Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lieknėjimas virš 45 metų
2016-04-04 21:40:23
Sveikutės, noriu įsijungti į jūsų šaunų būrį. Aš dar tik pirma diena. Tiesiog labai noriu numesti svorio, bet širdis kažko nerami. Visgi metai ne jauniklės. Supratau aš tokia ne viena, tad būry pasitariant viskas bus gerai. Tik pirmyn. Padrasinkim viena kitą
2016-04-04 22:13:12
Na taip, labai geras Piešinio patarimas dalinti tikslą į etapus. Gal ir man reikės susigalvoti dar kokį žingsnį, gal iššūkį.
Kažkuri čia klausėte kaip man sekasi. Mano tikslas buvo mažas -7 kg. Pasiekiau per 2 mėn. dabar svorio palaikymo etapas. Bet tos Velykos, ach kaip nusimušiau nuo ritmo. Dar galėčiau bent 2 kg numesti virš normos, iš pradžių galvojau veidas bus labai baisus, bet matyt subalansuota mityba neleido suraganėti. Reikės susiimti ir grįžti prie svorio mažinimo režimo.
Tai pasilaikydamos keliaukim drauge.
2016-04-07 20:52:57
Sveika prisijungusi Dovka. Svarbu, kad tik noras didelis butu numesti svorio, tai manau ir pavyks. Po truputį ir bus...rezultatas. Beje koks Tavo tikslas? Man tai tik po truputį krenta svoris - į savaitę po ~ 700 g. Nors sportuoju 3 k./savaitę.
2016-04-07 20:53:02
Sveika prisijungusi Dovka. Svarbu, kad tik noras didelis butu numesti svorio, tai manau ir pavyks. Po truputį ir bus...rezultatas. Beje koks Tavo tikslas? Man tai tik po truputį krenta svoris - į savaitę po ~ 700 g. Nors sportuoju 3 k./savaitę.
2016-04-07 20:53:07
2016-04-07 20:53:07
2016-04-07 20:53:12
2016-04-23 16:26:11
Jau beveik 2 men. esu su kilo.lt. Pamečiau apie 6 kg. Kažkaip lėtokai svoris krenta nors ir sportuoju. Iki tikslo dar toli...Bet pirmyn!!
2016-04-25 18:34:30
sveika Herera, Du mėn. ir minus 6 kg, tai ne taip ir mažai. O man tai liūdna. per 2 sav. nukrito 2 kg, bet teko pagulėti ligoninėj ir še kad nori, jie jau pas mane ir juokias iš manęs. Tad nuo šiandie viskas iš naujo. Svoris krinta super sunkiai, vis nurašau amžiui. Tad startuoju su 74 kg. kaip ra6ai iki tikslo toli bet pirmyn. Pasidžiaugiant, pabarant viena kitą, pečius suremkim ir bus viskas ok.
2016-06-15 14:57:11
Va ir aš dėl amžiaus suabejojau. Sportuoju 3 kartus ir dar aerobika 1 kartą per savaitę ir nežinau ar jau čia senatvė, ar ... Raumenys skauda ir skauda. Nejaučiu, kad daryti pratimus man būtų kažkiek lengviau, ar kūnas taptų stipresnis. Truputį liūdna
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS