzsitvirtino per tuos kelis men.ir tai gerai.baigsis atostogu,sveciu metas,pradesiu vel viska daryt taip kaip reikia,nebesportavau ir per liemeni jauciasi,kad pastambejau vel ir pilvukas vel atsirado,esu apmastyme ka daryt ar pratest naryste ar vienai kovot su kg,bijau,kad viena dar nesusidorosiu,ka jus manot?
2014-08-08 10:14:17
aš viena nesusidorojau. Gal ne tiek,kad nesusidorojau, tiesiog čia būnant kažkaip smagiau viskas. (nors ir žinai mintinai tą savo mitybos planą ir kaip maitintis) :) Siūlyčiau, jei nori pataupyti, pratęsti tada, kai jau tikrai būsi pasiryžusi vėl griežtai laikytis plano:) nes vistiek išsisaugo čia viskas (aš buvau mėnesį be kilo.lt paskui sugrįžau)
2014-08-08 14:02:25
Joooo, ir aš matau, kad per didelius norus sau išsikėlėm... Šaunuolė Maryčiuk, kad tau pavyko išlaikyti numestus 11kg. O dėl narystės, net nežinau, čia jau tau pačiai spręst. Ar tau ji duoda kokia naudą, ar naudojiesi patarimais ir pratimais.
O del sustojimo, ir pas mane visi reikalai svorio kritime sustojo kapitaliai, praeita savaitgali buvau vestuvese, ši gimtadienis nusimato, kaip tu žmogau gali atsilaikyti nuo pagundų .....

Bet mes šito reikalo nemetam, ar ne ...? :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS