Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apimtis mažinantis mokslininkas
2016-04-18 01:14:12
Na va savaitgalis...
Pradirbau visą savaitgalį. Emocinę savijautą dabar įvertinau kaip blogą (kur ji bus gera kai pradirbi po 12+ valandų ir žinai, kad ryt laukia ir sunki diena, o ir darbas dar nebaigtas) tai už tai gavau -5 balus.
Na, o su disciplina tai...norint grįžti atgal pirmiausia reikia nustot save kaltinti, neieškot stebuklų, o priimt realybę, kad va dabar yra taip kaip yra, o kai jau priimi realybę (susitaikai) tada galima galvoti kaip čia ją po truputį keisti (per beveik 4-is mėnesius jei gavosi tai per savaitę visko atgal nesugrąžinsi).
Tai va tiek :)
Šiandien užteks, reik eit miegot, nes anksti keltis...
2016-04-19 09:23:31
oho, labai nemenkai visko veiki. susimotyvavau ir aš. einu ruošti paskaitų.
2016-04-20 16:21:59
Na va įpusėjo jau savaitė...pirmadienis, antradienis praėjo tradiciškai - iš namų išeita truputį po septynių pirmadienį ir devintą antradienį, o grįžta apie pusę dešimtos vakaro. Šiandien net neisiu į treniruotes į kurias trečiadieniais būtinai stengiuosi nueiti, nes turiu vėl darbo iki vėlumos. Ketvirtadienį vėl veiklos bus iki vėlumos, penktadienį taip pat.
Savaitgalį tikiuosi pavyks pailsėti :)
Mitybos plano laikausi, vandens geriu, o judu tiek kiek yra sveikatos ir laiko.
2016-04-21 12:04:33
Mano galva, puikiai laikaisi. Aukščiau nosį!!!! Tuoj atšils ir bus geriau :)
2016-04-21 12:04:38
2016-04-21 12:04:42
2016-04-21 15:53:38
Ačiū už palaikymą :)
Svarbiausia, kad pats regiu šviesą tunelio gale - viskas sąlyginai palengvės po pirmo gegužės savaitgalio :)
2016-04-24 11:29:51
Sveiki,
taigi savaitgalis :)
Savaitgalis kurio metu nedirbau, tad vakar išėjau pasivaikščioti tai nuėjau virš 10-ies kilometrų (atrodo tiek).
Bevaikščiodamas vos nepamiršau, kad reikia pavakarius valgyti :)
Toliau fiziniai pokyčiai
Svoris sumažėjo iki 128km (jau -11kg, nuo paskutinio matavimo -2kg). Apimtys irgi mažėjo beveik visur: klubai -1cm, liemuo -2cm, krutinė -1cm, šlaunys -2cm, rankos -0cm (buvo 41cm, tiek ir liko).
Ką veiksiu šiandien? Vakar buvo visai geras oras, o šiandien jis jau suprastėjo (vakar saulės buvo, o šiandien apsiniaukę ir dar rodos šiek tiek lyja) tai kažką reikės galvoti :)
Gražaus likusio savaitgalio :)
2016-04-24 13:32:36
oho kokie puikūs rezultatai. Taip ir toliau, užtikrintai. Gražaus likusio savaitgalio :)
2016-04-24 17:55:02
sveiki,
žaviuosi PhD ryžtu ir nesenkančia energija. O kad taip man. per dvi savaites nukrito 2 kg, bet teko pagulėti ligoninėje tai viskas šuniui ant uodegos. Vėl 2 kg pas mane.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS