Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Antra pradžia
2016-02-29 16:07:50
Sveikos merginos!

Po kokių 3 mėnesių pertraukos grįžtu į kilo.lt.

Šiek tiek priminsiu apie save - esu 170 cm ūgio, kilo.lt startavau turbūt rugsėjį ar spalį su 63 kg. Laikydamasi nustatytos mitybos iki lapkričio mėnesio pasiekiau 57,7 kg svorį. Tiesa, visiškai nesportavau. Galimybės sportuoti sporto klube nebuvo, o namuose nebuvo motyvacijos (kitaip sakant, tingėjau).

Gruodžio pirmos dienos buvo įtemtos ir atitrūkau ..iki dabar :) tiesa, nėra jau taip blogai, sveriu 59 kg. Lygiai 59 kg. Užsirašiau į sporto klubą, manau, bus daugiau motyvacijos gerai padirbėti ir bent šiek tiek sustangrinti kūną.

Mano tikslas - 55 kg. Abejoju ar tokį svorį pasieksiu, bet geriau siekti daugiau nei mažiau :)

Taigi grįžtu įgyvendinti savo tikslų :)

2016-02-29 16:12:08
Prisiduodu šiandien, bet sversiuosi ir matuosiuosi penktadieniais.

Svoris: 59 kg

Išmatavimai: 86x65x99 (53,5) (krūtinė x liemuo x klubai (šlaunys))
2016-03-01 13:16:12
Labas Agne, aš pradėjau nuo 62, tokio paties ūgio. Sveriu 53 (kai atsipalaiduoju per daug - 54). Tad tavo tikslai - labai realūs. sėkmės.
2016-03-02 14:49:48
Labas hh :) Oho kiek daug pasiekėt :) toks svoris būtų mano svajonė. Ar sportuojat? Per kiek laiko paiekėt tokį rezultatą?
Aš sportuoju sporto klube jau 3 savaites, tuo laiku valgiau daug maž pagal kilo.lt, pagal seną mitybos programą. Čia grįžau, nes 59 kg svoris nejuda iš vietos nei per kur jau 3 savaites. Nelabai suprantu kodėl. Gal dabar jau išsijudins, vistiek daugiau disciplinos, bet jau varo į neviltį...
2016-03-02 15:56:03
Jei nepasikeis mastymas ir ziuresite tik i skaiciukus, tai cia reiks grizti ne karta :) JUS NETURITE VIRSSVORIO. Taip, galbut netenkina jusu kai kurios kuno vietos, ar matomi lasinukai ne ten, kur reikia, bet jums nereikia mesti svorio, jums reikia mazinti riebalini sluoksni ir formuoti grazesne figura. Maitinates sveikai, sportuojate ir pasiekiate rezultatus :)
Sportuojant grazeja figura, dideja raumenu mase (o ji sveria daugiau nei riebalai) ir mazeja riebalinis sluoksnis. Mityba tikrai labai svarbi, bet ji turi buti tokia visada, o ne tik kai esate kilo.lt.
2016-03-03 13:09:00
Nora, ačiū už žinutę :) tai taip, net iš čia pradingus stengiausi maitintis sveikai. Priaugau per du gerus mėnesius nepilnai 1,5 kg, tai manau rezultatas neblogai išsilaikiau. Tad mitybos įpročiai tikrai pasikeitė. Tiesiog kai esu čia, esu labiau disciplinuota :)
Aš ir stengiuosi sau sakyti, kad auga raumeninė mase, bet čia nelabai realu per tris savaites man atrodo.
Manau, kad reikia sekti apimtis, o ne svorį?
2016-03-03 13:43:05
Riebalinio sluoksnio mazejima labiausiai atspindi liemens apimciu mazejimas, nuo kitu vietu truputi sunkiau ivertinti, nes raumuo irgi turi savo apimtis. Geriausia ziureti i pokycius veidrodyje, jei matai kad figura grazeja, vadinasi eini geru keliu :)
2016-03-03 14:12:58
Agne, aš čia nuo birželio, bet labiausiai nukrito svoris per pirmus pora mėnesių, o po to stabilizavosi ir mažėja po labai mažą truputi. dabar nebeturiu tikslo svorį mesti, tik jį palaikyti. sportuoju du kartus per savaitę, bet ne aktyviai sporto klube, o praktikuoju savo mėgstamus kovos menus. svorio numetimui, pagal mano patirtį, pirmiausiai svarbu mityba (mano buvo šlamsto valgymas naktimis), o sportas tvirtina kūna, gerina sveikatą.
2016-03-03 16:00:54
Nora, turbūt žinot kaip sunku save vertinti objektyviai :) bet jau laukiu rytojaus, nes labai noriu pasimatuoti apimtis :) ooo, kad būčiau pajudėjus bent per pusę centrimetro...

hh, šlamšto beveik esu atsisakius. Beveik reiškia, kad bet cheat day tikrai pripažįstu nutinka visko. Bet tik per Cheat day. :)

Man kažkaip labai sunku viso šlamšto atsisakyt. Per cheat day visada pusryčiams valgau blynus. Taip jų pasiilgstu. Bet dažniausiai visą savaitę svajoju apie šeštadienio cheat day, planuoju ką valgysiu ir t.t., bet dažniausiai to neįgyvendinu. Taip jau mėnesį laiko pas mane namie užsilaikę bulvių traškučiai ir mažas Grimbergen alaus buteliukas :)

2016-03-03 16:13:48
neišgyvenčiau viename bute su pakeliu chipsų :DDDD namie neturiu nieko tokio, ko negaliu valgyt. vakar pirmą kartą po gal pusmečio užsiėmiau emociniu valgymu, kad nuraminčiau liūdesius, tai emocinio valgymo objektas buvo kitos dienos pietums skirta silkė :D nes nieko daugiau nebuvo.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS