Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lieknėjimas virš 45 metų
2016-03-30 04:31:27
Sveiki, aš jau esu čia apie mėnesį, pavyko atsikratyti ~ 3,5 kg. Mažoka. Startavau su 85kg, ūgis - 164m. Sakau su amžium turbūt medžiagų apykaita silpnėja. Gal yra kitų patirčių? Kokius vitaminus, papildus vartojat metant svorį?
2016-03-30 09:23:21
Protingas svorio metimas 1 proc. bendros kūno masės per savaitę.jeigu svoris metamas greitai, tai jis kris raumenų, o ne riebalinio sluoksnio sąskaita,

2016-03-30 18:13:58
Visiems viena taisyklė: MĖ (mažiau ėsk) — ar tu jaunas ar senas.
Amžius daro savo. Jei anksčiau užtekdavo užsikrauti daug darbų ir atsisakyti pusryčių, dar pietus pamažini ir kitą dieną apetitas sumažėja. Žiūrėk per savaitę ir nėra kelių kg. Dabar kitaip. Dabar reikia raumenukams darbo, kad būtų kas suvalgo lašinius. Medžiagų apykaita lėtėja, nes lėtėjam patys: juk nebėgi ristele iki autobuso ar namie iš vieno kambario į kitą kaip paaugliai. Kiek vaikštom pėsčiomis? Tikrai ne tiek, kiek prieš 20-30 metų. Užsidirbom automobiliui...
Per daug metų užsiauginom lašinius, ne per savaitę numesim. Aš jokių papildų nevartoju, nes niekas nepaskatins apykaitos taip, kaip judėjimas. Mityba čia subalansuota ir pilnavertė. Dabar tik supratau kokį niekalą valgydavau, iš kur kildavo visokios sveikatos problemos (sąnarių skausmai, hypoglikemija, ferodeficitinė anemija (hemoglobinas 80, kai gerai — 90), refliuksas).
Nors 2 kilogramai į mėnesį, per metus visas kalnas. Išvada tradicinė: judam daugiau, valgom mažiau, džiaugiamės pavasariu, apsišarvuojam motyvacija ir kilogramai bus sunaikinti!
2016-03-31 18:27:06
aha, dar radau kelias ,,vis dar jaunas,, ir man virs 45, atsikraciau nemazai- amzius niekuo detas! 3,5kg per menesi puikus tempas, tik motyvacijos neprarask ir viskas bus gerai!
jokiu vitaminu papildu kokteiliu etc ne i burna neemiau,. o kam?ramiai laikomes kilo programos ir kg patys nulips
sekmes!
2016-04-01 18:10:40
sveikos merginos. Jungiuosi ir as .....startuoju su.......112 kg :) ugis-172, amzius ....- 45 buvo jau seniai...:) Tikiuosi kaip nors pamesti per paskutinius 10 metu prisirinktus 35 kg....gal ne visai visus, nors kazkiek :) Smagu matyti po truputi mazejancius svarstykliu skaicius :) Sekmes mums visiems! Gero savaitgalio!
2016-04-01 19:31:01
O kaip sekasi kitom kolegėm? Naktakis - Jus jau pora mėnesių čia, ar daug pametėt svorio? O Jūs Piešiny- kaip matau jau nuo seniai cia, ar pavyko pasiekti norimą svorį?
2016-04-01 19:32:50
Lole - sėkmės startavus!
2016-04-01 19:42:18
sveikutes naujokes, ir jums linkejimai ir grazaus pavasario!
taip, as cia nuo liepos pradzios, pirmini tiksla-numest 25kg pasiekiau. siuo metu uzsiemus svorio islaikymu, sportu ir priezasciu, lemusiu emocini valgyma visisku eliminavimu.
2016-04-04 14:21:36
Herera, aciu :)
Piesinys, zaviuosi Tavo valia ir uzsispyrimu. Pavyks ir man....labai tikiuosi :)
Vakar buvau dideleje sventeje, ir nesuvalgiau nei kasnelio maisto! Tiesiog buvo ne maitinimosi laikas :) Vakare paragavau maza kasneli parsinesto pyrago , na, sugriesijau, bet vistiek dziaugiuosi, kad neprisirijau kaip karve :) Geros dienos ir sekmingos savaites visoms!
2016-04-04 19:38:23
pavyks, merginos, ir jums, pamatysit.
pabandykit savo tiksla isskaidyti i etapus, ir po kiekvieno etapo kazkuom save apdovanti
as startavau su 90kg. zinojau, kad 72kg yra perejimo riba i man sveiko svorio zona o 66kg yra idealus svoris.
uzsiregistravau, galvodama, kad jau nors 20kg numest ir islipt is virssvorio.
pirma stotele buvo min 10kg
antra- dar min 8kg-pasiekta toji riba
trecia-dar min 2-kg ir tai buvo tikslas-,,bent jau,,
tuomet pamasciau eiti toliau
dar min 4kg, pasiekus 66kg pamaniau- gana.
kadangi ruosiaus i Lietuva, tai mitybos nekeiciau, tad tas paskutinis 25tasis kg nulipo pats...

isskaidykit ir jus savo tikslus- ir lengviau bus ir motyvacija didesne atsiras.
Pavyks!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS