Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Pavasario issukis
2016-03-02 20:07:49
virti burokėliai su feta! :D mano įkeltas receptas. jė!
2016-03-03 20:31:05
Trecioji diena. Kovo 3 d.

Negaliu nustot didziuotis savimi, jau trys dienos be saldainio, sokoladuko ar bandeles!!! Visada buvau didziausia smalize pasaulyje. Net sakydavau, kad jei po pietu nesuvalgau ko nors skanaus, reiskia isvis nevalgiau :D Kasdien turedavau suvalgyt bent po saldaini, o kai suvalgydavau viena, tada antra, trecia sesta ir be pabaigos. Saldumynams saiko neturiu :( Na, o dabar jau trys dienos as be ju. Siandien ypac dziaugiuosi, kadangi sugebejau atsispirti nesuvalgius saldainio, kai sie gulejo pries pat nosi ;D

Siandienos meniu.
Pusryciai 8.30 val. avizine kose su migdolais, uogomis ir siek tiek medaus. Labai skaniai suvalgiau ir jauciausi soti visas tris valandas iki priespieciu.
Priespieciai 12 val. obuolys.
Pietus 14 val. Labai labai skanus! Silke su avokadu ir kiausiniu, labai patiko, o ir labai sotu.
Pavakariai 19 val. siandien siek tiek susivelinau, nes turejau ivairiu reikaliuku. Valgiau keptas morkas. Taip pat labai megstu morkas, jo saldzios ir savotiskai atstoja saldumynus, ypac keptos.
Vakariene laukia 21 val. pomidorai idaryti varske. Laukiu nesulaukiu, kada galesiu paragauti, niekada nesu valgiusi pomidoro su varske ;D

Beje, per visa diena isgerta daug daug vandens ir nulis kavos ;)))

Fizinis aktyvumas - pasivaiksciojimas lauke, nueita beveik 4 km, funkcine treniruote.

Jauciuosi puikiai, noro lsveikai maitintis ir sportuoti nepraradau. Vis laukiu naujos dienos, noriu nauju potyriu ir rezultatu :)

Su meile,
S.K.
2016-03-04 09:41:26
Koks idomus tavo meniu Audrey. Kiek kaloriju turi sunaudoti per diena?
Kava nera blogai, 2 puodeliai per diena yra optimalu. Ji netgi padeda mesti svori (aisku be cukraus ir pieno), o pries treniruotes netgi suteikia energijos. Vandens kieki pasirink sau optimalu toki, kad negertum per prievarta. Del vandens kiekio nera vieningos nuomones, jo reikia isgerti pakankamai, bet nepadauginti.
2016-03-04 09:59:55
Tikrai idomu kiek kcal tavo dieta, as irgi noreciau silkes su avokadu.
Man jau sunku vakarais be saldumynu.
2016-03-04 10:20:52
mano kaloriju kiekis per diena 1200 ;)) Manau prasysiu, kad siek tiek pamazintu, nes ir porcijos truputi didokos...
Kavos as gerti nenoriu, nemegstu jos, rtkarciai isgerdavau tik savaitgaliais su pienu, vietoj jos gerdavau zalia arbata, bet ir tos dabar nebesinori ;)
Vandens geriu daug, bet ne per prievarta, geriu tada, kada noriu, visada daug gerdavau. Sunkaisuia tik dabar priprasti negerti tik pavalgius, anksciau visada uzsigerdavau maista ;)
aciu uz jusu komentarus, kaip jums sekasi programa, koks jusu meniu?
2016-03-04 10:20:55
mano kaloriju kiekis per diena 1200 ;)) Manau prasysiu, kad siek tiek pamazintu, nes ir porcijos truputi didokos...
Kavos as gerti nenoriu, nemegstu jos, rtkarciai isgerdavau tik savaitgaliais su pienu, vietoj jos gerdavau zalia arbata, bet ir tos dabar nebesinori ;)
Vandens geriu daug, bet ne per prievarta, geriu tada, kada noriu, visada daug gerdavau. Sunkaisuia tik dabar priprasti negerti tik pavalgius, anksciau visada uzsigerdavau maista ;)
aciu uz jusu komentarus, kaip jums sekasi programa, koks jusu meniu?
2016-03-04 10:30:46
Hmm tik 1200 ir koks ivairus meniu :) O avizine kose su riesutais, medum ir uogomis itelpa i 200 kcal?
1200 kcal yra minimumas, o pati irgi nesumazink, nes rezultatas bus priesingas nei tikiesi, svoris arba sustos, arba vos suvalgius kazka daugiau prades dideti. Kunas ijungs bado rezima ir kaups viska ka tik gauna. 1200 kcal yra realiai lovoje gulinciam zmogui, jei zmogus juda, sportuoja, turi suvartoti daugiau.
2016-03-04 10:42:54
oho, mane irgi nustebino meniu. skamba labai skaniai. mano tai toks vienodas (gal dėl to pastaruoju metu ėmiau labai nesilaikyt). ir 1200 kcal... mano 1500.
2016-03-04 11:00:57
Nora, labai aciu jums uz patarimus, as cia dar naujoke, tai man labai idomu visu nuomones ir komentarai ;) avizine kose su uogomis ir riesutais 227 kalorijos..
O tai kodel kazin cia mano toks iskirtinis meniu ;D ka valgote jus?
2016-03-04 11:15:42
meniu galima pasikeisti pačiai. tai aš atitinkamai tiek kaitaliojau savo meniu, kad pamečiau gal jau esmę :) taip pat, kadangi mažai laiko, tai galiausiai padariau jį tokį, kad visos dienos vienodos ir kiek praradau motyvaciją.

pvz.: pusryčiams avižinė košė su bananu/priešpiečiams vaisius/riešutai; pietums iš viso nebežinau ką valgau: kiaušinienę arba darbe valgykloj; pavakariams - obuolys; vakarienei kiaušiniai, virti arba kepti, taip jau kokį pusmetį.

tai ir skamba tavo meniu, kaip labai įvairus ir įdomus :)

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS