Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-07-22 14:08:37
O kas kiek laiko Jus fotografuojates? :)
2014-07-22 15:18:40
Pradžioje fotkinausi kas savaitę. Po to atsibodo, ir dabar nusifotkinau po beveik mėnesio ir sulyginau su pirmomis foto. Jau galima rasti skirtumų.
2014-07-23 09:32:12
Labukas, tikra tiesa, kad geda prisipazinti, kad priaugau :( nors is tikro tai ir laiko nebuvo, kada prisiduoti, nes savaitgali vel prie juros buvau.
Aisku sveriaus, butu minusas, buciau laiko suradusi parasyti trumpa zinute, o kai pliusas, - nera kuom pasigirti.
Siandien prisiduodu jusu teismui - 112.2 :(((( o yra jau buve 109.2 pries dvi ar tris savaites. Tada jauciausi, kaip numetusi ne 11 o visus 20 :) tokia lengva ir plona buvau !!! Jums gal juokinga, bet mums storulems taip yra. Teisybes delei pasakysiu, kad pries kokiu 10 metu sverdama 100 kg, buvau numetusi iki 80 kg, tuomet irgi sau buvau pukelis :))) bet uzaugau iki 107, tada vel numeciau iki 97 su dietologes pagalba , ir po to uzaugau iki 110.
2014-07-24 07:43:44
sveikutes visos,aciu,kad usukat cia parasot,aciu Egoistei,saunuole:),kad vis primeni ko cia mes susirinkom;) sversiuos rytoj,man irgi nusimato penktad,sestad pramogos prie juros,bet bandysiu atlaikyt fronta:) tik vakar beda nutiko,persiduriau peda su vinimi,tvarkiau garaza ir uzlipau ant lentutes su ikalta vinimi,vakar kazkaip nieko,skaudejo ir tiek,o si ryta vos paeinu,sugadino nuotaika,tokios tos ir pramogos bus:) Dija nenusimink as irgi ilipau i ploiusiuka,turim dar laiko pataisyt padeti,esu numetusi apie 10kg,o tie minus 11,12kg vis svyruoja,man irgi jau buvo 89,9:) o dabar buna 91,buvo viena ryta ir 92kg,as taip pat jauciuosi kaip balionas,suprantu tave,as jei nukrentu iki 80kg esu jau su idealia figura,bent jau man,nenoriu but lentute,man negrazu,taigi stengiames,laikomes,prisiduodam,juk mes galim:)
2014-07-24 07:50:36
marioks42, linkiu atsilaikyti nuo pagundų prie jūros! :) o dėl kojos labai rekomenduoju pasirodyti gydytojui. Gali būti, kad kokia zaraza įsimetė į žaizdą.
2014-07-24 12:11:23
Aš šiandien išlekiu savaitei į Druskininkus, bet nebijokit, ryšys visada su manimi, tad aš patikrinsiu ar ryt prisiduosit ;)
2014-07-24 20:48:44
Egoiste puikiai atlieki savo pareigas :) Aciukas :*

Maryciok laikykis prie juros, zinau, kad sunku, bet linkiu nenutrukt.
Man tai nesigauna :( buvom su draugais, tai vienai 1 kg uzaugo, man 3, o dar viena gryzo su tuo paciu. Cia kaip kam limpa, o mes kadangi metancios tai limpa viskas .
2014-07-26 07:34:06
Siaip taip vieno atsikraciau. Is karto gyvent linksmiau... as si savaitgali net nevaziavau prie juros,kad vel neprisiauginciau. Ot stipria valia turiu :))))
2014-07-26 08:31:58
Dija šaunuolė :)
Marioks42, o ką tiu? :) Penktadienis juk praėjo jau ;)
2014-07-26 23:40:23
sveikos,mano svoris 91kg,nu zodziu nieko linksmo,vasara ta gadina visa reikala,sekmes visoms
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS