Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-07-09 13:34:17
sveika Dija,taip ir as ta pastebejau jei maziau suvalgau per pietus ar pavakariu nebeiseina suvalgyt vakariene padauginu,tas tai faktas,man tai beda yra ta,kad kai tiek karsta nesinori sportuot ir taip prakaitas bega upeliais,kaip jus darot?
2014-07-09 14:57:41
Sunku per karščius. Aš vis dar prisiverčiu bėgiot, nes šunį vežu prie upės. Pabėgam, maudomės. Vėl bėgam vėl maudomės. Nors šiandien jau bėgauh gal tik trečdalį kelio. Daugiau ėjau, nes visai nebebuvo "smarvės"
2014-07-09 15:03:08
Na kai toks karštis, tai geriau bėgti arba anksti ryte arba vėlai vakare. O dar geriau jei yra galimybė, tai ežere ar kūdroje kokioje paplaukioti :)
2014-07-10 08:44:56
Va plaukioti ir man patinka. vakar turejau galimybe tai po darbo truputuka paplaukiojau, ir atsigaivinau ir pasimankstinau siek tiek. Ir nuo virtuves ir saldytuvo save atitraukiau ;)) vakar issilaikiau puikiai,ir jauciuos tokia palengvejusi, na manau pasisversiu si ryt ..... ir ka jus galvojat , pliusiukas :(((((( vadinasi vis tik praeitas savaitgalis gamtoje dadejo savo. Na bet lauksim rytdienos, juk susitarem prisidavinet penktadieniais.Ar ne - Maryčiuk ???
2014-07-10 09:22:39
Aš kažkaip nemėgstu plaukioti, nebent labai karšta diena :)) Bet po plaukiojimo jaučiuosi tikrai gerai..
Merginos, o Jūs sveriatės kasdien? Tik prisidavinėjat penktadieniais? :) Nes aš sveriuosi kasdien, ir kartais keista matyt svorio didėjimą valgant pagal planą :D :)
2014-07-10 09:23:04
sveikutes visos,kaip sekasi,taip Dija prisiduosim penktad:) nu man mano dienos viska sumaise sia savaite,vakar vakare apsivalgiau,kaip parselis,nu bet siandien laikysiuos kas bebutu:) sekmes iki rytojaus:)
2014-07-11 10:59:27
Va ir nutiko nemaloniausias dalykas ,kurio mes taip nemėgstam. Visą savaitę laikiaus gan sąžiningai, o svoris ne tik kad nenukrito, bet dar ir
į pliusą palipo. Reiškia, nuo savo tikslo atitolau :(
Tačiau savijauta yra nebloga,jaučiuos lengva,ir energijos pilna.
Ko gero sunaudoju per daug kalorijų, nors mano kalorijų skaičius 1800, akivaizdu, kad per daug, kad kristu svoris.

IKI TIKSLO 10,6 kg.
2014-07-11 11:52:53
sveikutes ir labukas Dija:) si savaite mano irgi nelabai sekminga,man koja pakiso mano dienos,nors laikiausi maitinimosi plano,nukrypusi buvau gal pora dienu,bet maziau sportavau,nes per tas dienas nera jokio noro,si ryta sveriu 90.400kg,tik minus 200g,nors pries pora dienu sveriaus buvo 89,9:) bet tas nesiskaito,taigi kimbam vel nenusimenam,daugiau skirsiu demesio sportui ir viskas bus ok:) ar ne? tikiu,kad pasieksim savo,si vakara sportuosiu butinai,sekmes visiems,
2014-07-11 12:56:31
Papasakokit, ką valgot su 1800. Aš maniau, kad moterims didžiausia 1500. Įdomu, nes man jau 1500 atrodė daug visko keisto (pvz.keturi kepti kiaušiniai ir pan.)
2014-07-11 14:16:12
Ryte as dazniausiai geriu kokteili: avizos, bananas,pienas.Priešpiečiams koks vaisius - obuolys dazniausiai, pietus valgau valgykloj koki mesiška patiekala su darzovem, pavakariams varškės sūrelis, vakarienei tunas su kiaušiniais,duona.
Ne visada taip valgau, bet toks rėmas. Keičiu vaisius, sūrelį i grūdetą varškę,tuną i mėsą ir pan.
Kaloriju tiksliai neskaičiuoju,bet manau per dieną jos sisdeda.
Ir taip maitindamasi numečiau 10 kg. tik dabar pastrigau, nes savaitgaliais visada išpuola kokie tai pasisėdėjimai, o tada jau visas režimas dingsta.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS