Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-01-31 14:29:33
Pritariu, kazkaip kai nesi vienas tikrai daug lengviau :) Tikslai dideli, jei po 2 kg per savaite, tai vasara jau kaip stirnos lakstysim :)
2014-02-01 11:19:33
:) jo Dia tiesa,as irgi apie vasara pasvajoju,nebereikes gedytis papludimyje ir dangstytis,manau daug kas su tuo susidure,kurie yra cia,as irgi nevisada tiek sveriau,zinau kaip galiu jaustis,kai esu patenkinta savo formomis ir kai tai ka matau veidrodyje man sukelia tik geras emocijas:),sekmes visiems
2014-02-03 11:27:51
na va vakar biski atleidau vadzias,siaip mano lucky day yra sestad,bet taip isejo ,kad sestad valgiau pagal sistemsa,tai sekmad isejo kaip lucky day,norejosi saldumynu ir to ir ano tai galvoju ai tiek to atsipusiu ta diena,siandien vel laikausi ir judu i prieki,viskas yra ir bus gerai,sugalvojau toki triuka,maciau labai grazia suknele internete,zadu uzsisakyt,bet mazesne dviem ismierom:) pasikabinsiu spintoj ir bus toks stimulas i ja ilisti:)
2014-02-03 14:01:43
Nebutume mes moteris, as jau uzsakiau sau suknele daug mazesne ir dabar stegiuosi is visu jegu :) :) :)
2014-02-05 10:25:16
jega,kad yra pritarianciu siai idejai:) as siandien uzsisakysiu:)
2014-02-06 15:13:08
nu taip ir uzstrigau ant tu 6kg,o taip noretusi judet i prieki,siandien paziurejau dar kelis cia idetus video kaip pietus gaminti,tai matyt mano klaida kad naudodavau kepdama daugiau aliejaus nei galima,o pasirodo vistiena galima iskepti ir be riebalu ir kazko motyvacija sumazejo.bet nepasiduosiu,gal ir gerai organizmas apsipras su tuo numestu svoriu ir vel pirmyn:)
2014-02-06 18:52:52
Nereikia tik į svarstykles žiūrėti ir jų parodymais tikėt taip motyvuojant save :)

Svoris yra tik vienas iš mažiausiai reikšmingų dalykų, juk svarbu kaip atrodai, o ne kaip sveri. Atletai pagal KMI yra irgi storuliai, bet didžiają dalį sudaro raumenų masė, kuri daug kartų sunkesnė už riebalinį sluoksnį. Taip kad žiūrėk apimtis, o geriausia motyvacija nusipirk BF matuoklį, taip matysi tikrąjį progresą.. Dėl motyvacijos/jėgų neturėjimo tai pasiūlyčiau kofeino tabletes kokias pabandyt prieš einant sportuot :) Atsiranda jėgų ir energijos, nes jeigu ilgą laiką yra laikomas nemažas kcal deficitas tai aišku jog kūnas pavargsta ir sulėtėja virškinimas
2014-02-07 09:31:31
aciukas,jo svoris nors nekrito ,apimtys mazejo,per 4 sav nukrito 7kg,o apimtys sumazejo va tiek, nuo klubu-5cm,nuo liemens fantastika-17cm.krutine-3cm.slaunys-4cm,va tokie mano pasiekimai siai dienai,ypac smagu ryte,kai budineju,uzdedu ranka,paglostau pilvuka,o jis bera toks maziukas:) smagu
2014-02-07 10:33:54
4 savaitės tai jau tikrai nemažai. Nenorėkim, kad kaip pirmom savaitėm taip ir toliau kristų svoris :)

Tikrai fantastiški rezultatai tokiam laikotarpiui. Keep going ;)
2014-02-07 17:25:04
aciukas uz palaikyma,judesiu toliau,sekmes visiems
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS