Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Bandysiu siekti savo tikslo ;)
2016-04-19 21:33:07
Chi, chi. Kaip taikliai pasakyta: kūnas neklauso smegenų!
Manau visiems taip kartais būna. Man dar ranka pagauna ką pro šalį einant ir į pilvą, net atmintis neužfiksuoja. Durna ranka, tuomet sakau :)
2016-04-20 09:32:54
Yamito, o nebandei nutraukti ta mitybos plana, ir atsivalgyti visko sociai, taip, kad paskui nebenoretum?
Kazkas tavo galvoje blokuoja ta sveika maitinimasi, kazkokia baime trukdo tam. Bet cia reikia jau psichologu konsultaciju.
2016-04-20 09:47:27
Yamito, o kiek Jūs sveriate? gal jums tiesiog nereikia nieko keisti?
2016-04-20 10:15:56
keisti dalykai vyksta ir man su ta sveika ir subalansuota mityba.. pirmi menesiai ejo, kaip per sviesta, nors buvo tam tikru negalavimu, bet svoris krito.. beeet...isvaziavau atostogu..per atostogas labai nevarziau saves, valgiau ir geriau kiek norejau, na aisku grizau su keliais kilogramais pluse, bet grizus po atostogu grizau ir prie savo plano..per savaite nukrito tie keli priaugti kg, tada sugalvojau, kad reikia mesti rukyti.. meciau..jau daugiau nei menesis..per ta laika priaugau 3kg, kuriu niekaip negaliu atsikratyt..nors ir plano laikausi ir sportuoju..tai tiesiog norisi viska mest I sali ir gyvent kaip gyvenau..bet vis dar laikausi, nors motyvacija su kiekviena diena mazeja..
2016-04-20 10:30:18
Nora, atsivalgydavau sočiai, kad net temperatūra pakildavo per cheat day....Manau laikas pasidalinti savo istorija ir sukurti savo atskirą juodosios avelės temą :D
2016-04-20 10:32:13
Roberta, man keisti iš ties mažai ką reikėjo. Visą laiką maitinausi sveikai, sportavau. Bet kartą pasiekiau 57 kg ribą ir tiesiog save įsimylėjau tokią, norėjau ilgam išlaikyti rezultatą, kurio atrodo gyvenime neturėjau. Bet neišlaikiau ir dabar jau prasidėjo gilesni, kaip kad Nora sakė, psichologiniai dalykai.
2016-04-20 10:32:18
Sypsee, pirmiausia sveikinu padarius toki puiku zingsni ir atsisakius priklausomybes bei organizmo nuodijimo :)
Jau vien tai, kad tavo veido oda bus sviesesne, dantukai baltesni jau yra super motyvacija.
Kas del svorio, reikia kantrybes. Esu skaiciusi, kad metusiu rukyti zmoniu zarnyne atsiranda bakterijos, kurios uztikrina daugiau energijos... na cia moksliniai tyrimai... Vadinasi reikia arba laukti kol tos bakterijos pakis, arba didinti fizini kruvi, kad ta energija isnaudotum :)
2016-04-20 10:34:03
Sypsne, beje man irgi viskas išsibalansavo būtent dėl vienų atostogų. Turbūt kūnui reikia ilgesnio laiko adaptuotis. Tau dėl rūkymo svoris grįžo, o man dėl to, kad pradėjau vartoti KT.
2016-04-20 10:42:00
Nora, nezinau kiek dar man ta kruvi didinti..kiekviena ryta pries darba atsikeliu pabegiot.. begioju minimum 30min, tada 4 kart savaitej ryte po begiojimo arba vakare einu I sporto kluba..nukrisiu jei dar didinsiu kruvi :))) as visu lucky day atsisakiau, bet kaip stove tie kg taip stove, nei pirmyn nei atgal.. na as skaiciau kad metus rukyt, suleteja medziagu apykaita.. bet po kurio laiko vel atsistato..duodu sau dar menesi, jei visiskai nepajudesiu I prieki, reikes visiskai viska keist.. arba pradet vel rukyt (chi chi chi)..

Yamito, zinau ka reiskia save isimylet..pries metima rukyt sveriau 58kg.. sakes, kaip save tokia mylejau.. Deja nepavyko islaikyt saves tokios..nors ir per daug ''demonams'' nepasidaviau..ech..ir is kur tos motyvacijos semtis.. :)
2016-04-20 10:46:53
Sypsee, vadinasi mes su tavimi panašioje situacijoje- atsidūrėme ten nuo ko pradėjome. Kitą vertus pokyčiams reikia nemažai laiko, ypač pokyčiams galvoje. Juk keičiam visą savo gyvenimo būdą visam laikui,organizmas priešinasi, nes yra įpratęs kitaip. O juk tai ką atsinešėme iki šiol iš tėvų, visuomenės, ką sukūrėme (pilvukus :D)ne per vienus ar dešimt metų....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS