Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / FLOWER dienoraštis :)
2016-04-07 14:23:11
Jau vieną kartą dariau Kilo rekomenduotus pratimus, patiko - tai kaip ir sportuoju :)
2016-04-07 14:23:17
Jau vieną kartą dariau Kilo rekomenduotus pratimus, patiko - tai kaip ir sportuoju :)
2016-04-07 14:23:21
2016-04-07 16:14:21
Kaip supratau sportuoji namuose? Jei tavo tikslas sustandinti kuna, tai be sporto neissiversi. O ir sporto namuose kazin ar uzteks, geriausia kuna sustandina sportas su svoriais :)
2016-04-08 10:27:19
Bet žiūriu, kad prisportavau - net tris žinutes vienodas :D

Taip, kol kas namie, bet orams šylant tikrai bus ir lauke.
Į sporto klubą kol kas nėra didelių galimybių, bet vasarą manau, jos padidės - ne viskas iškart, be į priekį
2016-04-08 10:44:19
Ai, tiesa, kaip pritūpimus dariau, tai vaikas ant pečių buvo užsilipęs - gavosi kaip ir su svoriu :)
2016-04-12 11:41:48
Gaila, nėra čia LIKE mygtuko :D (ten kur vaikas atn pečių). Aš irgi sportuoju daugiau namie, nes irgi turiu tokį patį "svorį" (pasiimu į glėbį ir varau įtupstus) :D
2016-04-12 12:59:54
Na va, savaitgalis praėjo ne visai pagal "planą" :D Šeštadienį vakare turėjau svečiuose močiutes anūko gimtadienio "atžymėt". Tai vakarienė jau gavosi su tortu :)
Bet sekmadienį pusryčiai ir priešpiečiai dar ėjo tvarkingi, tik paskui jau belekas, nes pasivažinėjom po Kauną, Nemuno saloj pavaikščiojom, Kadagių slėnyje buvom - užtai aktyviai gavosi :)
Vakar jau vėl grįžau į grafiką, nors maisto vis dar daugoka atrodo, bet džinsai kažkokie laisvesni lyg ir :)
2016-04-12 14:47:58
Neturiu maisto svarstyklių, tai kiekius žiūriu iš akies, tai man, žinokit, MAŽOKA!!! :D
Mano rekomenduojamas kalorijų kiekis 1200 (bet aš pati smulki)
2016-04-12 15:52:57
Man ir 1200 :) Iš pradžių stropiai viską svėriau, bet dabar jau kai ką iš akies kiekį įsivaizduoju.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS