Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-05-08 19:59:08
Sveiki as naujoke antra dienele cia ,sakykit o ar sveriates kiekviena diena ,ir apimtis kada matuojete? ir ar yra cia kur paziureti mergaiciu rezultatus ..foto?
2014-05-08 20:13:34
Aš asmeniškai „prisiduodu“ kas savaitę ir svorį, ir apimtis :)
2014-05-09 08:50:53
i kilo.lt svori priduodu karta i savaite, o siaip sveriuos kasdien, neistveriu :), bet buna visaip, kartais pakrenta, kartais paauga:( , si savaite kazkokia nelabai sekminga, ko gero nebus nukrite nei kiek ........... o taip norisi.
O kaip tavo rezultatas marycioks? Siandien penktadienis :)
2014-05-09 13:20:02
Tinute, pirmomis dienomis smagu svertis kasdien, nes greitai svoris krenta ir gera matyti norimus rezultatus, bet aš gal porą kartų per savaitę sveriuosi, o matuojuos tik kartą.
2014-05-09 15:48:05
sveikos merginos,man vel 1kg nukrito,o sveriuosi tik karta i savaite.buna visokiu dienu,jei nervai ima iskart puolu is kart i saldytuva,
2014-05-09 20:19:03
sveikos, mergickos ,as mane uzstrigo sypseneliu simboliai, ju cia turetu buti daug... As pirma diena cia. Skani dienele buvo! Seniai tiek daug nevalgiau. pusryciu niekada ir pirmyn i darbus, grizti vakare, atrodo nieko cia nevalga, bet cia kapt, cia.... Hormonai savo dar dave... Tai reiktu koki 20 numesti per kaimynu tvora * cia bus mano sypseneles. Sveriu 85, kosmaras! Tikiuosi, kad kazkaip reikia istverti, kelio atgal nera, kur jau cia... Skaiciau Jusu pasiekimus, saunuoles! Dabar ir as prie Jusu prisijungsiu ir dalinsiuos savais pasiekimais ir nuodememis * Sekmes mums visoms!
2014-05-11 15:51:53
sveika Lorenca,sekmes tau,man lengviau buvo pradzioje laikytis,dabar juo toliau,juo motyvacija kazkur slepiasi:) bet nededu tasko,nors po biskuti bet judu tikslo link,sekmes merginos,nepasiduokim,kad riebuliukai imtu virsu:)
2014-05-12 09:07:17
Smagu, kai svoris krenta stabiliai, pas mane jis vel pastrigo, stovi vietoj, numeciau 9 ir niekaip to desimto negaliu atsikratyt. Aisku cia ne finisas , ir sustot nezadu, tik pasiguodziu :)))
2014-05-12 11:59:36
Sveiki, as cia naujoke ir tik savaite. Siandiena pasisveriau, minus 2, bet manau, kad tik pradzioje taip pakrito :) kita savaite taip nebus.
Mano tikslas nuo 70 kg iki 60kg, noreciau per pusmeti atsikratyti tu kg :D
2014-05-12 13:48:58
Labas, Ovidija.
Mano tirklas toks pat. Pradėjau prieš 4 sav. Jau netekau 5 kg, nors suvartoju 1500 kcal per dieną ir sportą dažnau nusimuliuoju. Prieš porą savaičių atsisakiau sėkmingos dienos, tai būna, kad neiškenčiu ir kažko saldaus užsinoriu, tada nusižengiu, bet tik tam momentui. Žinoma, jei dabar grįžčiau prie senų įpročių, turbūt per 3 dienas vėl būtų 70 :)
Sėkmės tau ir kitiems, svarbu net ir suabejojus neprarsti vilties ir kantrybės.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS