Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / FLOWER dienoraštis :)
2016-04-06 12:08:53
Tai sveiki :)
Prisijungiu :)

Mitybos planą gavau vakar, tai šiandien pirma diena, kaip valgau "pagal grafiką". Pusryčiai ir prišpiečiai įvykdyti, pietūs laukia, viskas ok - kaip su pavakariais susidorot dar nežinau, daugoka atrodo :)

Svorio mesti nereikia - esu 168cm, 60kg ir 34 metai. Svoris geras, tik labai jau išglebęs :)
Iš tikrųjų atėjau čia ne todėl, kad sau nepatinku (na gerai, žiūrint į tas foto gal vaizdelis ir ne koks... :) ) ir noriu tą pakeisti, o todėl, kad net labai sau patinku - va todėl ir noriu pasitobulint.
2016-04-06 13:42:03
Sveika prisijungusi :-)
2016-04-06 21:12:09
Na ką - pirma diena tikrai nesėkminga. Pavakariai buvo tokie sotūs ir galingi, kad vakarienės jau nebenorėjau. Suvalgiau kažkiek, bet dabar jaučiuosi išsipūtusi, galva sunki, ima miegas, varysiu vaiką į lovą ir griūsiu pati :)
2016-04-06 22:50:44
o kas buvo pavakariams?
2016-04-07 06:52:55
Labas :)
Spėju pavakariams buvo morkos.
Kaip sekėsi su vandeniu, nes kiek pastebėjau be adekvataus jo gėrimo situacija būna negera...
2016-04-07 08:09:18
Labas rytas :)
Pavakariams buvo kviečių trapučiai. Pagalvojau, kad ai, gi čia lengvas užkandis, bet paskui kai pagal duotą svorį pamačiau, kiek jų reikia suvalgyt, tai supratau, kad apsišoviau, visko net neįveikiau :)
Šiandien pavakariams bandysiu keptą cukiniją, tik ne 1kg, kaip nurodyta, o mažiau pasiruošiau. Užtai poryt bus obuolys - ir manau, kad obuolys pas mane bus dažnai, nes jų tikrai galiu kad ir du suvalgyt :)

O su vandeniu tai sakyčiau kad gerai pas mane. Nurodyta 2000ml. Šiaip aš ir taip dažniiausiai į dieną išgeriu kokius šešis puodukus vandens, kai darbe esu, pasistatau prie kompo ir gurkšnoju. Tas mano puodukas gal nepilnai 300ml. Tai čia jau beveik ta norma ir gaunasi. Savaitgaliais mažiau išgeriu
2016-04-07 08:54:49
Aš siūlau parašyti kilo.lt (žinutės skiltis), kad tiesiog negalėjai tiek suvalgyti - manau, kad pakeis - sumažins kiekius (manęs šiaip jie patys paklausė ar tai po dienos ar dviejų ar ne per daug) :)
2016-04-07 09:07:49
wow, mano pavakariai - visada obuolys. prieš sportą suvalgau pavakariams vieną bananą.
2016-04-07 09:48:39
Tai jau ir pas mane bus obuolys ar kažkas panašaus, nes po pusę kilo morkų ar kilą cukinijų - tai kur jau čia :D
O su kilo komanda susirašom, patys kalbina, klausia ir aš klausiu, tai sakė, kad galiu mažinti kruopų ir daržovių, jei neįveikiu tiek, kiek parašyta :) Tai teisingai padariau cukinijas sumažindama :)
2016-04-07 13:16:09
O ar sportuoji Flower?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS