Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-05-21 20:20:33
saunuole Pluke,svarbu nepamest motyvacijos,buna mums cia visoms blogu dienu,bet jos praeina ir vel judam pirmyn link tikslo,nepasiduokim,mes stipresni ,nei tie durniukai riebaliukai:)))))))
2014-05-22 07:19:55
Per antrą savaitę numečiau tik 300 g, per abi kartu 1,5 kg. Gal ir neblogai, bet galvojau, kad bus daugiau. Jei paėmus, kad per savaitę galima numesti 1 proc. savo svorio - tai čia pats tas :).
2014-05-22 16:03:12
svarbu kad i minusiuka,o ne i pliusa,viskas bus ok,palaikom viena kita ir nepasiduodam,sekmes visoms
2014-05-27 20:55:21
saveikos merginos ,kaip sekasi?as pastrigau,ne kriukt is vietos,kazkkaip susigadino viskas,nebesusiimu,kaip jums sekasi,tikiuos geriau nei man:(
2014-05-27 22:32:33
Sveika, man tik pradžia :) stengiuosi kontroliuoti save...gaminau šeimai valgyti, bet susilaikiau ...jėėė. Bet daržovių tai nebuvau gyvenime per diena tiek suvalgiusi , jaučiuosi kaip "žalmargė " :))). Laikykis mes sugebėsim ;)
2014-05-28 00:00:27
Gerai Elenutė parašė, valgydama daržoves aš irgi jaučiuosi lyg žalmargė :D Čia jau esu beveik trys savaitės ir į daržoves nebenoriu žiūrėti. Ir aplamai apsileidau, pradėjau valgyti ne pagal savo meniu :( Kažkaip reikia susiimti....
2014-05-28 08:57:25
mergaitės, laikykitės. aš metu nuo 70 kg, per 6 sav. liko 63 kg. kai kurie drabužiai pradeda kabėti, malonus jausmas :) per šį laikotarpį nebuvo nė vienos dienos, kad pilnai nutrūkčiau nuo grandinės, gal tik keletas nuodėmių, kurių nesigailiu, nes tai nepaverčia visko nepakeliamai sunkiu darbu :)
2014-05-28 13:11:07
sveiki as cia esu naujoke :) nuo sendien pradedu nauja etapa:) tikiuosi pavyks bent per menesiuka kazkiek tu negeru kilogrameliu numesti :) kaip jums sekasi? kada pamatete rezultatus?ir gal galite paaiskinti kaip reikia pildyti ta svorio lentele? nes dar nieko nesigaudau as cia?
2014-05-28 15:27:49
sveikutes,o as darzoves vaisius megstu,tai nebijau pabut zalmarge:) svoris greiciau krenta pirmus 2men,ir ypac tiems ,kurie turi daugiau virsvorio ir dar pradzioje yra didesne motyvacija,daugiau pasiryzimo ir valios,o po to prasideda:),,,,, bet ta programa yra gera tuom,kad nera jo jo efekto,nu sugrizta gal 1kg ir vel normaliai,seniai ieskojau tokio plano,o dietos tera trumpalaikes ir dar kenkia sveikatai,saunuole Lung:) taip ir reikia,jo smagus jausmas,kai rubai laisveja,o ne braska per siules,ir dar per tuos men pastebejau jei pati atskirai rasausi mitybos plana i uzrasu knygele is vakaro kitai dienai,tai saziningai ir laikiausi,o jei siaip perskaitau,tai ir uzsimirsta ir nuvaziuoju i lankas,nuo sio vakaro vel vesiu dienorasti,sekmes visiems:)
2014-05-28 15:29:26
Elitazas sveika prisijungusi,sekmes tau,o mes visi palaikysim,jei reiks ir spyri i uzpakali uzsidirbsi,zodziu judam stengiames ir pasieksim tiksla
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS