Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Julikon dienorastis
2014-04-12 16:03:06
nu as kelias savites buvau nukrypusi nuo maitinimosi plano ir nesportavau,tik i masazus vaiksciojau 2k i savaite su roll shaper.,dabar viskas gerai,jau vel istojau i doros kelia:),gal maziau sportuoju,bet maista stengiuos valgyt pagal grafika,vos vel pradejau laikytis,tai po poros dienu pasisveriau ir to plius 1kg kaip nebuta:) dabar be penktad, nesisversiu,jauciu,kad vel pajudejo svoris,laikomes,:) sekmes:) juk vasarele cia pat
2014-04-14 12:53:22
Marioks, jo, laikomes :) Dabar ir papildoma motyvacija su tais taskais, manau irgi paveiks. Man irgi pastarosiom savaitem motyvacijos truksta, tad reikia susiimt. Teisingai sakai - vasara cia pat! O dar laukia nemazai svenciu - krikstysiu vaikiuka, sunui pirmoji komunija, vasara laukia draugu vestuves. Reikia atrodyt puikiai! :D Kokie atsiliepimai po roll shaper? Patiko? Rezultatai matos?
2014-04-14 13:03:53
Dar sumazejo klubai!!!!! VALIO!!!!!! :DDD Bet tai kaip idomu: svoris vietoje stovi, o apimtys mazeja :D
2014-04-14 14:30:11
Galbūt raumenukas auga? :) Arba skysčiai kalti.
2014-04-15 08:14:23
su roll shaper padailejo kunas,sumazejo celiulitas,sumazejo apimtys,,zodziu patiko,bandysiu dar povandenini masaza,kazkada esu bandziusi buvo fainai,o del tu tasku ,tai jo geras manau dalykas,:) mano irgi motyvacija slubuoja vargsiuke:))) sekmes tau ir visiems
2014-04-15 11:00:48
O neskauda masažuotis su Rooll Shape?
2014-04-16 17:23:06
To paties klaust norejau - ar skauda? :D As vis neprisiruosiu isbandyti... Arteja Velykos, kaip planuojate per jas laikytis? Teks pasedet ramiai prie stalo pirma karta. Nesinori susigadint rezultatu.
2014-04-22 14:05:25
Sveiki! Vat ir praejo sventes, socios, kaip visad :D Smagiai praejo, dziaugiuos, kad neprivalgiau ko nereikia. Kazkaip su saiku viskas. Svoris laikosi. Tiesa, vakar jau labai ribojau maista, teko ir pasportuoti, tad siandien svarstykles neisgasdino.
2014-04-22 14:20:13
Šaunuolė :)
Kažkaip net minimalus rezultatas įkvepia :) Ir tai, kad mes čia dalinamės savo patyrimais, taip pat padeda atsilaikyti per didžiąsias metines šventes :)
Man per Velykas irgi pavyko atsilaikyti gana puikiai :) 1 dieną truputį užkandau ir to, ko nėra mūsų kasdieniame racione, bet vakar jau laikiausi mitybos plano ir dar dviračiu numažiau 26 km (sudeginau 809 kcal) ne pagal sporto grafiką, o tam, kad išpirkčiau Velykų 1 dienos nuodėmę :)))))
Laikomės toliau, merginos !
Bikinių sezonas jau čia pat ;)
2014-04-23 20:53:03
Tikrai, jau reikia susirupinti nauju maudimuku :D Smagu, kad siaip metais ieskosiu dydziu mazesnio :)
Sloga uzpuolus mane, tai beveik nieko nevalgau...Nieko gero, bet tikrai nieko nesinori - vien arbatos ir sriuba.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS