Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / IKI VASAROS
2016-04-13 10:57:13
Feisbuke radau tokį sakinį: Iki vasaros planas buvo numesti 10 kg, liko dar 15:) na, man beveik tinka:) Noriu numesti iki vasaros (liko 1,5 mėn.) 8 kg. Daugoka. dabar sveriu 81, o reikia sverti 73 kg. ne daugiau. Man 51 metai, ne manekenių amžius, man pats tas sverti 68-75. Būtų labai fain 72-73. Per pusantro mėn. 8 daugoka, aišku:( Bet visgi norėčiau paforsuoti. Šiek tiek sportuoju - per savaitę du kartus einu į pilatesą ir į funkcinę, stengiuos vaikščioti kuo daugiau, darbas, deja, sėdimas:( savaitgalį praktiškai neatsisėdu, dirbu, einu, darau vis kažką, grįžus po darbo irgi retai gulinėju:) mėgstu vaisius, daržoves. nemėgstu gyvulinio maisto, bet nespjaunu į nieką. per daug vartoju angliavandenių. pernai sausį svėriau 91, su kilo.lt numečiau 10 kg, taigi dar liko tiek pat beveik... buvau kiek pabėgus, dabar vėl grįžtu. dėl tos VASAROS:) gal dar kas norėtų prisijungti dėl VASAROS:) laba visiems:)
2016-04-13 15:15:26
Sveika Roberta! Prisimenu tave :-). Kur buvai dingusi? Kaip sekėsi be kilo? Išlaikei svorį?
2016-04-14 08:51:59
na, išlaikiau, truputį ataugau, bet... dar liko numest, tai va stengiuosi:) rašysiuos čia dienoraštį lyg, kol numesiu:) o kaip Tu, Čihita?:)

2016-04-14 08:55:22
vakar pirkau knygą TOBULAS KŪNAS PER ŠIMTĄ DIENŲ. visai nieko, turiu ir tą SUPER MAISTAS, tikrai yra gerų dalykų, aptarimų, receptų. tik naudokit reikia realiai...mane palaiko, įkvepia, kai ką nors paskaitau tokio:)
2016-04-15 10:46:34
mano didžiausia bėda tokia: grįžusi namo vakare kažko valgau, na, sakykim, daržovių salotų su aliejum ir duona arba varškės su žalumynais, viskas lyg gerai, bet... tuoj ateina noras angliavandenių. vakar suėdžiau visą pakelį ryžių trapučių. Einu ieškau namuose ko nors TOKIO, aišku, viena gyvenčiau, tai tokių produktų nebūtų, bet dabar tai galima rasti ir to, ir ano, taigi... bet.. iš kur tas noras tų saldėsių? manija, inercija? įprotis? ar kažko trūksta? kažkada bandžiau baltymų dienas pasidaryti, buvau labai labai pikta, man reikia daug angliavandenių, bet kokia forma. vakar darbe užsiplikiau avižų, įmečiau čijų sėklų, lyg ir gavau dozę, bet vis tiek, noris jų ir noris. nežinau nei ką daryti, ryte šiandien valgiau mango, meliono. pavalgau ryte kažko: ar košės ar kiaušinių su daržovėm, duona, na, stengiuos laikytis, bet tie priepuoliai angliavandenių, negaliu ryte be kavos nors su mažyčiu gabalėliu šokolado:( noris kapučino kavos (be cukraus nors) cukraus nenaudoju, bet noris nors duonos kartais pagraužti, labai noris baltų miltų gaminių, na, šių vengiu labai, bet kaip sakau - tai duonos, tai šokolado, tai vaisių, džiovintų vaisių lb noris. dėl to man ir nesiseka, aišku, numečiau kelis kg, bet... man reikia dar beveik 10 ir sunku labai įsijausti... su tais prakeiktais angliavandeniais, tikrai, ne be reikalo sako, kad jie tarsi narkotikas:(
2016-04-15 11:15:29
as kazkurioje knygoje esu skaicius, kad jei visada norisi kazko skanaus (kitaip tariant-angliavandeniu) yra didele tikimybe, kad truksta kalio organizme, bandykit I savo mitybos raciona itraukti daugiau kalio turinciu produktu, man tobuliausiai tinka spinatai ir ziediniai kopustai :)

Sekmes kovojant su savo demonais! tai ilgas ir sudetingas darbas (bent jau man).. :))))
2016-04-15 11:21:08
teisingai sakot - tikrai kad demonai tie saldėsiai:)
2016-04-15 20:36:54
Sveika Roberta, ir as tave prisimenu- buvai kelias temas uzvedus, ypac faina apie pletkus ir komplimentus buvo. O kokiu dar isgirdai per praejusi laikotarpi?
Apie saldumynus nemazai buvo rasyta. Netgi atskira tema buvo.Pasidalinsiu savaja patirtimi. Visu geriausia ju atsivalgyti per luckyday, bet atsivalgyti stipriai, iki ,,pykinimo,, tuomet visas kitas 6 dienas atsilaikyti kur kas lengviau.ir tuomet geriau jokio papildomo neplanuoto angliavandenio.taip geriausia elgtis metant svori.
siuo metu as uzsiimu svorio islaikymu. pastebejau, kad jei ,,truputi,,, paragauji iprasta diena angliavandeniu, jie sukelia alki, noris dar ir dar. pvz suvalgius siaip banana- viskas tvarkoj, bet suvalgius banana SU riesutu sviestu, negali sustot noris dar ir dar. Tad saves geriau neerzint- arba prisivalgyt karta ir per daug nei kasdien su tuo trupuciu kankintis- jausies alkana ir svoris nekris-uzburtas ratas,
2016-04-17 17:45:38
Nu niekada neragavau banano su riešutų sviestu. To sviesto turiu, bet man jis pasirodė neskanus. O su kuo tą sviestą valgyti? Priešpiečiams tinka?
Tikrą tiesą sako Piesinys. Tų demonų reikia atsivalgyti per Lucky day. Paskui 6 dienas tikrai jų nenorėsi. O jei jų neišragauji, tai tikrai kyla pagunda bet kurią kitą dieną prisiryti. Taigi gyveni ir mokaisi......
Laikykis Roberta, juk tu gali. Ar gi ne taip?
2016-04-17 19:03:07
Tas sviestas kazkoks keistas, jau ne viena jo paragavusi negali sustoti. Skundesi ir Leliumai, ir as ir va Piesinys. Man jis labai skanus ir su bananu, ir su obuoliu ir i avizine kose dedu. Va tikra tiesa apie saldumynus, praeita savaite neturejau lucky day, tai sia savaite ir norejau saldumynu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS