Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-06-28 20:21:26
aciu Arturai:) paziuresiu,visiems gero savaitgalio be nukrypimu:)
2014-06-30 15:53:07
sveikuciai,neturiu kuom labai pasigirti,svoris stovi vietoj na gal ten buna plius 1kg ar 2 ,bet realiai reikalai stovi vietoj o ir ant pilvo jauciu grizo riebaliuku,plaukiu pagal srove ir tiek,sunku vel susijimti,sekmes visiems,tikiuos greit galesiu pasigirt minusiuku,labai tikiuosi
2014-06-30 19:46:57
Sveikute maryčioks (man taip gražiau skamba). Ir pas mane svoris uzsistovejo, o taip norisi kad jis mažėtų nors po truputuką. Praeitą savaitę visaii nesilaikiau grafiko , tai nėra ir ko kaltinti, ir to pasekmė +2 kg. Nuo šiandien jau griežtai viskas pagal planą :))) keliu tikslą iki rugpjūčio pabaigos numesti 10 kg !!!!!!! Tada mano mini jubiliejus 45 metai,, ot butu gera dovana sau :) ko gero tai visai imanoma su mano antsvoriu.
2014-07-01 08:22:37
sveika Dija,mano tikras vardas yra Marija,o artimi zmones mane ir vadina Maryciuku:) tai taip ir gavosi:) aciu;) as nuo siandien vel kylu,vel susirasiau maitinimosi plana,vel bandysiu stot i vezias,ooo neblogas uzsibrezimas,bet manau imanoma,mes panasaus amziaus,man 43m,kaip sakant antra jaunyste:) gal ir man toki tiksla issikelt,kartu butu lengviau,turim pora men,manau imanoma,i men minus 5kg,nagi sukertam rankom ant bajerio,:) o gal ir rimtai:) sekmes visiems laikomes ,sportuojam,sekmes:),
2014-07-01 08:53:11
Laikomės laikomės :) Labai smagu matyti, kai po nuodėmingųjų dienelių grįžtama į doros kelią :)
2014-07-01 09:05:13
Puikus entuziazmas :) gal tikrai nebloga mintis yra lažybos su draugėmis. Mes buvom su kolegėmis susilažinę, kad iki birželio numesim po 5 kg. Nė viena nelaimėjom, bet man pavyko geriausiai, numečiau 4 kg. O po to per mėnesį mažiau nei kg nukrito :D kažkaip norėjosi laimėti, tas konkretus tikslas ir data užvedė :)
2014-07-01 09:48:27
:) As irgi azatiska, bet neturiu su kuo susilazinti :(
2014-07-02 05:58:42
sveikos merginos,na va kaip zadejau ir issilaikiau vakar,si ryta atsibudau vel su sukritusiu skrandziu,smagu.sportavau nedaug,bet man svarbiau susitvarkyt vel su maistu,o del lazinimosi,dar negavau patvirtinoimo:)
2014-07-02 06:00:37
snopa o kiek tau reik numest,kokie yra norai? aciu merginos,kad vis cia uzsukat ir padrasinat,sekmes jums ir man siekiant uzsibreztu tikslu ir linkiu siandien praleisti diena pagal kilo,lt be nukrypimu,
2014-07-02 08:48:50
Ok, Maryčiuk, kertam rankomis, ir iki mano jubiliejaus :) metam. (aisku mesim ir toliau, bent jau aš, bet čia bus toks tarpinis finišas).As dabar sveriu 110, tai jei islipciau is triženklio skaičiaus būčiau pati laimingiausia !!!
Vakar diena issilaikiau puikiai, ir jei vakare ne tinginys .... nuo kurio niekaip negalejau atplėšt akiu, ir seilės tyso žiūrint i jį, butu buve viskas super.
Siandien ryte truputį ganteliukus pakilnojau :)
Tikslas manau pasiekiamas, bet be pastangų nieko nebus.
Taigi imamės darbo !!!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS