Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-07-19 13:35:47
Dija, rytas jau praėjo :) Ką turim?

Marioks42, o tamstelė kur dingus? Koks tavo rezultatas? Penktadienis buvo vakar :)
2014-07-19 23:36:38
sveikutes,nesisveriau,tai ir nezinau,bet jauciu,kad man irgi nekokia savaite,sveciu vos ne kasdien,grizo brolio seimyna is uzsienio su vaikais,3mergytem kuriu buvvau be proto pasiilgusi,vis palepinu jas ir pati nukrypau nuo kurso,o ryt balius,visi broliai suvaziuoja,turiu ju 4 su seimynom,ryt diena ir nebus pagal plana,taigi sakykim kad svoris tas pats, nu ka praeis ta svente ir vel kimbam:) aciu merginos uz spyrius,ju reikia,sekmes visoms
2014-07-22 08:58:10
sveikutes,kaip sekasi? as i pliusiuka:( matyt ta vasara daug kam sumaiso viska,kaip ir man,giminaiciai grize is uzsienio,baliukai,isvykos,keliones,,,,bet neatsipalaiduoju
ir zinau,kad nepasiduosiu vistiek,ryt prie juros porai dienu,nezadu valgyt bet ka,stengsiuos judet,plaukiot,viskas bus ciki,sekmes visiems:)
2014-07-22 11:05:06
Šiandien pliusiukas, o penktadienį gal minusiukas? Laukiam prisidavimo penktadienį :) Juk susilažinot su Dija, pameni? :)
2014-07-22 11:08:20
Egoistė tik kad kursto aistras :DDD
2014-07-22 11:10:32
Reikia reikia, jau šį penktadienį neprisidavė :) Aš pati griežčiausia būsiu :DDDDDDD

P.S. Kartais žmonėms būna taip nemalonu parašyti, kad priaugo tarkime +0,5 kg, kad kitą savaitę norėdami išvengti tos "kančios" ima ir susiima ;)
2014-07-22 11:15:16
matytum kokia aš pikta buvau, kai vieną penktadienį sugriešijau su kukurūzų trapučiais (apvalūs tokie). Per visą dieną kokius 300gramų sukirtau darbe. Kitą dieną žiūriu +1,200. Šakės kaip supykau, net Andriui parašiau :D Tik tas nuramino, kad skysčiai labai susikaupė nuo kukurūzų. Greit nukrito tas pliusiukas.:)))
2014-07-22 11:32:48
Tai va, norėjau pasakyti, kad tie 0,5kg iš niekur tiesiog atsiranda, todėl neverta imti į galvą:)
2014-07-22 11:50:13
Sutinku. Aš per visą laiką numečiau tik 3,5 Kg o kai šiandien sulyginau foro, tai toks jausmas kad kokius 6 būčiau numetusi :)
2014-07-22 11:50:41
Gaila, kad tom foto negalima pasidalinti su visais čia kažkaip :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS