Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-06-05 15:19:53
sveiki,nu vakar neisejo iki galo issilaikyt grizo maniskis su megstamiausiais mano ledais ehhhh:( ir pasiskaninau gyvenima,siandien gasiliuosi,todel laikaus normaliai ir atsisakau visu pagundu,esu uzsiemusii visa diena,todel laikaus pagal plana,galu gale reik prisiminti ko as atejau i kilo,lt,tuo labiau,kad esu tik pusiaukelej,esu numetusi 12kg,bet keli men jau esu pastrigusi,taigi norisi pajudet is mirties tasko,zinau,kad galiu ir pasieksiu savo,geriau per ilgesni laiko tarpa,bet vistiek pasieksiu,palinkekit man sekmes ir jums taip pat
2014-06-05 15:34:37
marioks42, laikykis, visiems pasitaiko "juodųjų" periodų ;)
2014-06-05 16:18:20
Sekmes jums :). Jus tikrai galit,jei jau 12 kg netekot,tai ir kitus iveiksit :).
2014-06-06 09:27:22
Ir as pastigau ant tu paciu skaiciuku, uzlipu kazkiek i pliusa, vel numetu, vel uzlipu,vel numetu bet .... laikausi, nes zinau, kad taip nutinka. Nors numeciau tik 10 kilogramu, bet jauciuosi, kaip numetusi visus 20 :) ir energijos, ir savijautos, ir nuotaikos prasme.
Bukim stiprios !!!! :)
2014-06-06 11:22:40
Savijauta juk ir yra pats svarbiausias rodiklis :)
2014-06-06 13:06:36
sveikos merginos ir aciu uz palaikyma,jo teisingas yra posakis,kad negalima uzmigt ant lauru,kimbu vel grieaztai,vakar issilaikiau,siandien irgi stengiuos,dar sportuot vakare priisiversiu ir bus ok,sekmes merginos,kovokim toliau su riebaliukais,jo kad energijos atsirado tai faktas ir lengvumo jausmas.o ir veidrodyje jau nera bjauru ziuret i savo silueta,:) bet norisi dar daugiau,vakar sutikau senai matyta pazistama,ji ir klausia nagi prisipazink kokios dietos laikaisi,as papasakojau apie kilo.lt,smagu,kai kiti pastebi,liuks pakyla nuotaika,ir mane sujudino vel,kad verta stengtis,aisku tai darau del saves,bet motyvacija uztat atsiranda,na ka gi judekim toliau ir imeskim gerus rezultatus su minusiukais,:) dabar mano tikslas yra minus 5kg,nesakau ,kad ties jais sustosiu,bet geriau mazesni tiksla uzsibrezt manau,sekmes visoms,uzeikit vis paplepet:)
2014-06-06 14:34:24
Teisingai sakai, geriau po truputį, bet stabiliai į priekį
2014-06-07 09:27:14
Jooooo, geriausia motyvacija laikytis toliau , kai pradeda pastebeti aplinkiniai. Manes dar nelabai patebi nes antsvoris svelniai tariant -nemazas. As tai vis sakau nuo dramblio numesk 200 kg nelabai matysis :)
O kokio kaloringumo tavo dieta?
Mano 1800 , vandens 3,,6 llitro,tiek jauciu neisgeriu, bet visada buteliukas su manim :)
2014-06-09 10:17:06
Sveikos, marioks tu tokia saunuole, as biski apsileidau, bet nuo siandien pradedu viska nuo pradzios. Kolkas turiu daug energijos ir valios vel atsiranda. Sekmes mums visoms :)
2014-06-10 15:04:12
sveikutes,Vestur nepergyvenk as irgi pastrigusi buvau ilgokai,nuo vakar vel laikausi ir sportuoju,siandien atsispyriau pagundai suvalgyt ledu,zodziu laikomes toliau,sekmes,ant svarstykliu nelipsiu be penktad,zodziu dirbam su savimi mergaites:)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS