Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-06-15 22:18:50
Svarbu yra pokyciai Snopa, ir I geraja puse,o laiko mes turim, taip as save motyvuoju. As su sportu irgi nelabai bendrauju siuo metu, bet svoris 80 % juk priklauso nuo mitybos.
2014-06-16 12:18:37
Sveiki :) reikia patarimų ar gero spyrio grįžti prie dietos. Sąžiningai (su keliais nukrypimais) laikiausi dietos apie mėnesį, tad nuo 60,8 kg pavyko numesti iki 57,3 kg. Mano tikslas - 55 kg. Bet dingo ir noras, ir motyvacija laikystis dietos. Viskas gerai dienos metu, darbe - pusryčiai, priešpiečiai ir pietus pagal dietą, bet su pavakariais ir vakariene vis sunkiau, po darbų daug veiklos šiuo metu, tad viskas baigiasi - kavinės maistu, pvz makaronais, kuriuos dievinu. Kita problema vasaros metu visą dieną galiu valgyti tik trešnes ar braškes, ir neina suvaldyti to noro, o ir valgyti tik priešpiečiu metu neina, nes vis pagalvoju juk tuoj jos pasibaigs. Taigi po tokios savaitės, lyg ir valgymo pagal dietą, lyg ir neribojimo savęs, svoris pakito tik + 100 g (kuo labai džiaugiuosi), bet kaip grįžti prie ritmo? Kaip vėl sąžiningai laikytis dietos, kad nukristų dar 2 kg? :)
2014-06-16 13:26:29
Tikriausiai kai mažai belieka numesti ir sunkiausia juos nupurtyti, nes pasamonėje įsijungia "o koks skirtumas tie 2 kg" :)
2014-06-16 14:05:10
sveikutes,jo tiesa paskutiniai kg yra patys sunkiausi,as tik pusiaukelej bed dziaugiuosi,tiesa kazkas klause kiek dabar sveriu,ogi 89kg,pradejau klio,lt su 102kg,ugis 170cm,bet as noriu numest iki 80kg,ir taip busiu manekene,mano kaulai stambus,tai jei sversiu apie 80kg tai atrodau liuks:) nu blogiausiu atveju jei numesciau iki 85 ar 83kg,tokios svajones ir norai:P laikomes merginos,nepasiduodam,sekmes:)
2014-06-16 19:31:46
Tu dar gali marioks42 :) 85 ateis ir praeis, manau pasieksi ir kokį 70 :) Taip ir toliau :)
2014-06-17 14:50:57
Oho, nuostabus rezultatas! Gali nusimatyti dar mažesnį svorį kaip tikslą, gal tada geriau kris ;)
2014-06-18 08:36:57
Puiku marioks !!! Ir rezultatai tavo labai geri :) ir norimas svoris labai nebetoli, jei ka ir as svajoju svert 80 irgi buciau monekenė :))))) tik man dar tikslas žyymiai toliau nei tau. Ir dabar kai svoris man stovi vietoj kazkaip musa motyvacija, reikia kazkaip ji isjudint, o kai krenta tai motyvacija tik dideja :)) .
2014-06-18 12:50:13
sveikos merginos,aciu uz palaikyma,Dija o kiek tu dabar sveri? zinot kita moteris sverdama 60kg atrodo baisiai ,aplink gelbejimosi ratai,beforme,be figuros,o kita 80kg atrodo puikiai,riebaliukai matyt pasiskirsto tolygiai,o ir ugis daug ka reiskiai,mano beda yra apatine kuno dalis,slaunys ir klubai,tai sunkiau krenta,bet po truputi judam krutam nepasiduodam,:) to ir linkiu visoms,as daug nesportuoju,vasara ir taip veiklos uztenka,bet reiktu prisiverst,kaip jums su sportu sekasi,kur sportuojat?
2014-06-19 10:39:04
As taip nemėgstu kalbėti apie savo svorį .... kad net čia man gėda pasakyti kiek sveriu , bet .... prašysiu - dabar sveriu 110. ir didžiausia problema pilvas, kazkaip sunkiai jis man mažėja, kojos ,užpakalis viskas tvarkoj, bet ant pilvo dar ohoho kiek lašiakų. Sportui vis nerandu laiko, prieš metus sportavau klube pilatesa, buvo viskas puiku, bet po to operacija, ir po jos nebesurandu jėgų ir laiko, ir noro gryžti i klubą.
2014-06-21 12:16:48
sveikutes,jo suprantu Dija ,kad nera malonu sakyt savo tikraji svori,bet cia juk susirinkom visi su antsvoriu,nu as nekalbu apie tas merginas ,kuriu ugis 170cm,sveria 60kg ir dejuoja,kad nori numest iki 55kg ir joms nesiseka tu penkiu kg numest,baisu ir nemanau,kad protinga,as tai sausio men pirma kart perlipau per 100kg riba,tas ir priverte kazka daryt,nepergyvenk,po truputi ir numesi,sportuot vistiek reiktu,ypac pilvui butinai,zinau,kad sunku prisiverst,bet greiciau pajudes reikalai,o kiek jau esi numetusi?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS