Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2016-03-10 12:13:30
Tiesa, kadangi rytoj laisvadienis ir neprieisiu prie kompo, tai vietoj rytojaus pasisveriau ir pasimatavau šiandien. Svoris nepajudėjo nei iš vietos, bet liemens apimtis sumažėjo 0,5 cm. Tad tikiuosi, kad progresas yra :)

3 savaitė: 58,6 kg 86x64,5x98 (53,5)
2 savaitė. 58,6 kg 86x65x98 (53,5)
1 savaitė. 59 kg 86x65x99 (53,5) (krūtinė x liemuo x klubai (šlaunys))
2016-03-10 12:33:34
Pagal kuno analize matosi, kad riebalu % per didelis, geriausia yra apie 20 %, stai todel ir tau atrodo su tokiu kg skaiciumi, kad turi per daug riebaliuku. Patariu kg maziau ziureti, daugiau sportuoti ir stebeti apimtis, labiausiai aisku liemens, kitos gali dideti, nes raumenis augs. Po menesio vel issitirti ir stebeti pokycius.
2016-03-10 13:52:45
Agne, ar gerai supratau, kad tavajame darbe tiriama Alzheimerio liga? Man tai rupi, nes ja serga mano mama, salia kitu ligu. Gal cia ir ne apie kilo, bet vis delto, kokios paskutines naujienos sioje srityje? Ir tyrimai- kokioje jie stadijoje? Suzinojus sia mamos diagnoze, perskaiciau viska, ka tik galejau sia tema rasti. Karta per menesi einu i vadinamaja Alzheimerio kavine- organizuojami ivairus informaciniai vakarai ir susitinka zmones, kuriems tai aktualu.
PAGARBA ir dideles sekmes tyrimuose!
2016-03-14 16:05:52
Sveiko, grįžau į darbus po savaitgalio. Savaitgalis buvo pilnas visko - ir paklydimų, ir atgalavimų, ir sugrįžimų, bet braukiu brūkšnį, viską pamirštu ir judu toliau.

Nora, o aš jau buvau apsidžiaugusi, kad pakliūnu į labai aiškią "žalią" zoną su savo 27 procentais. Na ką, jei negerai, reiškiasi toliau reikės dirbti. Bet jau nebaisu, prie sporto pripratau, dabar nebuvau 3 dienas, tai jau veržiuosi į salę :)

Piešinys, taip, tokius tyrimus darom kiek leidžia mūsų galimybės. Žinoma, kai atėjo ES lėšos, galimybės gerėja, turim neblogos įrangos, tad viskas juda į priekį. Kad nesuklaidinti - aš pati mokslininkė šioje srityje nesu, vykdau vadybinį projektų darbą, tad labiau kontroliuoju žmones, kad viskas būtų laiku, pagal planą, kad būtų ataskaitos ir pinigai :)

bet taip, užbaigėm projektą, kuriame aiškinomės Parkinsono ir Alzhaimerio ligų priežastis, kas jas įtakoja ir kodėl atsiranda baltymų pakitimai smegenyse, kurie ir sukelia šias ligas. Tyrimai, bet jau Lietuvoje, kolkas vykdomi tik mėgintuvėliuose. Liudna, bet kodėl konkrečiai atsiranda baltymų pakitimai, dar visiškai nėra aišku. Nors mokslininkai jau gali mėgintuvėlyje tuos baltymus (jei konkrečiai - alfa sinukleiną) visaip keisti (formą), "tampyti", tirti kas juos veikia, o kas ne, žmogaus organizmas yra daug sudėtingesnis, pilnas įvairiausių medžiagų, tad nustatyti konkrečias ligos priežastis ar paskirti gydymą dar yra sudėtinga. Bet, tikiu, kad pasaulis labai greitai juda į priekį ir, manau, kiniečiai pirmi atsakys į šį klausimą.

Pati asmeniškai esu susidūrusi su Alzhaimerio liga, antros pusės močiutei ji progresuoja labai greitai. Iš tikrųjų baisu ir labai liūdna ir už Jus, Piešinį.

O šiaip dirbam ir su kosmetika (tiksliau jos priedais), ir su vėžinėm - nevėžinėm ląstelėm, tad tikimės kažkada užkariauti pasaulį :)
2016-03-14 20:30:42
Agne, mane truputi stebina tavo skaiciai-ar tikrai riebalu procentas pas tave 27%? tuomet turetum butu neitiketinai lengvu kaulu! nors sakoma, nereikia lygintis, bet kadagi esu tavo ugio, kazkaip pasilyginu-paskutinis svertas svoris 65kg,, bet riebalu procentinis kiekis toks pats kaip tavo? mano ir kaulai sunkoki. o koks raumenu procentas? kiek suprantu esi jauna, priklausomai nuo amziaus riebalu procentas 23-30% yra norma.minimi 20% skirta atletam.
2016-03-14 20:31:48
o pasauli savo darbais jus uzkariausit- va nuo to ir turejau pradet!
2016-03-15 09:36:31
Sutinku Piesini, 20 % atletams, bet paziurejus i mane kazkokia isimtis. Mano 20 % bet nesu as jokia atlete, o ir tu minkstu riebaliuku pilna, o gal mano raumenukai minksti :D
2016-03-15 13:21:36
Gaila, kad neturiu su savim lapo iš sporto klubo, kuriame viskas detalizuota. Bet man matavo vandens kiekį, BMI ir riebalų procentą. Riebalų rodė 27% (16,7 kg)! Bet aš visai nenustembu, nes pas mane yra to lašinuko tikrai - tiek kojos man nepatinka, tiek "sparneliai" at nugaros :) šiandien pradėjau asmenines treniruotes su treneriu. Nepagailėjau keliasdešimt eurų, bet noriu išmokti daryti pratimus taisyklingai, kad iš tikrųjų būtų nauda :) kaip ir minėjau anksčiau, sportuoju 4 kartus per savaitę ir jau visai patinka, jaučiu kaip stiprėju, bet išvaizdoj realių pokyčių nematau. Manau, reikia nusifotografuoti kurią dieną ir palyginti nuotrauką su lapkričio mėnesiu (tada paskutinį kartą fotografavausi kilo.lt).

Ryte neiškenčiau ir pasisvėriau. Priaugau 800g! Na, bet dar ne penktadienis. Kadangi cheat day buvo stipri, tai gal dar nuo to užsilaikę.

Man jau išvis kažkoks pavasaris. Reikia taupyti pinigus, planuojam imti paskolą, bet išvariau apsipirkti, išleidau krūvą pinigų, bet jau taip norisi, juolab, kad dauguma drabužių didoki :) nežinau kaip čia sustoti visko norėti, bet dabar kažkaip pasileidau ant pirkimų visko, ko reik ir ko ne :)
2016-03-15 13:41:14
Na moterys jautrios pavasariui :) juk taip visko norisi :) o ypac ka lieknesne nei buvai....
As taupymui turiu atsidariusi naujas saskaitas, nezinau ar LT tokios yra, i viena saskaita pervedineju fiksuota pinigu suma atlyginimo diena, o kita sakaita tokia ismani - automatiskai pervedineja tam tikra suma nuo kiekvieno atsiskaitymo kortele (gali pasirinkti iki suapvalinimo, arba konkrecia suma uz kiekviena atsiskaityma), na o kas lieka, tas jau mano :D
2016-03-15 19:53:13
na ,grazutes, jei visko norisi, vadinasi esat tikros moterys! tai ko cia pergyvenat? o ka nusipirkot? va, as pradedu.o jus teskit.

ka Piesinys pirko Lietuvoje

-Vilnius in your pocket(vis tiek ta pati vakara pasiklydau)
-20 knygu(planavau 10)
-lentynele sokolado muziejaus produkcijos(l ir dar gavau dovanu daug-bus kuom valia ugdyti)
-4 lelytes sages(planavau 1, bet labai patiko)
-Sigutes Ach piestus puodukus(nesiskaito, nes dovanu namiskiams)
-paste mane ikalbejo nusipirkti veliava su nuolaida(pasidaviau, iskart ir panaudojau per kovo 11d.)
-2 verbas(planavau 1)
-maza asociuka su zibutem(neplanavau, bet del zibuciu)
-kaltas rozytes(nedriskit sakyt, kad kicas, man rozytes turi Ypatinga reiksme!)
-ragana ant supuokliu(neplanavau, bet nesusilaikiau, nosis kaip mano ir apskritai esu ragana, dviese smagiau bus)
-oro uoste dar mini sakociuka igrudau i rankinuka.

dabar dirbu virsvalandzius. na ir kas? uztat dziaugsmo daug.

o jus ka pirkot?

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS