Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Apimtis mažinantis mokslininkas
2016-04-08 09:25:44
dėl svorio kritimo - manau, kad kris ir toliau. jei anksčiau maitindavaisi nesistemingai, dabar organizmas valosi. bent man taip buvo - iš pradžių labai nukrito ir susitvarkė viskas, nes valgydavau kaip šiukšlių dėžė. man dar padėjo mąstyti, kad tokie pakeitimai nėra trumpalaikės priemonės kuo greičiau numesti svorio, o naujas gyvenimo būdas. Nesijaudinau, ar greit nukris, nusprendžiau, kad per laiką, laikantis sistemos, nukris.

labai smalsu paklausti, kokioje srityje specializuojasi jaunasis mokslininkas
2016-04-08 10:04:56
Specializuojuosi sveikatos psichologijos srityje.
Na tai taip - iš esmės esu ir anksčiau nusipurtęs to svorio ir čia atėjau tam, kad galiausiai vieną kartą susitvarkyti mitybą, kad nusipurtymų daugiau nebereikėtų kartot. Dėl to ir mitybos planui man buvo būtina sąlyga, kad nejausčiau su juo jokio psichologinio diskomforto - alkio jausmo, baisiai neskanaus maisto (patiekalų skoniai aišku skiriasi - vieni skanesni - kiti ne tokie, bet pvz., trečiadienį buvęs juodųjų lešių troškinys su daržovėmis buvo labai man neskanus - tai jį ir pasikeičiau) ir, kad receptai nebūtų komplikuoti ir nereikėtų jiems asmeninio vyrėjo (arba pačiam juo būti) :)
2016-04-08 10:24:18
Tai įsivaizduoju, kaip faina tuos 6 numetus :) Taip, 6 maišiukai cukraus po 1kg - nemažai :)
2016-04-08 10:56:34
Tai, kad pačiam tai sunkiai kažkaip pasistebi tie -6kg. Geriau matysiu kitą penktadienį, nes reikės fotografuotis tai jau bus galima vaizdžiai palyginti skirtumus :)
2016-04-08 12:47:46
Saunuolis, sveikinu!!!!
2016-04-09 11:05:00
Ačiū :)
Penktadienis: Sudalyvauta Les Mills BodyPump treniruotėje - viena iš nedaugelio savaičių kai pavyko joje sudalyvauti bent kartą nors seniau eidavau po 2 kartus į savaitę kai galimybės leido, o dabar atėjau gal kokius du mėnesius joje nebuvęs ir dar į improvizuotą versiją (su papildomais pasunkinimais).
Taip pat atrastas nuostabus aitriųjų paprikų padažas - 100ml tik 18kcal ir jokio cukraus, bet tiek per vieną kartą net suvartot vargu ar pavyktų :)
2016-04-09 11:32:12
o kur rasti tokio padažo?
2016-04-09 15:52:38
Aš jo pirkau IKI parduotuvėje, bet esu matęs jo ir Maximoje ir manau, kad bet kurioje kitoje didesnėje parduotuvėje jo būtų galima rasti.
Santa Maria aitriųjų paprikų padažas TEX MEX (85ml).
Buteliuko paveiksliukas: https://www.barbora.lt/api/v2/Image/View/8def55a0-ecd0-4054-b53a-b1a6dfa3f2eb
P.S. Dėl kalorijų pasirodo truputį melavau - barbora.lt teigia, kad 100ml yra 15kcal (ne 18).
2016-04-11 19:08:20
Taigi savaitgalis
Dirbau, patyriau daug džiaugsmo, nes priėmė du straipsnius (po recenzavimo) į aukšto lygio žurnalus :)
Mityba: VIskas tvarkoje, plano laikiausi :)
Sportas: Irgi viskas gerai - sekmadienį nuėjau pabėgioti, pasivaikščiojau. Šeštadienį irgi krutėjau :)
2016-04-11 22:21:39
Saunuolis, pradzia gera. Dabar gal kiek ir ankstoka, bet siaip jau labai naudinga kuno sudeties analize pasidaryti- koks procentas raumenu/riebalu/vidiniu riebalu ir i tai orientuoti savo tikslus.Kg apskritai ne viska pasako. Daremes mes cia senbuves, ne viena rezultatai ir nustebino ir pagal tai ir savo tikslus keitem.
o man smalsu kokie tie straipsniai?bent jau apie ka? vis tiek saunuolis- sieki karjeros moksluose ir susigriebei ir mityba susitvarkyti. palaikom abiem rankom!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS