Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2016-03-15 20:39:24
aš jau seniai sau nieko nepirkau. nors meluoju, praeitą mėnesį nusipirkau auskarus. nupirkau dovanų mylimiems vaikams. kaip ir viskas gal. iš šiandien nusipirkau pyragą. sūrio pyragą su karamele. ir suvalgiau su didele meile. aš kilo.lt nuo birželio, bet mano sistemoje nėra lucky day. aš pasirinkus ne patį griežčiausią, bet griežtą režimą. kitaip tariant, žiūriu į dalykus rimtai :D (kaip į viską gyvenime; kaip man sako visi kas netingi - atsipalaiduuuoooook). bet jau norėčiau naujos suknelės. nes turiu gal 5 ir jas vis pakeisdama nešioju. bet kol kas gražių nemačiau, tai ramu. (kelnes nešioju, kai šalta, kai važiuoju pabūt su šeima ar važiuoju į treniruotę, ar kai labai jauku, ir nesvarbu kas ką apie mane pagalvos. gal ir nepakeliui su mano feminizmu, but I don't caareeee tra la la)
2016-03-15 20:40:41
mini šakočiukas. bandau įsivaizduoti.
2016-03-15 21:55:22
va dabar supratau kaip atsiranda tas svecias, rasai zinute neprisijungusi ir traktuoja kaip svecia
2016-03-16 08:25:06
Šį mėnesį - mažas rankinukas, kelios knygos.
Sekantį ar dar sekantį - metas pasirūpinti spintos turiniu pavasario-vasaros sezonui.
2016-03-16 14:36:58
Na kągi, mano pirkiniai:
-2ru2ra suknelė apie kurią seniai svajojau, bet visad gailėdavau pinigų. Bet jei jau telpu į S dydį, tai nusprendžiau, kad jos esu verta :)
-batai (laiveliai). Be jų gyventi negaliu, nes labai nemėgstu aukštakulnių. Laiveliai patogiausia, ką esu atradus. Juos perku ne dažnai, bet visada kokybiškus. Kadangi vienus jau nešiojau 3 sezonus, nusprendžiau, kad laikas atsinaujinti!
-rankinė. Mhmm.. buvo graži. Labai retai randu sau patinkančią, tai ir pirkau. Talpi, nešiojama ir su trumpa ir su ilga rankena, kas yra labai patogu. Tinka visiems sezonama, nes rankinės niekada nekeičiu, nes joje tiek daug dalykėlių, kad neturiu kantrybės nuolat ją perkraustyti.
-džinsai. Dėl jų ir važiavau į parduotuvę, nes prieš tai buvę jau didelį ir labai smuko, kadangi juose buvo mažai elastano. Mirtinai reikėjo :)
-šešėliai akims. Pasitaikė nebloga spalvų paletė :D o senieji jau į pabaigą.
-Statoil degalinės dešrainis. Juk tiek matavausi visko, tiek kalorijų sudeginau vaikščiodama, TIKRAI nusipelniau :) čia ne į temą šitas pirkinys, bet tuo pačiu netgi labai į temą.

Ką dar noriu pirkti:
-striukytė pavasariui, nes jokios jau neturiu.
-megztinukas. Nusižiūrėjau, bet pagailėjau pinigų. Bet artimiausiu metu jaučiu užsuksiu jo prigriebti. Toooks gražus, gero audinio, su minimaliu blizgučiu. Niekada nemėgau blizgučių jokiame rube. Bet dabar žiauriai noriu kažko šiek tiek blizgančio. Manau, pavasarinis sindromas :)
2016-03-17 13:38:52
oi kokios jus fainutes.ach ,kaip gaila,kad ne Lietuvoje gyvenu, suorganizuociau jums baliu...nors ka gali zinoti...
5 sukneles, ach.ach ach..pas mane 3 kelnes, reiktu dar 2 ,bet pinigeliai nuejo knygoms, tai dabar sedziu ausis suglaudus, iki vasaros gal istempsiu, o vasarai reikes vel rubeliu, gal nepriaugsiu atgal(tfu tfu tfu...)
sau pasizadejau suknyte kaip priza,tad reikia dar pasistengti. visai nebloga ideja tokia ismani saskaita, reiks ir man slapciom pinigelius nuplukdyti, juk apsirengti, dievazi, nera kuom!
2016-03-21 16:04:38
Nežianau ar man vienai, ar ir kitiems npenktadienį neveikė kilo.lt puslapis. Kadangi namie kompo neturiu, tai Jums negalėjau prisiduoti penktadienį. Tad tą darau dabar. Sverimasis ir matavimasis vko penktadienį :)

4 savaitė: 58,4 kg 86x64,5x97 (53,5)
3 savaitė: 58,6 kg 86x64,5x98 (53,5)
2 savaitė. 58,6 kg 86x65x98 (53,5)
1 savaitė. 59 kg 86x65x99 (53,5) (krūtinė x liemuo x klubai (šlaunys))

Šiek tiek pajudėjau į priekį :)

Kaip jau minėjau anksčiau, pradėjau sportuoti su treneriu. Tai galiu pasakyti, kad mano sportas anksčiau buvo kaip vaikų žaidimai. Kadangi po treniruočių labai skauda kojų raumenis (jau pradedu nemėgti "kojų dienos"), man patarė pasidaryti kojų masažą. Nu ok, galvoju. Turiu namuose tokį masažuoklį, kurį stumdai ant ratukų. Tie ratukai tokie kaip kietos gumos, su tokiais mini rutuliukais. Nu ką, masažavausi aš tas kojas kas vakarą nuo penktadienio po 30 min žiūrėdama televizorių, laikas prabėga nejučia, raumenys atsipalaiduoja, visai faina. Kadangi tai panašu į limfodrenažinį masažą, tai šiek tiek masažuojant skauda. Vakar masažuojant skaudėjo stipriau, bet galvoju gerai, viskas juda. Atsikeliu ryte - kojos mėlynos :) tokiais nedideliais mėlynais taškeliais nusėta visa vidinė šlaudų dalis (ta, kurioje daugiausiai riebaliuko). :) tai jau nežinau kaip su tuo masažu toliau bus :))))

kaip Jums sekas?
2016-03-29 15:18:25
Jau gerokai po penktadienio, bet prisiduodu tik dabar. Bet matavausi ir svėriausi penktadienį:

5 savaitė: 58,4 kg 86x64,5x97 (53,5)
4 savaitė: 58,4 kg 86x64,5x97 (53,5)
3 savaitė: 58,6 kg 86x64,5x98 (53,5)
2 savaitė. 58,6 kg 86x65x98 (53,5)
1 savaitė. 59 kg 86x65x99 (53,5) (krūtinė x liemuo x klubai (šlaunys))

Taigi, nė žingsnelio į priekį.. Nežinau. Atrodo nemažai sportuoju (4 kartus per savaitę) ir tikrai aktyviai, sąžiningai, bet net apimtyse pokyčio nėra. Tikiuosi, kad apimtys keičiasi tose vietose, kurių nematuoju :)

Penktadienis jau visai šalia, bet šį kartą jo net bijau, nes per velykas labai daug kam neatsispyriau. Bet per ilgąjį savaitgalį sporto salę pasiekiau net du kartus :)
2016-03-29 15:23:50
Jei saziningai sportuoji, tai galvos nesuk del skaiciuku :) As irgi kai pradejau sportuoti 4 kartus per savaite, tai nei apimtys nemazejo, o kg dar ir padidejo :) bet figura akivaizdziai pagrazejo
2016-03-30 10:15:28
o kuo skiriasi tavo treniruotes su treneriu? Ar svorius didesnius naudoji, ar pratimu darymas taisyklingai sunkina jas?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS