Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lieknėjimas virš 45 metų
2016-06-15 21:47:51
Sveikutės.Pasidomėjau kaip jūsų forume jaučiasi norinčios numesti svorį .tiesiog sudomino pavadinimas- virš 45 :) .aš čia jau dešimtas mėnuo, ir man jau beveik 55 metai.per pirmus 3 mėn nutirpo 17 kg, paskui švenčių maratonas, svoris sustojo, o pavasarį nebeliko laiko taip kruopščiai savimi pasirūpinti, tai valgant tik apytiksliai , ir neišgeriant reikiamo kiekio vandens -svoris šoktelėjo :( sugrįžo 4 kg.Negalėjau daryti pratimų, nes skaudėjo pečių sąnariai, negalėjau pakelt rankų, dabar suskaudo nugarą.Tikiuosi vėl gryžti prie kilo lt , Privalau rūpintis savimi, nes daug geresnė sveikata vykdant komandos nurodymus.Nepasiduokite- pirmyn :)
2016-06-22 20:57:13
Sveikos, as jau beveik 4 men. cia, numesta 11 kg. aisku dziaugiuosi, nors galėtų būti ir daugiau. ,,Bet palengvėjus ir ant tiek - daug smagiau gyventi. Dar tikslas numesti 10 kg. MAno ūgis 164cm, o svoris dabar 74 kg. nemažas viršsvoris dar....Bet su amžium gal ir gerai, kad iš lėto krenta svoris, mažiau raukšlių:))
2016-06-23 09:55:00
Labas Herera :-). Smagu, kad tau pavyko tiek numesti, labai džiaugiuosi. Mano ūgis toks pat ir svoris panašus 72. Ir numečiau tiek, kiek tu, tik per daug ilgesnį laiką. Tik nesustok ir tau pavyks tuos 10 atsikratyt. Ne taip, kaip man. Stabtelėjau atsikvėpti ir pastrigau, ties tuo skaičiumi. Daug gyvenimo įvykių ir...... pritrūkau motyvacijos. Nepriaugu, bet ir neinu žemyn. Forume kas mane palaikė laimingos išėjo iš projekto......
2016-06-28 08:49:45
Labas,
jungiuosi ir aš į komandą - kam virš 45 m.
2016-06-28 15:59:15
Sveika Jūržole. Linkiu tau sėkmės. Papasakok apie save :-)
2016-06-28 21:44:30
Labas,
nusibodo būti apvaliai, nors iš tiesų nesu labai jau minkšta, bet norėčiau apie 10 kg palengvėti. Žinau kaip tą padaryti, bet trūksta valios, todėl tikiuosi, kad dabar pavyks :)
2016-06-29 10:00:14
Labai jau mažai papasakojai :-). Gal gali daugiau, kas tave čia atvedė, koks svoris, ūgis, kokie tavo tikslai. Laukiam prisistatymo :-).
2016-07-31 19:30:06
Sveikos, smagu paskaityti kaip jaučiasi tos, kam virš 45 :-) Anksčiau šios temos nepastebėjau. Aš taip pat prisijungiau prie kilo.lt. Nors noriu numesti nedaug, tikiuosi, kad su šia programa sugebėsiu išlaikyti norima svorį. Tik bijau, kad raukšlių padaugėjo :-S
2016-07-31 21:27:13
Sveikos :) aš irgi prisijungiu prie svorio metimo. Laukiu mitybos ir sporto planų. Man 45 metai, ūgis 166 cm, sveriu 85 kg. Pasinaudosiu vienos jūsų patarimu ir svorį suskirstysiu į etapus. Pradžiai noriu numesti iki 77 kg. Motyvacijos daug, bet savim labai nepasitikiu. Labai jau daug bandymų buvo.
2016-08-01 00:24:14
Sveiki visi ir visos, nusprendžiau prisistatyti ir aš. Ilgą laiką buvau nesisvėrusi ir nelabai sukau galvą dėl svorio. Sunerimti privertė po žiemos susitraukęs maudomukas. Tada jau pasisvėriau ir paaiškėjo, kad pasiekiau rekordą - 98 kg. Atsisakiau pyragų, miltų, cukraus. Numečiau 2 kg. Tada susitikau pusseserę, kilo numetusią 15 kg. Kitą dieną ir aš čia atsidūriau. Tai buvo birželio 21 d. Dabar sveriu 90 kg (ūgis 170). Dar ilgai čia man tikriausiai reikės būti, bet jau džiaugiuosi palaisvėjusiais rūbais.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS