Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-02-10 11:25:29
sveiki visi,jau kelinta diena kankina persisaldimo simptomai,sloga,akys asaroja,sveikatos nera,silpna,o ir temperatura kartais sokteli ir apetito visai nera,bet nepasiduodu,judu i prieki,tik su sportu sunkiau,bet siandien vakare truks plys vistiek sportuosiu,;)sekmes visiems,nesirkit:)
2014-02-10 12:09:49
Nemanau, kad verta sportuoti sloguojant, ypač, kai ir temperatūros yra. Juk čia ne kokios varžybos, kad per jėgą ką nors reikėtų daryti. Geriau pirmiausiai pasveikti, o tik tada sportuoti, kad nepakenktum sau.
2014-02-10 15:07:53
su temperatūra geriau nesportuok, sušilsi, spaudimas pakils paskui vėl į lauką, prisižaisi taip.. Vitaminų kokių gali nusipirkt (tik jei jau pirksi tik ne iš vaistinės, ten tų vitaminų minimaliai, o kaina apsurdiška).
2014-02-11 08:57:04
jo sportuot nera visai sveikatos,maitinuosi palei plana ,tik su mazais nukrypimais,liga po biski traukiasi ir vel stosiu i vezes,tiesa pastebejau,kad ne tik apimtys sumazejo,bet atsirado raumenuku ant koju,ko anksciau nebuvo:)
2014-02-13 17:14:00
nu va baigesi mano ligos,judam i prieki,reiks daugiau uzsiimti sportu,dietu jei ir nukrypstu i sona,bet labai nezymiai,jei ismokau ka valgyt ir ko ni ni i burna,sekmes man ir visiems,sverimosi diena penktad,tai va ziuresiu ar kas nukrito,
2014-02-17 10:22:58
po savaitgalio isklydau is kelio visai,sestad buvau plateliuose.ten viesbutis,baseinas,dziakuzi,pirtys,zodziu fainai ir paplaukiojau ir pirtelej pasibuvau,bet su maistu tragedija,ir sestad ir sekmad jauciausi blogai.apsunkusi issiputusi,nors nevalgiau kaip maitindavausi anksciau,bet toks jausmas ,kad as valgiau bliudais:),matyt del to kad skrandis yra susitraukes ir saldaus ir nesveiko maisto nebetoleruoja.lipau ant svarstykliu,ups plius 1kg,visi cia meta svori o as jau ne i ta puse pradejau,prasau padekit,palaikykit kad nenueiciau visai i pievas,gal iskrova daryt siandien,ka jus darot tokiu atveju,aciu,
2014-02-17 10:42:09
Manau, kad visiems gali būti tokių nuklydimų, ypač, kai maitinamės kur nors svečiuose, tad tiesiog maitinkis toliau pagal programą ir tiek :) Nemanau, kad per savaitgalį daug kilogramų "prilipo", greičiau tiesiog nepasišalino iš organizmo tas maisto kiekis.
2014-02-17 17:31:20
vanile aciu uz palaikyma,stengsiuos nesudeti dar kardu,o judeti toliau
2014-02-17 20:03:11
Nukrypti iš kelio yra žmogiška, svarbiausia atgal vėl į jį sugrįžti :) Aš ir pati nemanau, kad dabar visą laiką be jokių nuklydimų varysiu :) Bus gimtadieniai, bus tortai, kažkaip man be ryšio būtų sakyti - atsiprašau, bet aš kūdinuosi ir torto nevalgysiu apskritai.
2014-02-19 14:29:41
sveiki,vel stojau i doros kelia,vakar isbandziau masaza limfodrenazini su roll shaper,geras dalykelis,tik siandien visa kuna gelia,bet jauciausi vakar kaip po sporto treniruokliu saleje,toikiuosi ivedusi kazka naujo pajudesiu is mirties tasko,:) bandysiu masazuotis 15 seansu,mitybos laikausi,sportuoju gal maziau.bet tikiu savimi ,kad pasieksiu rezultatu,jau dabar malonu kai draugai,gimines pastebi skirtuma ir gaunu komplimentu,
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS