Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-07-02 12:13:24
sveika Dija,na ir puiku,o koks tavo ugis,? mano siuo momentu svoris 91kg,esu numetusi jau 12kg,tai va as noriu numest iki 79kg plius minus,mano ugis 170cm, ok tai sutariam iki rugpjucio galo abi pasieksim savo tikslu,grubiai minus 10kg,gal kas galit perkirst rankas?:)
2014-07-02 12:16:44
Kertu!
2014-07-02 16:42:59
aciu M.M:)))))))
2014-07-02 17:00:04
Na ka - M.M turėsi ir tu dabar už mus sirgti ir būti su mumis iki rugpjūčio pabaigos :)))
Mano ūgis 169 :)
Šiandien kol kas laikausi puikiai, jokių nukrypimų, bet dar esu darbe, kur aplinkui nieko valgomo ir jokių pagundų, nebent jaunas kolega :)))
Reikia susikaupt vakarui.
Tiesa, šiandien kažko svaigsta galva. Ar jums niekada nesisuko galva nuo nedavalgymo ????
2014-07-02 17:05:32
As irgi laikausi siandien visa diena,jau antra diena ,kaip grizusi i doros kelia:) tai sutariam penktad cia prisiduodam ar gerai?nu ka sekmes mums abiems:)
2014-07-02 17:06:58
o del gaivos svaigimo jauciau tik kai istojau i kilo.lt gretas,dabar vakarais mane troskina ir lakstau i tualeta pastoviai:)
2014-07-02 17:11:42
Aciu,Maryčiuk. Prisiduodam penktadieniais :)
Sekmės ir Tau !!!
2014-07-03 02:12:15
Sergu sergu, o kaip gi. :)
Man buvo vieną dieną, kad darėsi silpna. Bet iškart pavalgiau ir vsikas buvo gerai. Nuo "nevalgymo" neturi būti, nes gi valgom. Tų 5 valgymų per dieną tikslas, manau, ir yra kad nejaustum alkil. Tad jei maisto ryškiai per mažai, reikia kažką keist, kad neužsibadautų organizmas
2014-07-03 13:23:08
sveikos merginos,na va vakar issilaikiau ,atroodo uzsikabinau kaip reikalas,:) jau 3dienos vel laikausi maitinimosi plano ir judu krutu:) zodziu viskas gerai,islipau is duobes,ryt lauksiu minusiuko:) savijauta super,linkiu visiems geros dienos:)
2014-07-03 16:23:45
Maryčiok42 šaunuolė. Koks gražus jūsų "sporas". Aš galėsiu pabūti už teisėją :DDDD Nes iki rugpjūčio galo tikrai čia būsiu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS