Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / marycioks42 dienorastis
2014-01-29 11:07:56
sveiki visi,as jau greit kaip 3 sav,cia,pirma savaite nukrito vos ne 5kg,antra savaite pakiso koja ta lucky diena,teko vykti i baliu,tai leidau sau viska ir torciuko ir brendziuko,o po to 2d rijau kas papuola ir atgal 2kg grizo:(.dabar vel esu teisingame kelyje,siai dienai esu numetusi jau 6kg ir graziai apimtys mazeja,valgyt jau pripratau ka reikia,pagundom atsispiriu,tik sportuoju nereaguliariai,kaip papuola,planuoju numest dar apie 15kg,:) sekmes visiems
2014-01-29 15:05:46
Palaikom psichologiskai bendramincius :) Va man tai su sportu negerai :( na nera to laiko sportuoti, visiskai :)
2014-01-29 17:41:57
sėkmės ir tau! :)
2014-01-29 20:58:24
o koks pradinis svoris buvo ? per savaite 5 kg ,manau labai daug ...
2014-01-29 21:28:46
Saunuole, kad grizai i "doros kelia" :) Manes si savaitgali baliukas laukia...oij bijau as si karta lucky day... Reikes kazkaip rinktis, ka valgyt. Toliau laikykis ir dalinkis savo pasiekimais ;)
2014-01-30 14:51:33
mano pradinis svoris buvo 102kg,pirma karta toks didelis svoris mano gyvnime ir pirma karta pasiekiau 100kg,plaukai piestu atsistojo,del to ir nusprendziau viskas uzteks,o ugis 170,
2014-01-30 14:54:35
aciu uz palaikyma,as irgi intensyviai nesportuoju,tik 2 ar 3k per savaite,bet galvoju i baseina uzsirasyt,matysiu kaip seksis,sekmes visiems nepasiduoti pagundoms,ryt ryte sverimas laukia bus idomu,3 sav ir kiek bus jau nuridenta:)
2014-01-30 17:13:14
svarbiausia ranku nenuleisti,ir bus rezultatai :) as tai neiskenciu,ir kiekviena ryta ant svarstykliu lipu :)
2014-01-31 08:40:37
na va 3sav 6kg,kazko kelias dienas visai nekrito svoris,is smalsumo buvau uzlipusi ant svarstykliu pries pora dienu,nors laikausi mytybos plano,gal tik maziau sportuoju,nu nieko,jau yra grazus minusiukas,jei pasisektu numest per dar viena savaite 2 kg ar 1,5 butu puikus rezultatas,judam toliau,kapoju pusryciams virtus kiausinukus:) geros dienos visiems
2014-01-31 11:29:59
Saunole:) Taip fajna, kad vienas kita palikom, net lengviau siekti tikslo :) Sekmes visiems :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS