Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-07-03 17:05:16
M.M maisto tikrai ne per mazai, tad greičiausiai dėl kitų priežaščių sukasi mano galvelė.
2014-07-03 23:09:24
Ačiū Egoiste, teisėjos irgi mums reikia. Ir palaikymo reikia ir pabarimo,jei katra aptingsim.:)
Tas sporas papildoma motyvacija ane Maryčiuk ;)
O mano dienele snd truputį susijaukė,nebuvo laiko pavakariams, arba tiesiog juos pamirsau,vakarienei valgiau ne tą kas priklauso, ir dar veliau sauso vyno pora tauriu buvo su drauge. Bet nesijaučiu persivalgiusi,matysim ka ryt svarstyklės rodys.
2014-07-04 13:32:29
Kadangi savo temos neuzvedziau, o ir "sporas" ivyko cia, tai ir prisiduosiu sitoj temoj, tikiuos Mariciokas nesupyks.
Tai va iki tarpinio finiso liko 9.6 kg :)
Ledai pajudejo vel :)
Laukiu savo konkurentes skaiciuku ........:)
2014-07-04 13:32:49
sveikutes besiliekninancios ir grazejancios,pasiziurejau uzrasus,prisiduodu,praeita penktad buvo i pliusiuka,tada sveriau 92,5kg,dabar 90,5kg.minus 2kg,galima sakyt grizau i ta svori iki kokio buvau jau numetusi,svarbu ,kad ledai pajudejo,tikiuosi kita savaite bus jau tikras minusiukas,uzkabino vel si karta,laikausi maitinimosi,jokiu pagundu,vakar gerai pasportavau,tik nelabai as ziuriu pagal tai kokia diena reik sportuot,pagal nuotaika,dziaugiuos.kad isvis prisiverciu, tai va Dija o ka tavo svarstykles parode?:) aciu palaikantiems ir teisejai Egoistei:) kartais reik daugiau pabarimu,nei pagyrimu:),sekmes visiems,gero savaitgalio:)
2014-07-04 13:33:34
ups abi kartu parasem geras:)))))))))))
2014-07-04 13:35:07
tai reiskia metam taip as iki 80kg,o tu Dija iki 100 juk taip ?
2014-07-04 15:06:48
As iki 99.9 :)))))
Noriu islipti is 100.Siandien buvo 109.6 ir as jau buvau sita svori pasiekusi kazkur pries menesi, po to sustojau, o po to ir priaugau kokius 3 kg. Dabar bandysiu judint zemyn :)
Bet cia tai rimtai geras, kad abi kartus sugebejom prisiduoti :)))
Savaitgaliui vaziuoju prie juros, palinkekit man stiprybes,kad neprisivalgyciau ko nereikia.
2014-07-04 18:09:39
Na žinokite, ir stebėti Jūsų "dvikovą" labai motyvuoja. Sportiško savaitgalio !
2014-07-06 14:27:36
sveki visi:) smagu,kad kazkam padeda musu lazybos,nu bet rimtai si karta uzkabino,laikausi,sportuoju,nuotaika super,dar ir del to,kad atsikraciau vienos bedos,kuri kankino 2,5metu,kojos skausmas,dabar skraidau kaip ant sparnu,sekmes visiems:)
2014-07-07 08:40:00
labas rytelis,savaitgalis praejo be nuukrypimu ,nu gal mazyciu ir buvo:) bet buvo veiklos,kaip sakant veiksmo,tai va ,buvau jau kasdien pradejusi svertis,nu tas irgi motyvuoja,dabar be penktad viskas nebelipsiu ant svarstykliu,:) sekmes visiems,laikomes,nepasiduodam,Dija laikomes,laikomes:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS