Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-05-12 21:25:09
Ačiū, Lung, tau taip pat ;)
2014-05-15 19:14:50
sveikos merginos kaip sekasi?as stabiliai,"):) tai reiskia tai plius 1kg tai minus vienas kg,pasigirt labai neturiu kuom,dziaugiuos kad tik tiek tesviruoja svoris,o ne grizta 3ar 4kg,:) nu ka po truputi ir vel isivaziuosiu,tik sportuoju mazai,gedele man ,bet pradesiu vel pazadu sau ir jums,taigi laikomes ir senbuves ir naujokes,nepasiduodam,sekmes:)
2014-05-16 08:29:11
Marioks tu tokia saunuole, turi tokiu geru emociju, nepasiduodi. Tikrai malacius :) As kazkaip pasidaviau, laikausi mitybos plano, bet su sportu...... Mano svoris aciu Dievui stabilus, buna kad turiu - 1 kg, po to pora sav. nejuda, dabar 0,5kg.
Tikrai sekmes tau ir mums cia visiems :)
2014-05-16 09:13:47
sveika Vestur ir man tas pats ,mazesne motyvacija,bet kai daugiau pastoviai sportavau kunas atrode stangriau,dabar biski kitaip taigi kaip nors viena kita palaikydamos stenkimes juk tai darom del saves,man dar nors 10kg nurident ir as buciau laimingiausia,stengsimes ir pasieksim ,kas mums jaunoms:)))))))
2014-05-19 14:58:28
Marioks, man lygiai tas pats - stovi svoris vietoje, siek tiek pajuda ir vel stovi. Bet dziaugiuosi, kad neauga atgal, o letai mazeja :) Daugiau pozityvo ir judam judam i prieki :)
2014-05-19 15:36:58
O kodėl, Lung, atsisakei sėkmingos dienos? Juk, "Kai ilgą laiką gaunate tokį patį kalorijų skaičių, tebūnie ir nedidelį, kūnas prie jo pripranta, medžiagų apykaita ima lėtėti ir ją reikia „užvesti“ iš naujo. Tam pasitarnauja kaloringas maistas."
2014-05-20 10:38:55
Pluke, kaip ir minėjau, būna silpnumo akimirkų, kaip pvz., vakar vakare suvalgiau riekę varškės sūrio su bruknių uogiene :) bet taip ne kiekvieną dieną, o ir skrandis po to nebuvo išsipūtęs, o lengvumo jausmas nedingęs. Be to, per tas dvi turėtas "sėkmingas dienas" pusryčiaudavau daug vėliau, nes ilgai bijodavau išvis kažką į burną dėti, kad nebūtų per daug. Aš iš čia siūlomų patiekalų esu radusi tai, kas patinka, skanu, o ir sotu. Net ir draugams kai ką gaminu. Keksiukai su lašiša puikiai tinka svečiams :) Kadangi visas dienas laikausi plano, tai negraužia kaltės jausmas, jei kartą per savaitę į skrandį papuola šokoladinis saldainis ar varškės sūrelis. Juk tai vis dar nėra tiek kcal ir riebalų, kiek paprastai būtų per tą nelemtą sėkmingą dieną :) o ir svoris man sėkmingai krenta: per 5 sav. -5,5 kg (nuo liemens -6 cm). Turiu pridurti, kad pagal planą nesportavau jau 3 sav. :) bet judėjimo mano gyvenime netrūksta.
2014-05-20 14:36:03
Tai tada viskas puiku, Lung. Aš dar tik antra savaitė čia, tai pirmą sėkmingą dieną valgiau daug, o antrą jau tiek nesusivalgė, nes paprasčiausiai nenorėjau. Šeštadienį bus trečioji mano sėkminga diena, tad pažiūrėsiu kaip bus. Aš manau, kad Taviškis svorio kritimas 5,5 kg per 5 sav. yra pats tas: nei per daug, nei per mažai :).
2014-05-20 19:41:28
sveikos merginos,smagu,kad cia uzsukat,na va stojau ir as i doros kelia,siandien issilaikiau pagal plana,jauciuosi puikiai,lengvai,sekmes visoms,pluke sveika prisijungus ir sekmes tau:) kaip ir mums visoms:) lekiu padaryt pratimu,pajudet,gero vakaro,nagi gal yra norinciu prisijungt:)
2014-05-21 07:24:05
Ačiū, marioks42. Rytoj jau bus dvi savaitės kaip aš čia, žiūrėsiu ką gero per jas pasiekiau. Dabar, laikantis dietos, vis prisimenu tą persivalgymo jausmą, tą sunkumą, kai pavalgius yra noras tik prigulti. O dabar, kaip Tu marioks42 sakai, jaučiuosi lengvai :).
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS