Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-07-07 08:51:44
Labas rytas mielas pirmadieni, oj kaip gerai ,kad tu pagaliau atejai :) nes visa savaitgali buvo visiskas bardakas su dienotvarke ir maitinimusi,nes buvom prie juros kempinge. Bet jusu pamokyta , o gal ir vidines baimes vedama - nesisveriau, gal islauksiu penktadienio, tada pasirodys mano nuodemes.Darbo dienomis,kaip jau minejau, man nera sunku laikytis mitybos plano, o savaitgaliais maistas pats prasosi i mano pilva:) bet as manau, ne man vienai taip.
O tu Marioks - šaunuolė !!! Taip ir toliau,bet negalvok, kad pasiduodu :))))
2014-07-08 03:22:26
Mano savaitgaliai panašiai. Vis kokia gamta, išvyka ir pan. Ką padarau - tai iš vakaro pasiruošiu paprasto, lengvai pakuojamo maisto: išsiverdu kiaušinių, įsidedu tuno, trapučių, daržovių, kokios vištos išsikepu orkaitėj. Pagal planą tikrai nevalgau, bet stengiuosi išlaikyti valgymų skaičių ir valgau vos pajutusi alkį. Kol kas problemų neturėjau. Ir soti ir laiminga ir bent kol kas kg sustoję nebuvo :)
2014-07-08 09:47:08
Siaip gera ideja tavo M.M ,ir kas svarbiausia veiksminga,juk mums svarbiausia,kad kilogramai neaugtu :) na,bet labai tikiuos, kad ir as daug neprisiauginau.Dar vis nesisveriu :)Kita karta ir as labiau pasiruosiu.
2014-07-08 11:47:30
Nesisverk nesisverk! Aš va jau 6ta savaitė čia ir manęs ne penktadienį nieks varu nenuvarytų ant svarstyklių :) penktadienį atsikvepiu, o savaitgalį ramiau atsikvepiu :)
2014-07-08 15:20:35
O man sunku praeit pro svarstykles, siandien jau ir laikrodi nusiemiau, (kad lengvesne buciau) , bet kazkaip sulaikiau save ir nepasisveriau. :)
O dienele si eina pagal plana, gal vakaras dienos nesugadins :)
Ka jus dazniausiai valgot vakarienei ?
2014-07-08 15:28:59
As tai tuna savo sltyse, skardinele arba kazka is darzoviu stengiuosi, salotas, sriubyte darzoviu ir pan. Vengiu vaisiu, mesos :)
2014-07-08 16:55:17
Vakare varškė arba kiaušiniai :)
2014-07-09 00:07:12
Tunas ir salotos pagrinde. Kartais jogurtas ir koks kokteilis varškės ir banano. Kol dieta buvo 1500 kcal, kiaušiniai dažnas buvo patiekalas.
2014-07-09 09:10:35
sveikutes:)matau laikotes,kovojat,nepasiduodat,saunuolytes:) as irgi tik siom dienom sunkiau,uzpuole mano dienos,dar taip nelaiku,kai toks puikus oras,pasimaudyt negaliu:( o tai irgi kaloriju deginimas,ir nerviskai jauciuosi,o to pasekme ant saldumynu traukia,nu nieko,praeis tos dienos,si ryta varskytes pakirtau,skanu ir sotu,man irgi salotos su tunu labai skanu arba tunas su grikiais,sekmes visiems;)
2014-07-09 10:08:03
Labukas visoms uzsukancioms :)
Vakar vakare labai norejau valgyti, matyt diena biski pamazinau kaloriju, tai vakare maniau visa saldytuva prarysiu, aisku stabdziau save, bet tikrai suvalgiau daugiau nei priklauso. Saldumynu nebuvo, bet arbuzo nemazai suejo.
Vakarienei siaip ir as dazniausiai valgau tuna,varskyte, mesyte.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS