Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-06-24 12:42:10
sveiki visi,nu ir kaip tos jonines? as tai su griekais,bet uztat su sokiais pokiais,kaloriju sudeginta per vakara buvo manau nemazai, sventes baigesi,pasidarom iskrovos diena ir vel i prieki:) sekmes visiems
2014-06-25 20:31:43
o as nelipu ant svarstykliu, bijau, o be to imu pavyzdi is jusu, sversiuos karta i savaite.Siandien jau pagal grafika valgiau, o anas dienas bile kaip, nes nuo penktadienio pradejau baliavot :)))))
2014-06-25 21:10:33
Na kadangi Jonų ir Janinų aplink nebuvo, Joninės praėjo kaip įprasta diena :) Gerai, marioks, kad bent su šokiais :))
2014-06-25 21:53:00
Man irgi joninės - visai ne šventė. Užtat savaitgalį praleidau gamtoj. Penktadienis - viskas gerai, šeštadienis - lucky day, bet kadangi iš namų prisidėjau "gerojo maisto", tai irgi kucky dalis buvo tik alus :)) na, o sekmadienį jau ko buvo, tas ir ėjo. Ačiū dievui, nieko labai TOKIO nebuvo. Vis tik šią savaitę sustiprintu sporto režimu varom... Svarbiausia vienok, kad savaitgalis geras! Kol gyvenimas gražus, tol viskas gerai. O kai jau nebegražus, ir gražios kojos nepagražins :) nesigraužiam per daug.
2014-06-26 06:22:49
Marioks42, daznai pasidarai iskrovos diena?
2014-06-26 13:21:35
Man irgi aktualu dėl tų iškrovos dienų, ar verta, mielosios? Jūsų argumentai už :)
2014-06-26 14:21:35
marioks42, mano Joninės buvo tokios.:
1. Išvakarės - visa diena idealiai išsilaikyta, vakare 2 porcijos Jack Daniels su žiauriai skaniai rūkyta dešryte (Išvada: visa diena šuniui ant uodegos :( )
2. Joninės - iki pietų viskas idealiai išsilaikyta, pietums vištienos kepsniukas su grikiais, sotu, bet kažko dar trūksta. Mat jį biesas - ant spintelės stovi skaniausia lazanija (kepiau vyrui), iš situacijos - paragausiu tik truputį ar skani gavosi, atsitiko - visas gabalėlis skrandyje, o po to iš karto kad užsimaniau baronkų su pienu. Pirma mintis kilusi po šito apsiėdimo - gal aš nėščia? :DDD Bet atrodo, kad visgi ne :DDDD

Siaubingos Joninės :D

2014-06-27 14:43:16
sveikos mielosios,jau antra diena vel nukrypau nuo kurso,nezinau kazko aptingau visai,jauciu reik kazkokio postumio ar proto kad kas ikrestu,toks kaip nervinis valgymas,viskas is eiles,iskrova anksciau darydavau karta i 2sav,padedavo o ir tas lengvumas malonus toks
na kagi laukiu spyrio i uzpakali:) o pastrigau ir ne krust
2014-06-27 14:48:35
Apie emocinį valgyma gali pažiūrėti sulieknieklengvai.lt Bet aš ten tik paviršutiniškai žvilgtelėjau, todėl negaliu pasakyti ar veikia ar ne. Gal kažką sau įdomaus rasi. Sėkmės :)
2014-06-27 14:49:05
korekcija: sulieknek.lt
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS